Skip to content
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚

Products

Filters

Original price £1.89 - Original price £1.89
Original price
£1.89
£1.89 - £1.89
Current price £1.89
130.0g | £14.54 / kg

Sour Patch Kids Fruit Mix Share Bag 105g

Only 10 left!

First they're sweet, then sour, then gone! Sour Patch Kids are delicious soft and chewy candies with the traditional Sour Patch Kids shape for a hi...

View full details
Original price £1.89 - Original price £1.89
Original price
£1.89
£1.89 - £1.89
Current price £1.89
130.0g | £14.54 / kg
imported
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
87.0g | £22.87 / kg

Sour Patch Kids GLOW UPS Bag (USA) 87g

53 in stock

Introducing Sour Patch Kids Glow Ups – the ultimate glowing gummy experience! Each bag is filled with Strawberry-Watermelon flavoured Sour Patch Ki...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
87.0g | £22.87 / kg
imported
Original price £1.75 - Original price £1.75
Original price
£1.75
£1.75 - £1.75
Current price £1.75
101.0g | £17.33 / kg

Sour Patch Kids Grape Share Bag (USA) 101g

116 in stock

First they're sweet, then sour, then gone! Sour Patch Kids are delicious soft and chewy candies with the traditional Sour Patch Kids shape for a hi...

View full details
Original price £1.75 - Original price £1.75
Original price
£1.75
£1.75 - £1.75
Current price £1.75
101.0g | £17.33 / kg
imported
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
102.0g | £19.51 / kg

Sour Patch Kids Lemonade Fest (USA) 102g

42 in stock

Sour. Sweet. Gone.  The newest addition to the Sour Patch Kids line-up, Lemonade Fest, Featuring 4 new flavours: Strawberry Lemonade, Blue Raspber...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
102.0g | £19.51 / kg
imported
Original price £1.79 - Original price £1.79
Original price
£1.79
£1.79 - £1.79
Current price £1.79
99.0g | £18.08 / kg

Sour Patch Kids New Tropical Mix (USA) 87g

Out of stock

Sour Patch Kids New Tropical Mix (USA) – 87g Take your taste buds on a tropical sour adventure with Sour Patch Kids New Tropical Mix. Bursting with...

View full details
Original price £1.79 - Original price £1.79
Original price
£1.79
£1.79 - £1.79
Current price £1.79
99.0g | £18.08 / kg
Sold out
Original price £1.69 - Original price £1.69
Original price
£1.69
£1.69 - £1.69
Current price £1.69
130.0g | £13.00 / kg

Sour Patch Kids Original Share Bag 130g

Only 10 left!

First they're sweet, then sour, then gone! Sour Patch Kids are delicious soft and chewy candies with the traditional Sour Patch Kids shape for a hi...

View full details
Original price £1.69 - Original price £1.69
Original price
£1.69
£1.69 - £1.69
Current price £1.69
130.0g | £13.00 / kg
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
105.0g | £11.90 / kg

Sour Patch Kids Paradise Twist 105g

74 in stock

Escape to a tropical taste adventure with Sour Patch Kids Paradise Twist 105g! Each playful gummy delivers the unmistakable Sour Patch Kids experie...

View full details
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
105.0g | £11.90 / kg
imported
Original price £1.79 - Original price £1.79
Original price
£1.79
£1.79 - £1.79
Current price £1.79
101.0g | £17.72 / kg

Sour Patch Kids Peach Share Bag (USA) 101g

29 in stock

First they're sweet, then sour, then gone! Sour Patch Kids are delicious soft and chewy candies with the traditional Sour Patch Kids shape for a hi...

View full details
Original price £1.79 - Original price £1.79
Original price
£1.79
£1.79 - £1.79
Current price £1.79
101.0g | £17.72 / kg
imported sale
Original price £1.79 - Original price £1.79
Original price
£1.79
£1.79 - £1.79
Current price £1.79
102.0g | £17.55 / kg

Sour Patch Kids Strawberry Share Bag (USA) 102g

21 in stock

First they're sweet, then sour, then gone! Sour Patch Kids are delicious soft and chewy candies with the traditional Sour Patch Kids shape for a hi...

View full details
Original price £1.79 - Original price £1.79
Original price
£1.79
£1.79 - £1.79
Current price £1.79
102.0g | £17.55 / kg
imported
Original price £1.79 - Original price £1.79
Original price
£1.79
£1.79 - £1.79
Current price £1.79
102.0g | £17.55 / kg

Sour Patch Kids Tropical Share Bag (USA) 102g

Out of stock

First they're sweet, then sour, then gone! Sour Patch Kids are delicious soft and chewy candies with the traditional Sour Patch Kids shape for a hi...

View full details
Original price £1.79 - Original price £1.79
Original price
£1.79
£1.79 - £1.79
Current price £1.79
102.0g | £17.55 / kg
Sold out
imported vegan vegetarian
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
102.0g | £14.71 / kg

Sour Patch Kids Watermelon Share Bag (USA) 102g

14 in stock

Get ready for a flavour rollercoaster with Sour Patch Kids Watermelon Share Bag (USA) 102g 🍉✨ First they’re sweet, then they’re sour… then suddenly...

View full details
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
102.0g | £14.71 / kg
imported sale
Original price £2.49
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price £2.49
Current price £1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
141.0g | £14.11 / kg

Sour Punch Bites RAD REDS (USA) Bag 142g

18 in stock

Mouth-watering Sour Punch Bites, now in Rad Reds flavours! Delicious soft and chewy, fruit flavoured candy bites with a unique sour coating that pa...

View full details
Original price £2.49
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price £2.49
Current price £1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
141.0g | £14.11 / kg
Save 20% Save %
imported sale
Original price £2.49
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price £2.49
Current price £2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
141.0g | £16.24 / kg

Sour Punch Bites STRAWBERRY (USA) Bag 142g

14 in stock

Sour Punch Bites Strawberry (USA) Bag 142g Get ready for a burst of bold berry flavour with Sour Punch Bites Strawberry! 🇺🇸🍓 These mouth-watering A...

View full details
Original price £2.49
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price £2.49
Current price £2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
141.0g | £16.24 / kg
Save 8% Save %
imported sale
Original price £2.49
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price £2.49
Current price £1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
142.0g | £14.01 / kg

Sour Punch Bites Tropical Blends (USA) Bag 142g

42 in stock

Mouth-watering Sour Punch Bites, now in tropical fruit flavours! Delicious soft and chewy, fruit flavoured liquorice straws with a unique sour coat...

View full details
Original price £2.49
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price £2.49
Current price £1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
142.0g | £14.01 / kg
Save 20% Save %
imported
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
142.0g | £16.13 / kg

Sour Punch Blue Raspberry Bites Bag (USA) 142g

22 in stock

Sour Punch Bites, Blue Raspberry Candy Pieces, 5oz Bag are a soft and chewy fruit flavored candy smothered in signature sour sugar coating. These B...

View full details
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
142.0g | £16.13 / kg
imported
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
140.0g | £17.79 / kg

Sour Punch Pickle Roulette Bites Bag (USA) 140g

Only 8 left!

Your tastebuds are going to get into a pickle with these Sour Punch bites with a twist. Each tray has pickle straw bites hiding in it amongst the b...

View full details
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
140.0g | £17.79 / kg
imported
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49

Sour Slime Candy (USA) 100g

Only 4 left!

Those looking for a lip puckeringly sour treat will love Sour Slime Candy - a twist on liquid sour candy that can be enjoyed with a spoon, which ca...

View full details
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
vegan vegetarian weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Space Mix

25 in stock

Space Mix – A Galactic Adventure of Flavours Blast off into a universe of taste with our Space Mix! This stellar selection combines an out-of-this-...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
vegan vegetarian weigh-out
Original price £2.77 - Original price £12.96
Original price
£2.77 - £12.96
£2.77 - £12.96
Current price £2.77

Spaghetti Sour Apple

45 in stock

Spaghetti Sour Apple – Tangy Twists of Chewy Green Goodness Unleash a tangy rush with every bite of our Spaghetti Sour Apple! These long, chewy s...

View full details
Original price £2.77 - Original price £12.96
Original price
£2.77 - £12.96
£2.77 - £12.96
Current price £2.77
vegan vegetarian weigh-out
Original price £2.77 - Original price £12.96
Original price
£2.77 - £12.96
£2.77 - £12.96
Current price £2.77

Spaghetti Sour Blue Raspberry

48 in stock

Spaghetti Sour Blue Raspberry – A Tangy Twist on Chewy Fun Dive into a tangle of tart and tangy delight with our Spaghetti Sour Blue Raspberry! T...

View full details
Original price £2.77 - Original price £12.96
Original price
£2.77 - £12.96
£2.77 - £12.96
Current price £2.77
vegan vegetarian weigh-out
Original price £2.77 - Original price £12.96
Original price
£2.77 - £12.96
£2.77 - £12.96
Current price £2.77

Spaghetti Sour Cola Flavour Candy

47 in stock

Twist, stretch and slurp your way through Spaghetti Sour Cola Flavour Candy! These long, chewy strands are bursting with classic fizzy cola flavo...

View full details
Original price £2.77 - Original price £12.96
Original price
£2.77 - £12.96
£2.77 - £12.96
Current price £2.77
vegan vegetarian weigh-out
Original price £2.77 - Original price £12.96
Original price
£2.77 - £12.96
£2.77 - £12.96
Current price £2.77

Spaghetti Sour Strawberry

Out of stock

Spaghetti Sour Strawberry – A Tangy Twist on a Chewy Classic Get tangled up in a burst of sour strawberry fun with our Spaghetti Sour Strawberry!...

View full details
Original price £2.77 - Original price £12.96
Original price
£2.77 - £12.96
£2.77 - £12.96
Current price £2.77
Sold out
weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Spearmint Chews

42 in stock

Spearmint Chews – Cool, Crisp, and Refreshingly Chewy Experience a burst of invigorating freshness with every bite of our Spearmint Chews! These so...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
vegan vegetarian
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
127.0g | £7.87 / kg

Starburst Fruit Chews Fave Reds Share Bag 127g

154 in stock

Starburst candies are packed with a variety of great tasting fruit flavours and a deliciously chewy texture, to be enjoyed anytime and anywhere. In...

View full details
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
127.0g | £7.87 / kg
vegan vegetarian
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
127.0g | £7.87 / kg

Starburst Original Fruity Chews Share Bag 127g

528 in stock

How do they make Starburst® Fruit Chews so juicy? It's a juicy secret formula they keep inside a safe, inside a vault, inside an active volcano In...

View full details
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
127.0g | £7.87 / kg
vegan vegetarian
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99

Stinger Chew Bar 4 Pack

Only 5 left!

Discover the irresistible thrill of the Stinger Chew Bar 4 Pack! These cheeky little treats from Swizzels pack a punch with their vibrant tutti fru...

View full details
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99
gluten-free vegan weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
200.0g | £12.35 / kg

Strawberry & Cherry Moodies Sour Vegan Foam Sweets

40 in stock

Match your snack to your mood with Strawberry & Cherry Moodies Sour Vegan Foam Sweets! These soft, fluffy foam sweets combine juicy strawberry ...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
200.0g | £12.35 / kg
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00

Strawberry & Cream Lollies 10 Pack

81 in stock

Wonderful creamy strawberry and cream flavoured pink and white lollipops. Ingredients For allergens please see ingredients listed in bold. May...

View full details
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
imported trending-treat
Original price £2.49 - Original price £5.99
Original price
£2.49 - £5.99
£2.49 - £5.99
Current price £2.49

Strawberry & Vanilla TOCHOS - Ice Sherbet Blocks/Bricks

22 in stock

Remember these? They're back! While we can no longer use the Haribo name due to licensing changes, rest assured — the flavour, texture, and addicti...

View full details
Original price £2.49 - Original price £5.99
Original price
£2.49 - £5.99
£2.49 - £5.99
Current price £2.49
candy-exlusive vegetarian weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Strawberry and Cream WRAPPED

31 in stock

Strawberry and Cream Wrapped – A Classic Duo Wrapped in Sweet Delight Indulge in the perfect harmony of juicy strawberries and smooth, velvety crea...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
gluten-free vegetarian weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Strawberry Bon Bons

23 in stock

Strawberry Bon Bons – A Timeless Chewy Classic with a Fruity Burst Fall in love with the sweet charm of Strawberry Bon Bons! These iconic chewy del...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Strawberry Dream Foams

46 in stock

Strawberry Dream Foams – Light, Fluffy & Bursting with Berry Bliss Float away on a cloud of sweetness with our Strawberry Dream Foams! These so...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
weigh-out
Original price £2.96 - Original price £17.94
Original price
£2.96 - £17.94
£2.96 - £17.94
Current price £2.96

Strawberry Liquorice Wheels

33 in stock

Strawberry Liquorice Wheels – Unroll the Fun, Savour the Flavour! Get ready to twist, twirl, and chew your way through the fruity goodness of our S...

View full details
Original price £2.96 - Original price £17.94
Original price
£2.96 - £17.94
£2.96 - £17.94
Current price £2.96
weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Strawberry Milkshake Bottles

38 in stock

These Milkshake Bottles are a new take on a classic.  We think they are similar taste to foam mushrooms with a foamy texture. Ingredients For aller...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Strawberry Milkshake Dusted Bottles

42 in stock

Strawberry Milkshake Dusted Bottles – Creamy, Dreamy & Berry Delicious! Treat yourself to the sweet, creamy goodness of Strawberry Milkshake Du...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Strawberry Pencil Bites

31 in stock

Strawberry Pencil Bites – Small in Size, Big on Flavour! Get ready for a burst of juicy strawberry goodness with every bite of our Strawberry Penci...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
weigh-out
Original price £1.49 - Original price £16.95
Original price
£1.49 - £16.95
£1.49 - £16.95
Current price £1.49

Strawberry Planks

36 in stock

Strawberry Planks – Bold, Fruity, and Bursting with Flavour Sink your teeth into our deliciously chewy Strawberry Planks—a fruity favourite that’s ...

View full details
Original price £1.49 - Original price £16.95
Original price
£1.49 - £16.95
£1.49 - £16.95
Current price £1.49
weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Strawberry Rings

15 in stock

Strawberry Rings – Super Soft, Super Fruity, Super Addictive! They’re new, they’re red, and they’re bursting with bold strawberry flavour! Our Stra...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Strawberry Rocketz

17 in stock

Strawberry Rocketz – A Supersized Blast of Strawberry Flavour! Get ready for liftoff with the latest addition to the Rocketz family – Strawberry Ro...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
weigh-out
Original price £2.96 - Original price £17.94
Original price
£2.96 - £17.94
£2.96 - £17.94
Current price £2.96

Strawberry Stripe Liquorice

38 in stock

The Strawberry Stripe Liquorice – A Fruity Twist on a Timeless Classic Give your taste buds a burst of fruity fun with The Strawberry Stripe Liquor...

View full details
Original price £2.96 - Original price £17.94
Original price
£2.96 - £17.94
£2.96 - £17.94
Current price £2.96
weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Strawberry Twist Kisses

47 in stock

Strawberry Twist Kisses – A Classic Treat Wrapped in Sweet Strawberry Delight Fall in love with the timeless charm of Strawberry Twist Kisses! Thes...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Sugar Dusted Snowflakes

44 in stock

Sugar Dusted Snowflakes – A Festive Flurry of Raspberry & Vanilla Delight Celebrate the magic of the season with our Sugar Dusted Snowflakes—so...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
Original price £3.99 - Original price £3.99
Original price
£3.99
£3.99 - £3.99
Current price £3.99
5.0item | £0.80 / item

Sugar Mice With Cotton Tail 5 Pack

126 in stock

Sugar Mice - With cotton tails and made with solid sugar. You get one of each colour, five in total. Just don’t let the cat see them or they might ...

View full details
Original price £3.99 - Original price £3.99
Original price
£3.99
£3.99 - £3.99
Current price £3.99
5.0item | £0.80 / item
weigh-out
Original price £2.96 - Original price £17.94
Original price
£2.96 - £17.94
£2.96 - £17.94
Current price £2.96

Sugared Almonds

43 in stock

Sugar Almonds – Timeless Elegance in Every Sweet Bite Classic, crunchy, and irresistibly sweet, Sugar Almonds have long been a beloved treat for sp...

View full details
Original price £2.96 - Original price £17.94
Original price
£2.96 - £17.94
£2.96 - £17.94
Current price £2.96
weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Sugared Bananas

46 in stock

Sugared Bananas – Bright, Bold & Bursting with Banana Bliss Meet the sweetest, brightest treat around — Sugared Bananas! These sunny yellow bea...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
imported
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50

Sunkist BERRY LEMONADE (USA) 355ml

Out of stock

Sunkist Berry Lemonade (USA) 355ml is a bold and refreshing fusion of zesty lemonade and luscious mixed berry flavours, delivering a deliciously sw...

View full details
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
Sold out
weigh-out
Original price £1.47 - Original price £14.88
Original price
£1.47 - £14.88
£1.47 - £14.88
Current price £1.47

Super Fruity Fizzy Bricks

27 in stock

Super Fruity Fizzy Bricks – A Zesty Burst of Chewy, Fruity Fun Brighten your day with the irresistible pop of Super Fruity Fizzy Bricks! These eye-...

View full details
Original price £1.47 - Original price £14.88
Original price
£1.47 - £14.88
£1.47 - £14.88
Current price £1.47
weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Super Fruity Gummy Grapes

46 in stock

Super Fruity Gummy Grapes – A Bunch of Juicy, Chewy Delight Get ready to snack on a bunch of fun with our Super Fruity Gummy Grapes! These deliciou...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47