Skip to content
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚

Products

Filters

gluten-free vegan vegetarian
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
180.0g | £11.06 / kg

Vidal Naturall Fruit Bites Mixed Berry Pouch 180g

19 in stock

Vidal Naturall Fruit Bites Mixed Berry Pouch 180g Discover a softer, fruitier way to indulge with Vidal Naturall Fruit Bites Mixed Berry — where bo...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
180.0g | £11.06 / kg
imported vegan vegetarian
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
180.0g | £11.06 / kg

Vidal Naturall Fruit Sticks Pouch 180g

12 in stock

Vidal Naturall Fruit Sticks Pouch 180g Step into a world of vibrant flavour and satisfying chew with Vidal Naturall Fruit Sticks — a fruity twist o...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
180.0g | £11.06 / kg
gluten-free vegan vegetarian
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
180.0g | £11.06 / kg

Vidal Naturall Fruits and Veggies Pouch 180g

Only 4 left!

Vidal Naturall Fruits & Veggies Pouch 180g Add a playful twist to your sweet selection with Vidal Naturall Fruits & Veggies — a colourful m...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
180.0g | £11.06 / kg
gluten-free vegan vegetarian
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
180.0g | £11.06 / kg

Vidal Naturall Sour Fruit Mix Pouch 180g

13 in stock

Vidal Naturall Sour Fruit Mix Pouch 180g Turn up the tang with Vidal Naturall Sour Fruit Mix — a vibrant blend of fruity flavour and mouth-tingling...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
180.0g | £11.06 / kg
gluten-free vegan vegetarian
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
180.0g | £11.06 / kg

Vidal Naturall Veggie Mallows Pouch 90g

Only 10 left!

Vidal Naturall Veggie Mallows Pouch 90g Light, fluffy and wonderfully smooth — Vidal Naturall Veggie Mallows are a deliciously soft twist on a clas...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
180.0g | £11.06 / kg
vegetarian weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
200.0g | £12.35 / kg

Vidal Wrapped Soft Fruit Jellies

47 in stock

Enjoy a juicy burst of fruity flavour with Vidal Wrapped Soft Fruit Jellies! These individually wrapped sweets have a deliciously soft, tender chew...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
200.0g | £12.35 / kg
trending-treat vegetarian weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
200.0g | £12.35 / kg

Vimto Bon Bons By Happy Candy

24 in stock

Treat your taste buds to a burst of bold, fruity flavour with Vimto Bon Bons. These irresistibly chewy bon bons are lightly dusted in sugar and pac...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
200.0g | £12.35 / kg
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25

Vimto Bon Bons Share Bags 140g

81 in stock

Vimto fans will love these Vimto Bon bons. Delicious chewy bon bons made with the secret Vimto flavour, packed in a generous 140g bag these chewy t...

View full details
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
vegan vegetarian
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99

Vimto Chew Bar 4 Pack

300 in stock

Swizzels have joined forces with the popular berry drink to create the Vimto Chew Bar! The classic Vimto taste in a bar made with real fruit juice ...

View full details
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99
vegan weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Vimto Cubes

Out of stock

Vimto Cubes – Retro Sweetness with a Fruity Twist Fall in love all over again with Vimto Cubes, a beloved retro sweet now bursting with the iconic,...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
Sold out
trending-treat
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
100.0g | £15.00 / kg

Vimto Fizzy Bottles Bag 100g

258 in stock

Add a fizzy twist to your sweet stash with Vimto Fizzy Bottles—a bold take on a classic favourite, infused with that unmistakable Vimto flavour. Bu...

View full details
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
100.0g | £15.00 / kg
Original price £1.49 - Original price £1.49
Original price
£1.49
£1.49 - £1.49
Current price £1.49

Vimto Fizzy Marshmallows 100g

42 in stock

Vimto Fizzy Mallows are very moreish, chewy sugar coated marshmallows with the original Vimto flavour - yum! Ingredients For allergens please see i...

View full details
Original price £1.49 - Original price £1.49
Original price
£1.49
£1.49 - £1.49
Current price £1.49
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99

VIMTO Fizzy Original Soft Drink Can 330ml

14 in stock

Experience the unmistakable fruity fizz of VIMTO Fizzy Original Soft Drink! Bursting with its iconic blend of juicy grapes, ripe raspberrie...

View full details
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99
Original price £1.49 - Original price £1.49
Original price
£1.49
£1.49 - £1.49
Current price £1.49

Vimto Flying Saucers Share Bag 33g

40 in stock

The Vimto Flying Saucers are a fruity twist on an all-time classic retro sweet. Wafer discs filled with sherbet made from delicious Vimto flavour, ...

View full details
Original price £1.49 - Original price £1.49
Original price
£1.49
£1.49 - £1.49
Current price £1.49
Original price £0.79 - Original price £0.79
Original price
£0.79
£0.79 - £0.79
Current price £0.79
45.0g | £17.56 / kg

Vimto Fried Eggs Treat Bags 45g

201 in stock

The classic fried egg with a juicy twist! The Vimto Fried Eggs are soft gummy eggs bursting with the secret fruity Vimto flavour. Packed in 45g tre...

View full details
Original price £0.79 - Original price £0.79
Original price
£0.79
£0.79 - £0.79
Current price £0.79
45.0g | £17.56 / kg
trending-treat
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25

VIMTO Jazzies Bag 120g

54 in stock

Just when you thought the magical taste of Vimto couldn’t get any better—along come Vimto Jazzies!A bold new twist on a classic sweetshop favourite...

View full details
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
sale
Original price £1.99
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price £1.99
Current price £1.49
£1.49 - £1.49
Current price £1.49
150.0g | £9.93 / kg

Vimto Jelly Babies Large Bag 150g

179 in stock

Enjoy the unmistakable taste of Vimto in a classic chewy sweet with Vimto Jelly Babies Large Bag 150g. These soft and fruity Jelly Babies are packe...

View full details
Original price £1.99
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price £1.99
Current price £1.49
£1.49 - £1.49
Current price £1.49
150.0g | £9.93 / kg
Save 25% Save %
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25

Vimto Juicy Mix Ups Share Bags 130g

72 in stock

Vimto Juicy Mixups consist of five different tasty treats, watermelon remixed, vimto bling ring, vimto stix, mango remix bottle and vimto yolky, al...

View full details
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00

Vimto Original Lollipops 10 Pack

147 in stock

Vimto Lollipops are always a popular choice with customers of all ages, a delicious mixed fruit flavour lollipop made with the secret Vimto flavour...

View full details
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
weigh-out
Original price £2.77 - Original price £16.95
Original price
£2.77 - £16.95
£2.77 - £16.95
Current price £2.77

Voice Tablets

49 in stock

Voice Tablets – Timeless Taste Crafted with Care Experience a sweet tradition like no other with Voice Tablets — made to the highest quality standa...

View full details
Original price £2.77 - Original price £16.95
Original price
£2.77 - £16.95
£2.77 - £16.95
Current price £2.77
weigh-out
Original price £3.50 - Original price £19.99
Original price
£3.50 - £19.99
£3.50 - £19.99
Current price £3.50

Walkers Nonsuch Toffee 13 Flavour Mix Up

48 in stock

Walkers Nonsuch Toffee was founded in 1894 by Edward Joseph Walker and his son Edward Victor Walker and today their delicious creations can be foun...

View full details
Original price £3.50 - Original price £19.99
Original price
£3.50 - £19.99
£3.50 - £19.99
Current price £3.50
imported
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29

Warheads Care Bears Sour Grumpy Bears Box (USA) 99g

Only 6 left!

Beware of the grumpy Warheads Care Bears! These sour gummy bears are now available in a theatre box, perfect for snacking. With the classic blue r...

View full details
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
sale
Original price £2.29
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price £2.29
Current price £1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
28.0g | £56.79 / kg

WarHeads CHEWY BUNNIES Theatre Box (USA) 85g

36 in stock

Get ready for a sour sensation that packs a punch! The Warheads Chewy Bunnies Theatre Box delivers an electrifying mix of soft, chewy bunny heads b...

View full details
Original price £2.29
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price £2.29
Current price £1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
28.0g | £56.79 / kg
Save 31% Save %
imported
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
127.0g | £18.03 / kg

Warheads Extreme Sour CHEWY ZHC COLLAB Gummies Bag (USA) 127g

37 in stock

Brace yourself for a serious sour hit with Warheads Extreme Sour CHEWY ZHC Collab Gummies 127g. Created as a special collaboration with ZHC, this...

View full details
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
127.0g | £18.03 / kg
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
56.0g | £35.54 / kg

WarHeads Extreme Sour Hard Candy Bag 56g

116 in stock

For the Sour Candy extremist in your life! Warheads Extreme Sour Hard Candy is a must-have! A mix of five thrillingly sour flavours: Apple, Black C...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
56.0g | £35.54 / kg
imported
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99

Warheads Galactic Mix Cubes (USA) 127g

15 in stock

CAUTION: They're Sour! Warheads get their name from the explosively sour flavours that are packed into every single piece of candy they produce. Su...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
imported
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
99.0g | £20.10 / kg

WARHEADS NEW Blue Raspberry Cubes (USA) 99g

Only 6 left!

Warheads Blue Raspberry Sour Cubes Theatre Box Bite sized tasty treats with a blue raspberry centre and coated in a mouth watering zingy sugar s...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
99.0g | £20.10 / kg
imported sale
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99

Warheads Sour Chewy Cubes 113g

Only 8 left!

CAUTION: They're Sour! Warheads get their name from the explosively sour flavours that are packed into every single piece of candy they produce. Su...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
imported
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
85.0g | £26.94 / kg

Warheads SOUR CLOUDS Cotton Candy Foam Gummies Bag (USA) 85g

81 in stock

Float into a storm of sour, sweet and stretchy flavour with Warheads Sour Clouds Cotton Candy Foam Gummies Bag 85g. This USA import brings the bo...

View full details
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
85.0g | £26.94 / kg
imported
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
85.0g | £26.94 / kg

Warheads SOUR CLOUDS Peach Foam Gummies Bag (USA) 85g

35 in stock

Float into a fruity flavour storm with Warheads Sour Clouds Peach Foam Gummies Bag 85g. This bold USA import combines the famous Warheads sour ki...

View full details
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
85.0g | £26.94 / kg
imported
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99

Warheads Sour jelly Beans (USA) 113g

13 in stock

CAUTION: They're Sour! Warheads get their name from the explosively sour flavours that are packed into every single piece of candy they produce. Su...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
gluten-free weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Watermelon Bon Bons

43 in stock

Watermelon Bon Bons – Sweet, Juicy Bursts of Summer Indulge in the luscious taste of summer with our Watermelon Bon Bons! These delightful sweets a...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
vegan vegetarian weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Watermelon Cubes

15 in stock

Watermelon Cubes – A Juicy Burst of Retro Sweetness Bring back sweetshop memories with a refreshing twist – Watermelon Cubes! These classic, chunky...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
sale
Original price £14.99
Original price £14.99 - Original price £14.99
Original price £14.99
Current price £10.99
£10.99 - £10.99
Current price £10.99
1000.0g | £10.99 / kg

Werther's Original Cream Candies 1kg

11 in stock

Werther's Original Caramel Sweets are deliciously smooth and creamy. Originally, named after the little village of Werther, where they were first c...

View full details
Original price £14.99
Original price £14.99 - Original price £14.99
Original price £14.99
Current price £10.99
£10.99 - £10.99
Current price £10.99
1000.0g | £10.99 / kg
Save 27% Save %
vegan vegetarian weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

West Indian Limes

27 in stock

West Indian Limes – A Citrus Burst with an Exotic Twist Treat your tastebuds to a tangy tropical escape with our West Indian Limes. These individua...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
vegetarian
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99
64.0g | £15.47 / kg

Wham Chew Bars Original 4 Pack

575 in stock

Blast your taste buds into orbit with the iconic Wham Original Chew Bar! Bursting with fruity flavour and packed with tongue-tingling sour crystals...

View full details
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99
64.0g | £15.47 / kg
vegan vegetarian
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19

Whitakers Dark Chocolate Black Cherry Fondant Creams 150g

41 in stock

Indulge in the timeless elegance of Whitakers Chocolates' Black Cherry Fondant Cream Chocolates, where tradition meets the finest natura...

View full details
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19
vegan vegetarian
Original price £3.29 - Original price £3.29
Original price
£3.29
£3.29 - £3.29
Current price £3.29
150.0g | £21.93 / kg

Whitakers Dark Chocolate Coconut Fondant Creams Gift Box 150g

23 in stock

Escape into a moment of tropical indulgence with Whitakers Chocolates’ Coconut Fondant Creams, crafted to a cherished time-honoured recip...

View full details
Original price £3.29 - Original price £3.29
Original price
£3.29
£3.29 - £3.29
Current price £3.29
150.0g | £21.93 / kg
vegan vegetarian
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19

Whitakers Dark Chocolate Coffee Fondant Creams Gift Box 150g

Only 3 left!

Whitakers Coffee fondant cream chocolates are made to a traditional recipe using only the finest natural ingredients and flavours. Using th...

View full details
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19
vegan vegetarian
Original price £2.00
Original price £2.00 - Original price £2.00
Original price £2.00
Current price £1.75
£1.75 - £1.75
Current price £1.75
90.0g | £19.44 / kg

Whitakers Dark Chocolate Fondant Creams Gift Box 1 x 90g

66 in stock

Whitakers Chocolates has been making traditional British chocolates from their factory in Skipton Yorkshire since 1889. Everything produce...

View full details
Original price £2.00
Original price £2.00 - Original price £2.00
Original price £2.00
Current price £1.75
£1.75 - £1.75
Current price £1.75
90.0g | £19.44 / kg
Save 13% Save %
vegan vegetarian
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19
150.0g | £21.27 / kg

Whitakers Dark Chocolate Ginger Fondant Creams Gift Box 150g

14 in stock

Indulge in the warm, spicy embrace of Whitakers Chocolates' Ginger Fondant Cream Chocolates, where age-old tradition marries the finest n...

View full details
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19
150.0g | £21.27 / kg
vegan vegetarian
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19

Whitakers Dark Chocolate Irish Creams Fondant Creams Gift Box 150g

14 in stock

Whitakers Irish Fondant cream chocolates are made to a traditional recipe using only the finest natural ingredients and flavours. Using...

View full details
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19
vegan vegetarian
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19

Whitakers Dark Chocolate Lemon & Lime Fondant Creams 150g

Only 5 left!

Savour the zestful delight of Whitakers Chocolates' Lemon and Lime Fondant Cream Chocolates, a vibrant blend of traditional craftsmanshi...

View full details
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19
vegan vegetarian
Original price £3.29 - Original price £3.29
Original price
£3.29
£3.29 - £3.29
Current price £3.29
150.0g | £21.93 / kg

Whitakers Dark Chocolate Liquorice Fondant Creams Gift Box 150g

26 in stock

Discover the distinctive allure of Whitakers Chocolates’ Liquorice Fondant Creams, expertly crafted to a treasured time-honoured recipe u...

View full details
Original price £3.29 - Original price £3.29
Original price
£3.29
£3.29 - £3.29
Current price £3.29
150.0g | £21.93 / kg
vegan vegetarian
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19

Whitakers Dark Chocolate Orange Fondant Creams Gift Box 150g

Only 9 left!

Whitakers Orange cream chocolates are made to a traditional recipe using only the finest natural ingredients and flavours. Using their ...

View full details
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19
vegan vegetarian
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19

Whitakers Dark Chocolate Peppermint Fondant Creams Gift Box 150g

Only 10 left!

Whitakers Peppermint cream chocolates are made to a traditional recipe using only the finest natural ingredients and flavours. Using th...

View full details
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19
vegan vegetarian
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19

Whitakers Dark Chocolate Pink Gin Fondant Creams 150g

14 in stock

Dive into the spirited fusion of tradition and innovation with Whitakers Chocolates' Pink Gin Fondant Cream Chocolates, a confectionery ...

View full details
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19
vegan vegetarian
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19

Whitakers Dark Chocolate Raspberry Fondant Creams 150g

Only 5 left!

Delight in the sumptuous fusion of fruit and chocolate with Whitakers Chocolates' Raspberry Fondant Cream Chocolates, a confection craft...

View full details
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19