Skip to content
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚

Products

Filters

weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Super Fruity Jelly Babies

33 in stock

Super Fruity Jelly Babies – A Retro Classic with a Bold New Twist Celebrate the beloved charm of Jelly Babies with a juicy upgrade! Our Super Fruit...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
gluten-free weigh-out
Original price £1.47 - Original price £14.88
Original price
£1.47 - £14.88
£1.47 - £14.88
Current price £1.47

Super Fruity Mini Fizzy Strawberries

43 in stock

Say hello to a fruity firework for your taste buds — Happy Candy’s Fizzy Mini Strawberries!We’ve taken a pick ‘n’ mix classic and added a fizzy twi...

View full details
Original price £1.47 - Original price £14.88
Original price
£1.47 - £14.88
£1.47 - £14.88
Current price £1.47
sale
Original price £0.05 - Original price £0.05
Original price
£0.05
£0.05 - £0.05
Current price £0.05

Super Hero Snap Bracelet

180 in stock

These fun snap bracelets with colourful print make ideal party favours, lucky dip prizes and loot bag fillers. 6 assorted designs available. Size: ...

View full details
Original price £0.05 - Original price £0.05
Original price
£0.05
£0.05 - £0.05
Current price £0.05
sale
Original price £0.05 - Original price £0.05
Original price
£0.05
£0.05 - £0.05
Current price £0.05

Super Hero Temporary Tattoos 6 Pack

1161 in stock

These tattoos make perfect party favours, lucky dip prizes and presents. Each Pack can be split into 6 individual tattoos measuring 4cm x 4cm. Easy...

View full details
Original price £0.05 - Original price £0.05
Original price
£0.05
£0.05 - £0.05
Current price £0.05
imported
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
60.0g | £33.17 / kg

Swedish Fish CHEWS (USA) 60g

23 in stock

Dive into a sea of flavour with Swedish Fish Chews, the soft and fruity twist on the iconic candy loved around the world. These delicious USA impor...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
60.0g | £33.17 / kg
imported
Original price £2.39 - Original price £2.39
Original price
£2.39
£2.39 - £2.39
Current price £2.39
141.0g | £16.95 / kg

SweeTarts Original (USA) 141g

110 in stock

A pioneer in taste innovation, SweeTARTS delivers the original flavour combination of delightfully sweet and delicately tart in an array of colour...

View full details
Original price £2.39 - Original price £2.39
Original price
£2.39
£2.39 - £2.39
Current price £2.39
141.0g | £16.95 / kg
weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Swirly Fish

32 in stock

Swirly Fish – A Rainbow Splash of Fruity Fun Dive into a sea of sweetness with Swirly Fish! These colourful, swirled sweets come bursting with a va...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
imported vegan vegetarian
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
110.0g | £13.64 / kg

Swizzels ATOMIX Rainbow Drops Candy Bag 110g

37 in stock

Brand new for 2026, Swizzels Atomix Rainbow Drops unleash a colourful explosion of fruity flavour in every bite! Discover a vibrant mix of Apple,...

View full details
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
110.0g | £13.64 / kg
vegan vegetarian
Original price £0.49 - Original price £0.49
Original price
£0.49
£0.49 - £0.49
Current price £0.49
19.0g | £25.79 / kg

Swizzels Double Dip 19g

31 in stock

Who doesn't remember enjoying a Swizzels Original Double Dip as a child? Orange and cherry flavour fizz dips with a swizzelstick Lolly. In...

View full details
Original price £0.49 - Original price £0.49
Original price
£0.49
£0.49 - £0.49
Current price £0.49
19.0g | £25.79 / kg
vegan vegetarian
Original price £1.15 - Original price £1.15
Original price
£1.15
£1.15 - £1.15
Current price £1.15
115.0g | £10.00 / kg

Swizzels Drumstick Choos Share Bag 115g

Only 8 left!

Inspired by the ever popular Drumstick lollies by Swizzles, these Drumstick Choos are individually wrapped chew sweets in a mix of Drumstick flavou...

View full details
Original price £1.15 - Original price £1.15
Original price
£1.15
£1.15 - £1.15
Current price £1.15
115.0g | £10.00 / kg
Original price £1.15 - Original price £1.15
Original price
£1.15
£1.15 - £1.15
Current price £1.15
120.0g | £9.58 / kg

Swizzels Drumstick Squashies Cherry Cola Bag 120g

47 in stock

Swizzels Squashies Cherry Cola Flavour bring a playful twist to a fan-favourite range first launched in 2012. Inspired by classic Swizzels flavours...

View full details
Original price £1.15 - Original price £1.15
Original price
£1.15
£1.15 - £1.15
Current price £1.15
120.0g | £9.58 / kg
Original price £1.15 - Original price £1.15
Original price
£1.15
£1.15 - £1.15
Current price £1.15
120.0g | £9.58 / kg

Swizzels Drumstick Squashies Strawberry & Cream Share Bag 120g

12 in stock

Swizzels have turned your favourite Drumstick into squashies! Strawberry and cream flavoured chewy sweets in a two-tone colour, just like a Drumsti...

View full details
Original price £1.15 - Original price £1.15
Original price
£1.15
£1.15 - £1.15
Current price £1.15
120.0g | £9.58 / kg
vegetarian
Original price £0.50 - Original price £0.50
Original price
£0.50
£0.50 - £0.50
Current price £0.50

Swizzels Fizzers Giant Roll 40g

32 in stock

The original fizzy sweet Swizzels Giant Fizzers are a giant version of the classic Fizzers. Every pack of Fizzers contains 6 fruity flavours, exot...

View full details
Original price £0.50 - Original price £0.50
Original price
£0.50
£0.50 - £0.50
Current price £0.50
vegetarian weigh-out
Original price £2.77 - Original price £16.95
Original price
£2.77 - £16.95
£2.77 - £16.95
Current price £2.77

Swizzels Fizzers Mini

34 in stock

Every pack of Fizzers contains 6 fruity flavours, exotic pineapple, tangy lemon, sweet orange, sour cherry, refreshing lime and delicious blackcurr...

View full details
Original price £2.77 - Original price £16.95
Original price
£2.77 - £16.95
£2.77 - £16.95
Current price £2.77
sale vegan vegetarian
Original price £2.00
Original price £2.00 - Original price £2.00
Original price £2.00
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
105.0g | £14.29 / kg

Swizzels Limited Edition Emojis Love Hearts 4 Pack 105g

59 in stock

Get ready to share the love – emoji style! 💖 Who doesn’t adore Swizzels Love Hearts? These Limited Edition Emoji Love Hearts take the iconic sweet...

View full details
Original price £2.00
Original price £2.00 - Original price £2.00
Original price £2.00
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
105.0g | £14.29 / kg
Save 25% Save %
vegetarian weigh-out
Original price £2.77 - Original price £16.95
Original price
£2.77 - £16.95
£2.77 - £16.95
Current price £2.77

Swizzels Love Heart Mini Rolls

23 in stock

Swizzels Mini Love Hearts are a retro sweet classic, known for their cheeky phrases and new emoji faces, they're always a popular choice. Ingredien...

View full details
Original price £2.77 - Original price £16.95
Original price
£2.77 - £16.95
£2.77 - £16.95
Current price £2.77
vegetarian
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25

Swizzels Love Heart Mini Rolls 10 Pack

136 in stock

Swizzels Mini Love Hearts are a retro sweet classic, known for their cheeky phrases and new emoji faces, they're always a popular choice. This 10...

View full details
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
vegetarian
Original price £0.49 - Original price £0.49
Original price
£0.49
£0.49 - £0.49
Current price £0.49

Swizzels Love Hearts Candy Lipstick (Single)

Only 2 left!

Made by Swizzels Matlow, Love Heart Lipsticks provide a little bit of fun for the younger generation. A tasty treat for a young lady, give her a li...

View full details
Original price £0.49 - Original price £0.49
Original price
£0.49
£0.49 - £0.49
Current price £0.49
vegetarian
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99

Swizzels Mini Fizzers 15 Pack

17 in stock

Every pack of Fizzers contains 6 fruity flavours, exotic pineapple, tangy lemon, sweet orange, sour cherry, refreshing lime and delicious blackcurr...

View full details
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99
halloween2025 sale trending-treat
Original price £3.99
Original price £3.99 - Original price £3.99
Original price £3.99
Current price £2.95
£2.95 - £2.95
Current price £2.95

Swizzels Mummy Mix Bag 340g

21 in stock

Swizzels Mummy Mix Bag 340gAre you scared… or prepared this Halloween? 🎃 The Swizzels Mummy Mix is bursting with spooky fun and packed full of clas...

View full details
Original price £3.99
Original price £3.99 - Original price £3.99
Original price £3.99
Current price £2.95
£2.95 - £2.95
Current price £2.95
Save 26% Save %
vegetarian
Original price £0.59 - Original price £0.59
Original price
£0.59
£0.59 - £0.59
Current price £0.59
40.0g | £14.75 / kg

Swizzels Parma Violets Giant Roll 40g

24 in stock

The bigger the sweet the better! Swizzels Parma Violets have been an iconic British sweet for over 70 years, this new giant format is sure to be p...

View full details
Original price £0.59 - Original price £0.59
Original price
£0.59
£0.59 - £0.59
Current price £0.59
40.0g | £14.75 / kg
sale vegetarian weigh-out
Original price £2.77 - Original price £16.95
Original price £2.77 - Original price £16.95
Original price £2.77
£2.49 - £15.26
£2.49 - £15.26
Current price £2.49

Swizzels Parma Violets Mini

18 in stock

Swizzels Parma Violets Mini – Britain’s Iconic Violet-Flavoured Sweet For over 70 years, Swizzels Parma Violets have enchanted—and divided—taste bu...

View full details
Original price £2.77 - Original price £16.95
Original price £2.77 - Original price £16.95
Original price £2.77
£2.49 - £15.26
£2.49 - £15.26
Current price £2.49
Save up to 10% Save %
vegetarian
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99

Swizzels Parma Violets Minis 15 Pack

58 in stock

Swizzels Parma Violets are have been an iconic British sweet for over 70 years, and their unique violet flavour has divided opinion for just as lon...

View full details
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99
vegan vegetarian
Original price £1.15 - Original price £1.15
Original price
£1.15
£1.15 - £1.15
Current price £1.15
115.0g | £10.00 / kg

Swizzels Refresher Choos Share Bag 115g

Only 1 left!

These share bags by Swizzels are packed with their classic Refreshers Choos. All individually wrapped, perfect for sharing, they come in 5 mouth-wa...

View full details
Original price £1.15 - Original price £1.15
Original price
£1.15
£1.15 - £1.15
Current price £1.15
115.0g | £10.00 / kg
vegan vegetarian
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99

Swizzels Refreshers Cherry Cola Chew Bar 4 Pack

298 in stock

The iconic Swizzels Refresher with a twist. Each chew bar is packed with sweet cherry cola flavour and the iconic fizzy sherbet centre which is a t...

View full details
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99
vegan vegetarian
Original price £0.79 - Original price £0.79
Original price
£0.79
£0.79 - £0.79
Current price £0.79

Swizzels Refreshers TROPICAL Mango & Pineapple Chew Bar 4 Pack

14 in stock

Swizzels Refreshers Tropical Chew Bar is a flavourful twist on the classic fizzy chew. Bursting with the exotic sweetness of ripe mango and tangy p...

View full details
Original price £0.79 - Original price £0.79
Original price
£0.79
£0.79 - £0.79
Current price £0.79
imported vegan vegetarian
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
110.0g | £13.64 / kg

Swizzels SOUR ATOMIX Refreshers Candy Bag 110g

30 in stock

Brand new for 2026, Swizzels Sour Atomix Refreshers bring an electrifying burst of fruity flavour to every chew! Tear into a vibrant mix of Straw...

View full details
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
110.0g | £13.64 / kg
sale
Original price £1.50
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price £1.50
Current price £1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
120.0g | £10.42 / kg

Swizzels Squashies LOVE HEARTS Mixed Fruit Share Bag 120g

72 in stock

First Swizzels turned Drumstick into squashies and now it's time for Love Hearts! The iconic message-based sweets have been turned into deliciously...

View full details
Original price £1.50
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price £1.50
Current price £1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
120.0g | £10.42 / kg
Save 17% Save %
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25

Swizzels Squashies SOUR SHOOTING STARS Gums 100g

21 in stock

Squashies were invented in 2012 by taking some of your favourite Swizzels flavours and creating uniquely soft and foamy, deliciously moreish sweets...

View full details
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
Original price £1.15 - Original price £1.15
Original price
£1.15
£1.15 - £1.15
Current price £1.15

Swizzels Squashies TROPICAL Flavour Gums 100g

15 in stock

Squashies were invented in 2012 by taking some of your favourite Swizzels flavours and creating uniquely soft and foamy, deliciously moreish sweets...

View full details
Original price £1.15 - Original price £1.15
Original price
£1.15
£1.15 - £1.15
Current price £1.15
gluten-free vegan vegetarian
Original price £0.59 - Original price £0.59
Original price
£0.59
£0.59 - £0.59
Current price £0.59
23.0g | £25.65 / kg

Swizzels Triple Dip SOUR 23g

276 in stock

Why settle for two when you can dive into three explosive sour flavours? Swizzels Triple Dip SOUR 23g takes the nostalgic fun of the classic Doub...

View full details
Original price £0.59 - Original price £0.59
Original price
£0.59
£0.59 - £0.59
Current price £0.59
23.0g | £25.65 / kg
vegetarian
Original price £0.50 - Original price £0.50
Original price
£0.50
£0.50 - £0.50
Current price £0.50

Swizzles Love Hearts Giant Roll 39g

124 in stock

Swizzels Love Hearts were initially launched back in 1954 and they've been popular ever since. Delicious fruit flavoured, fizzy sweets. Share the l...

View full details
Original price £0.50 - Original price £0.50
Original price
£0.50
£0.50 - £0.50
Current price £0.50
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99
35.0g | £28.29 / kg

Tango Blue Raspberry Belters Roll 35g

46 in stock

Unroll the ultimate flavour hit with Tango Blue Raspberry Belters Roll 35g Packed with punchy attitude, this vibrant roll of chewy candy belts deli...

View full details
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99
35.0g | £28.29 / kg
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
35.0g | £35.71 / kg

Tango Mixed Fruit Fizzy Bottles Mini Bags 4 Pack (4x16g)

94 in stock

Turn up the fizz with Tango Mixed Fruit Fizzy Bottles Mini Bags – a tangy, tongue-tingling treat packed with bold fruity flavour! Each multipack co...

View full details
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
35.0g | £35.71 / kg
xmas
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
145.0g | £20.62 / kg

Terry's Chocolate Mint Ball 145g

Only 3 left!

Terry's Chocolate Orange has a new rival - the Terry Chocolate Mint. You can enjoy the same segments as a Chocolate Orange but now with a new, unbe...

View full details
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
145.0g | £20.62 / kg
xmas
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
80.0g | £24.88 / kg

Terry's Chocolate Mint Crisp Minis Bag 80g

22 in stock

Back by minty popular demand! Terry’s Chocolate Mint Crisp Minis Bag 80g is back for Christmas, bringing together smooth milk chocolate, a refreshi...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
80.0g | £24.88 / kg
xmas
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
145.0g | £20.62 / kg

Terry's Chocolate Orange Dark Ball 145g

100 in stock

Indulge in a classic with a twist of sophistication 🍊 Terry’s Chocolate Orange Dark Ball 145g brings a richer, more intense take on the iconic trea...

View full details
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
145.0g | £20.62 / kg
xmas
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
147.0g | £20.34 / kg

Terry's Chocolate Orange EXPLODING CANDY 147g

12 in stock

Turn up the fun with Terry’s Chocolate Orange Exploding Candy 147g – the iconic chocolate orange with an exciting popping candy twist! Enjoy the un...

View full details
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
147.0g | £20.34 / kg
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
105.0g | £18.95 / kg

Terry's Chocolate Orange Exploding Minis Pouch 105g

36 in stock

GUESS WHO'S BACK WITH A BANG...Introducing our NEW explosively delicious Terry's Chocolate Orange Exploding Candy Minis! Encompassing all the delic...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
105.0g | £18.95 / kg
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
145.0g | £20.62 / kg

Terry's Chocolate Orange Milk Ball 145g

Only 7 left!

Terry's Chocolate Orange Milk is a unique British classic that is especially popular around Christmas time. Each chocolate orange contains about ...

View full details
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
145.0g | £20.62 / kg
xmas
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
145.0g | £20.62 / kg

Terry's Chocolate Orange Toffee Crunch 145g

18 in stock

Give a classic favourite an irresistible crunchy twist with Terry’s Chocolate Orange Toffee Crunch 145g. Combining the unmistakable zesty orange fl...

View full details
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
145.0g | £20.62 / kg
xmas
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
145.0g | £20.62 / kg

Terry's Chocolate Orange White Ball 145g

Only 10 left!

Yes, it’s true – the legendary Terry’s Chocolate Orange White Ball 145g is back, bringing a creamy new twist to one of Britain’s most iconic chocol...

View full details
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
145.0g | £20.62 / kg
sale
Original price £2.00
Original price £2.00 - Original price £2.00
Original price £2.00
Current price £1.69
£1.69 - £1.69
Current price £1.69
105.0g | £16.10 / kg

Terry's Milk Chocolate Orange Bars 3 Pack 105g

28 in stock

Delicious milk chocolate flavoured with real orange oil in a bar format. Each multipack contains 3 individually wrapped bars, perfect for sharing.P...

View full details
Original price £2.00
Original price £2.00 - Original price £2.00
Original price £2.00
Current price £1.69
£1.69 - £1.69
Current price £1.69
105.0g | £16.10 / kg
Save 16% Save %
Original price £19.99 - Original price £19.99
Original price
£19.99
£19.99 - £19.99
Current price £19.99

The Jelly Bean Factory 36 Huge Flavours 1.4kg Jar

Only 9 left!

The Jelly Bean Factory is the creation of father and son team, Peter and Richard Cullen. We pride ourselves in creating the most juicy, mouth-water...

View full details
Original price £19.99 - Original price £19.99
Original price
£19.99
£19.99 - £19.99
Current price £19.99
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
120.0g | £16.58 / kg

THE TRAITORS Chews Sweet or Sour? Share Bag 120g

88 in stock

Trust no chew! Hidden inside this colourful bag is a mischievous mix of soft, fruity chews—but some are far more treacherous than others. Choose a ...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
120.0g | £16.58 / kg
vegetarian
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
100.0g | £29.90 / kg

THE TRAITORS Jelly Bean Spinner Game 100g

36 in stock

Take your place at the Round Table, spin the wheel and let fate decide your flavour! Every colourful jellybean looks innocent—but will you uncover ...

View full details
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
100.0g | £29.90 / kg
Original price £1.69 - Original price £1.69
Original price
£1.69
£1.69 - £1.69
Current price £1.69
72.0g | £23.47 / kg

THE TRAITORS Milk Chocolate Coins Net Bag 72g

263 in stock

Are you 100% Faithful—or secretly a Traitor? Tear open the net and uncover a tempting collection of foil-wrapped chocolate coins inspired by the su...

View full details
Original price £1.69 - Original price £1.69
Original price
£1.69
£1.69 - £1.69
Current price £1.69
72.0g | £23.47 / kg
vegetarian
Original price £1.85 - Original price £1.85
Original price
£1.85
£1.85 - £1.85
Current price £1.85
26.0g | £71.15 / kg

THE TRAITORS Milk Chocolate Shield Medallion Lanyard 26g

121 in stock

Claim your shield—and then eat it! This striking milk chocolate medallion is shaped like the famous shield, wrapped in gleaming gold foil and prese...

View full details
Original price £1.85 - Original price £1.85
Original price
£1.85
£1.85 - £1.85
Current price £1.85
26.0g | £71.15 / kg