Skip to content
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
American Candy & Imports

American Candy & Imports

Filters

vegan vegetarian
Original price £0.79 - Original price £0.79
Original price
£0.79
£0.79 - £0.79
Current price £0.79
37.5g | £21.07 / kg

Mentos STRAWBERRY MIX Chewy Dragees Roll 37.5g

389 in stock

Enjoy three strawberry sensations in one roll with Mentos Strawberry Mix Chewy Dragees 37.5g! This fruity mix brings together Sweet Strawberry, Ori...

View full details
Original price £0.79 - Original price £0.79
Original price
£0.79
£0.79 - £0.79
Current price £0.79
37.5g | £21.07 / kg
imported sale
Original price £2.50
Original price £2.50 - Original price £2.50
Original price £2.50
Current price £1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
50.0g | £25.00 / kg

Cadbury Dream White Chocolate Bar (AUSTRALIA) 50g

734 in stock

Rediscover a much-loved Australian classic with the Cadbury Dream White Chocolate Bar 50g. Made with smooth, creamy white chocolate, Dream delivers...

View full details
Original price £2.50
Original price £2.50 - Original price £2.50
Original price £2.50
Current price £1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
50.0g | £25.00 / kg
Save 50% Save %
imported
Original price £13.99 - Original price £13.99
Original price
£13.99
£13.99 - £13.99
Current price £13.99
1000.0g | £13.99 / kg

Haribo International EGGS ON A PLATE FIZZY (IMPORT) 1KG

24 in stock

Crack open a kilo of fizzy fun with Haribo International Eggs on a Plate Fizzy! These quirky fried-egg shaped gummies feature a soft, chewy white b...

View full details
Original price £13.99 - Original price £13.99
Original price
£13.99
£13.99 - £13.99
Current price £13.99
1000.0g | £13.99 / kg
imported sale
Original price £4.99
Original price £4.99 - Original price £4.99
Original price £4.99
Current price £2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
155.0g | £16.06 / kg

Kit Kat Aero Mint Milk Chocolate Block (AUSTRALIA) 155g

1093 in stock

Two legendary chocolate favourites come together in the Kit Kat Aero Mint Milk Chocolate Block – a delicious Australian import combining crispy waf...

View full details
Original price £4.99
Original price £4.99 - Original price £4.99
Original price £4.99
Current price £2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
155.0g | £16.06 / kg
Save 50% Save %
imported sale
Original price £4.99
Original price £4.99 - Original price £4.99
Original price £4.99
Current price £2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
155.0g | £16.06 / kg

Kit Kat Aero Milk Chocolate Block (AUSTRALIA) 155g

297 in stock

Two iconic chocolate favourites collide in the Kit Kat Aero Milk Chocolate Block – an irresistible Australian treat made for serious chocolate love...

View full details
Original price £4.99
Original price £4.99 - Original price £4.99
Original price £4.99
Current price £2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
155.0g | £16.06 / kg
Save 50% Save %
imported trending-treat
Original price £1.55 - Original price £1.55
Original price
£1.55
£1.55 - £1.55
Current price £1.55
65.0g | £23.85 / kg

Amos 4D Gummy Creme Brulee Pouch 65g

154 in stock

Turn dessert time into gummy time with Amos 4D Gummy Crème Brûlée 65g – a clever sweet inspired by the rich, caramelised flavour of the classic F...

View full details
Original price £1.55 - Original price £1.55
Original price
£1.55
£1.55 - £1.55
Current price £1.55
65.0g | £23.85 / kg
imported trending-treat
Original price £1.55 - Original price £1.55
Original price
£1.55
£1.55 - £1.55
Current price £1.55
65.0g | £23.85 / kg

Amos 4D Gummy Lemon Tart Pouch 65g

164 in stock

Discover a dessert-inspired gummy with a difference with Amos 4D Gummy Lemon Tart 65g. These innovative 4D gummies combine a crunchy outer shell ...

View full details
Original price £1.55 - Original price £1.55
Original price
£1.55
£1.55 - £1.55
Current price £1.55
65.0g | £23.85 / kg
imported
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
88.0g | £28.30 / kg

Hostess Ding Dongs Cookie Dough Bites Box (USA) 88g

30 in stock

Get ready for a seriously indulgent American treat with Hostess Ding Dongs Cookie Dough Bites 88g – bite-sized pieces inspired by the iconic chocol...

View full details
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
88.0g | £28.30 / kg
imported
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
127.0g | £19.61 / kg

Calypso Sour Wedges Ocean Blue Lemonade (USA) 127g

113 in stock

Make waves with Calypso Sour Wedges Ocean Blue Lemonade 127g – a bold American candy inspired by the tropical, fruity flavour of Calypso’s famous O...

View full details
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
127.0g | £19.61 / kg
imported
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
127.0g | £19.61 / kg

Calypso Sour Wedges Lemonade Favourites Mix (USA) 127g

119 in stock

Bring the taste of the islands to your sweet stash with Calypso Sour Wedges Lemonade Favourites Mix 127g – a colourful American candy mix inspired ...

View full details
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
127.0g | £19.61 / kg
imported sale
Original price £2.29
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price £2.29
Current price £1.55
£1.55 - £1.55
Current price £1.55
120.0g | £12.92 / kg

Mike And Ike Mega Mix Sour 10 Flavour Theatre Box 120g

45 in stock

Get ready to pucker up with Mike and Ike Mega Mix Sour 120g – a bold, chewy American candy mix packed with 10 seriously sour fruit flavours in ever...

View full details
Original price £2.29
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price £2.29
Current price £1.55
£1.55 - £1.55
Current price £1.55
120.0g | £12.92 / kg
Save 32% Save %
imported sale
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.79
£1.79 - £1.79
Current price £1.79
40.0g | £44.75 / kg

Cadbury Twirl CRISPY WAFER Milk Chocolate Bar (AUSTRALIA) 40g

26 in stock

Treat yourself to a delicious Australian twist on a chocolate classic with the Cadbury Twirl CRISPY WAFER Milk Chocolate Bar 40g. This tasty bar co...

View full details
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.79
£1.79 - £1.79
Current price £1.79
40.0g | £44.75 / kg
Save 40% Save %
imported sale
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
39.0g | £51.03 / kg

Cadbury Twirl CARAMILK Milk Chocolate Bar (AUSTRALIA) 39g

119 in stock

Get ready for a seriously indulgent Aussie treat with the Cadbury Twirl CARAMILK Milk Chocolate Bar 39g – a delicious Australian twist on the class...

View full details
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
39.0g | £51.03 / kg
Save 33% Save %
imported xmas
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
70.0g | £28.43 / kg

Toxic Waste Christmas Stocking 70g

92 in stock

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
70.0g | £28.43 / kg
imported xmas
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
104.0g | £28.75 / kg

Toxic Waste Large Christmas Stocking 104g

82 in stock

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

View full details
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
104.0g | £28.75 / kg
imported trending-treat
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
38.0g | £52.37 / kg

Cadbury Dairy Milk FIREWORKS Milk Chocolate Bar (CANADA) 38g

138 in stock

Make every bite a celebration with the Cadbury Dairy Milk Fireworks Bar 38g from Canada! This fun twist on classic Cadbury Dairy Milk combines smoo...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
38.0g | £52.37 / kg
imported
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
90.0g | £25.44 / kg

Hostess Twinkies Mini Candy Pieces Bag (USA) 90g

Only 1 left!

Bring the unmistakable taste of Hostess Twinkies into bite-sized candy form with these irresistible Hostess Twinkies Mini Candy Pieces from the USA...

View full details
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
90.0g | £25.44 / kg
imported sale xmas
Original price £2.29
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price £2.29
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
120.0g | £12.50 / kg

ICEE Sour Gummy Bears Candy Bag 113g

100 in stock

Turn up the tang with ICEE Sour Gummy Bears Candy Bag 113g – a mouth-watering American candy inspired by the iconic ICEE frozen drink! Each soft an...

View full details
Original price £2.29
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price £2.29
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
120.0g | £12.50 / kg
Save 34% Save %
imported
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
100.0g | £22.90 / kg

Tootsie Roll Cocoa Flavour Chewy Candy Bag (USA) 100g

Only 3 left!

Enjoy an iconic American sweet with Tootsie Roll Cocoa Flavour Chewy Candy Bag (USA) 100g. These classic cocoa-flavoured chewy candies have a rich,...

View full details
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
100.0g | £22.90 / kg
gluten-free halloween2025 imported
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
120.0g | £16.58 / kg

Hot Tamales TROPICAL HEAT Chewy Candies (USA) 120g

85 in stock

Turn up the heat with Hot Tamales Tropical Heat Chewy Candies (USA) 120g – a fiery tropical twist on the classic Hot Tamales experience. These bold...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
120.0g | £16.58 / kg
halloween2025 imported
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
120.0g | £19.08 / kg

Mike and Ike SOUR SPOOKY TREATS Halloween Edition 120g

11 in stock

Get into the Halloween spirit with Mike and Ike Sour Spooky Treats 120g. This limited-edition box is packed with chewy, tangy sweets in three frigh...

View full details
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
120.0g | £19.08 / kg
imported
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
127.0g | £18.03 / kg

Warheads Extreme Sour CHEWY ZHC COLLAB Gummies Bag (USA) 127g

37 in stock

Brace yourself for a serious sour hit with Warheads Extreme Sour CHEWY ZHC Collab Gummies 127g. Created as a special collaboration with ZHC, this...

View full details
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
127.0g | £18.03 / kg
imported vegan
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
150.0g | £8.33 / kg

Frisia Sour Tunes Vegan Gummy Candy Bag 150g

52 in stock

Turn up the flavour with Frisia Sour Tunes Vegan Gummy Candy 150g. These fun, music-inspired gummy sweets are coated with a tangy sour sugar for a ...

View full details
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
150.0g | £8.33 / kg
imported trending-treat
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
142.0g | £17.54 / kg

Haribo Unicorn-i-licious Sweets Share Bag (USA) 142g

Only 1 left!

Add a little magic to snack time with Haribo Unicorn-i-licious Sweets Share Bag 142g. Imported from the USA, these colourful unicorn-shaped gummy s...

View full details
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
142.0g | £17.54 / kg
imported trending-treat
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
113.0g | £22.04 / kg

Haribo Goldbears TROPICAL Sweets Share Bag (USA) 113g

43 in stock

Take your taste buds somewhere tropical with Haribo Goldbears TROPICAL Sweets Share Bag 113g. Imported from the USA, these classic gummy bears come...

View full details
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
113.0g | £22.04 / kg
gluten-free imported
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
51.0g | £24.51 / kg

Zed Candy Gummy Nachos & Dips 51g

24 in stock

Get ready for a fun twist on a Mexican favourite with Zed Candy Gummy Nachos & Dips 51g! This novelty sweet kit comes complete with gummy nacho...

View full details
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
51.0g | £24.51 / kg
halloween2025 imported
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
60.0g | £20.83 / kg

Toxic Waste Zapz Shockingly Sour Candy 60g

Only 8 left!

Turn up the sour with Toxic Waste Zapz Shockingly Sour Candy 60g! These intensely tangy sweets deliver a powerful sour hit in a mix of Blue Raspber...

View full details
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
60.0g | £20.83 / kg
Original price £1.15
Original price £1.15 - Original price £1.15
Original price £1.15
Current price £0.79
£0.79 - £0.79
Current price £0.79
100.0g | £7.90 / kg

Bazooka Rattlerz Sour Chewy Candies 100g

13 in stock

Get ready to rattle your taste buds with Bazooka Rattlerz Sour Chewy Candies! These seriously moreish sweets combine a chewy fruity centre with a s...

View full details
Original price £1.15
Original price £1.15 - Original price £1.15
Original price £1.15
Current price £0.79
£0.79 - £0.79
Current price £0.79
100.0g | £7.90 / kg
Save 31% Save %
imported sale
Original price £2.29
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price £2.29
Current price £1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
40.0g | £39.75 / kg

Mr Beast Feastables 2 Creamy Chocolate Peanut Butter Cups 40g

Out of stock

Get ready for a seriously indulgent bite with MrBeast Feastables Creamy Chocolate Peanut Butter Cups. Each cup combines smooth milk chocolate with ...

View full details
Original price £2.29
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price £2.29
Current price £1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
40.0g | £39.75 / kg
Sold out
imported sale
Original price £2.29
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price £2.29
Current price £1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
40.0g | £39.75 / kg

Mr Beast Feastables 2 Creamy Chocolate Hazelnut Cups 40g

Only 9 left!

Sink your teeth into MrBeast Feastables Creamy Chocolate Hazelnut Cups – a seriously tempting combination of smooth milk chocolate and a rich, crea...

View full details
Original price £2.29
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price £2.29
Current price £1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
40.0g | £39.75 / kg
Save 31% Save %
gluten-free imported vegan
Original price £1.59 - Original price £1.59
Original price
£1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
65.0g | £24.46 / kg

Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Strawberry 65g

60 in stock

Dip, chew and pucker up with Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Strawberry. Featuring 7 fruity strawberry chew sticks alongside a pot of zingy sour di...

View full details
Original price £1.59 - Original price £1.59
Original price
£1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
65.0g | £24.46 / kg
gluten-free imported vegan
Original price £1.59 - Original price £1.59
Original price
£1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
65.0g | £24.46 / kg

Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Blue Raspberry 65g

103 in stock

Turn up the tang with Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Blue Raspberry. Each pack includes 7 chewy Blue Raspberry sticks plus a pot of punchy sour di...

View full details
Original price £1.59 - Original price £1.59
Original price
£1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
65.0g | £24.46 / kg
imported sale
Original price £2.29
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price £2.29
Current price £1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
80.0g | £19.88 / kg

Hi-Chew Berry Duo Mix Chewy Candy Bag 80g

145 in stock

Get ready for a bold berry blast with Hi-Chew Berry Duo Mix Chewy Candy. Bursting with mouth-watering Blue Raspberry and Blueberry flavours, every ...

View full details
Original price £2.29
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price £2.29
Current price £1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
80.0g | £19.88 / kg
Save 31% Save %
imported sale
Original price £2.29
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price £2.29
Current price £1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
80.0g | £19.88 / kg

Hi-Chew Tropical Duo Mix Chewy Candy Bag 80g

186 in stock

Enjoy a tropical flavour combination with Hi-Chew Tropical Duo Mix Chewy Candy. Featuring juicy Pineapple and Mango flavours, these soft and chewy ...

View full details
Original price £2.29
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price £2.29
Current price £1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
80.0g | £19.88 / kg
Save 31% Save %
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
72.0g | £17.36 / kg

Chupa Chups Minis 12 Pack Bag 72g

184 in stock

Small in size but bursting with flavour, Chupa Chups Minis are perfect for satisfying your sweet cravings! Each bag contains 12 individually wrappe...

View full details
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
72.0g | £17.36 / kg
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
55.0g | £22.73 / kg

Chupa Chups 1 Metre Sour Belt 55g

91 in stock

Stretch your sour cravings to the limit with the Chupa Chups 1 Metre Sour Belt! Inspired by a colourful measuring tape, this playful sweet unrolls ...

View full details
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
55.0g | £22.73 / kg
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
15.0g | £66.67 / kg

Bazooka Push Pop Watermelon 15g

Only 2 left!

Enjoy a juicy taste of summer with Bazooka Push Pop Watermelon! Packed with deliciously sweet watermelon flavour, this classic hard candy lollipop ...

View full details
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
15.0g | £66.67 / kg
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
15.0g | £66.67 / kg

Bazooka Push Pop Blue Raspberry 15g

28 in stock

Push, lick and enjoy a bold burst of fruity flavour with Bazooka Push Pop Blue Raspberry! This classic hard candy lollipop delivers an irresistibly...

View full details
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
15.0g | £66.67 / kg
imported sale trending-treat
Original price £2.49
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price £2.49
Current price £1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
120.0g | £16.58 / kg

Amos Peelerz Blue Raspberry Peelable Gummy Pouch 120g

42 in stock

Peel, pull and enjoy a gummy experience like no other with Amos Peelerz Blue Raspberry Peelable Gummies! Each soft, juicy sweet features a fun la...

View full details
Original price £2.49
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price £2.49
Current price £1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
120.0g | £16.58 / kg
Save 20% Save %
imported
Original price £1.79 - Original price £1.79
Original price
£1.79
£1.79 - £1.79
Current price £1.79
75.0g | £23.87 / kg

Lotte M-150 5 Stick Chewing Gum 3 Pack 3x13.5g

46 in stock

Enjoy a burst of fruity flavour with Lotte M-150 Mixed Fruits Chewing Gum! Each slim pack contains five individually wrapped sticks, delivering a s...

View full details
Original price £1.79 - Original price £1.79
Original price
£1.79
£1.79 - £1.79
Current price £1.79
75.0g | £23.87 / kg
imported sale
Original price £3.00
Original price £3.00 - Original price £3.00
Original price £3.00
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
75.0g | £20.00 / kg

Lotte Spout 7 Piece Chewing Gum 3 Pack 3x23.8g

113 in stock

Enjoy three refreshing flavours in one convenient multipack with Lotte Spout 7 Piece Chewing Gum. Each pack contains seven individually wrapped pie...

View full details
Original price £3.00
Original price £3.00 - Original price £3.00
Original price £3.00
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
75.0g | £20.00 / kg
Save 50% Save %
imported
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
40.5g | £49.14 / kg

Wrigley's DOUBLEMINT Chewing Gum Sticks 3 Pack 3x13.5g

96 in stock

Enjoy the unmistakably fresh taste of Wrigley’s DOUBLEMINT Chewing Gum Sticks with this handy 3-pack bundle. Each 13.5g pack is filled with classic...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
40.5g | £49.14 / kg
imported vegan vegetarian
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
110.0g | £13.64 / kg

Swizzels ATOMIX Rainbow Drops Candy Bag 110g

37 in stock

Brand new for 2026, Swizzels Atomix Rainbow Drops unleash a colourful explosion of fruity flavour in every bite! Discover a vibrant mix of Apple,...

View full details
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
110.0g | £13.64 / kg
imported vegan vegetarian
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
110.0g | £13.64 / kg

Swizzels SOUR ATOMIX Refreshers Candy Bag 110g

30 in stock

Brand new for 2026, Swizzels Sour Atomix Refreshers bring an electrifying burst of fruity flavour to every chew! Tear into a vibrant mix of Straw...

View full details
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
110.0g | £13.64 / kg
imported
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
130.0g | £15.31 / kg

Fudgelicious Vanilla Fudge Share Bag 150g

38 in stock

Treat yourself to the rich, creamy taste of Fudgelicious Vanilla Fudge. Each soft, indulgent piece delivers a smooth vanilla flavour with a satisfy...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
130.0g | £15.31 / kg
halloween2025 imported
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
80.0g | £24.88 / kg

Toxic Waste Nuclear Sludge 10 PACK Mini Chew Bars 80g

131 in stock

Brace yourself for a radioactive rush of sour flavour with Toxic Waste Nuclear Sludge Mini Chew Bars! This 10-pack features a mouth-puckering mix o...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
80.0g | £24.88 / kg
imported
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
45.0g | £44.22 / kg

Mentos Duo Muscat Grape & Soda Chewy Dragees (JAPAN) 45g

Only 2 left!

Experience a refreshing Japanese twist with Mentos Duo Muscat Grape & Soda Chewy Dragees. Each sweet combines a crisp, fruity muscat grape shel...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
45.0g | £44.22 / kg
sale trending-treat
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.96
£1.96 - £1.96
Current price £1.96
20.0g | £98.00 / kg

Kinder Joy MINECRAFT Limited Edition (IMPORT) 20g

Out of stock

Build, explore and snack with the Kinder Joy Minecraft Limited Edition! Crack open this imported 20g treat to discover two irresistible sides: smoo...

View full details
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.96
£1.96 - £1.96
Current price £1.96
20.0g | £98.00 / kg
Sold out