Ir a contenido
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
Christmas Sweets - Happy Candy UK LTD

Christmas Sweets

Filtros

Precio original £1.99 - Precio original £1.99
Precio original
£1.99
£1.99 - £1.99
Precio actual £1.99
90.0g | £22.11 / kg

Rose Tropical Slices Gift Box 90g

380 en stock

Bring a taste of sunshine to your day with the Rose Tropical Slices Gift Box — a vibrant selection of chewy, fruity delights bursting with exotic f...

Ver todos los detalles
Precio original £1.99 - Precio original £1.99
Precio original
£1.99
£1.99 - £1.99
Precio actual £1.99
90.0g | £22.11 / kg
weigh-out
Precio original £2.25 - Precio original £27.99
Precio original
£2.25 - £27.99
£2.25 - £27.99
Precio actual £2.25

Milk Chocolate Toffee Drops FORMERLY Chewing Nuts

¡Solo 9 izquierda!

These Chewing Nuts are an all time classic!  Despite their name, they are actually balls of toffee, coated in chocolate with no nuts used. These ar...

Ver todos los detalles
Precio original £2.25 - Precio original £27.99
Precio original
£2.25 - £27.99
£2.25 - £27.99
Precio actual £2.25
weigh-out
Precio original £2.47 - Precio original £14.88
Precio original
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Precio actual £2.47

Christmas Candy poles

31 en stock

  Strawberry & Cream Gummy Christmas Candy Poles – Juicy, Chewy, Holiday Magic Celebrate the season with a twist of festive fun in every bite! ...

Ver todos los detalles
Precio original £2.47 - Precio original £14.88
Precio original
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Precio actual £2.47
weigh-out
Precio original £2.47 - Precio original £14.88
Precio original
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Precio actual £2.47

White Choc Stars

43 en stock

White Choc Stars – A Festive Twist on a Classic Favourite Shimmering with seasonal charm, our White Choc Stars are a magical makeover of the belove...

Ver todos los detalles
Precio original £2.47 - Precio original £14.88
Precio original
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Precio actual £2.47
weigh-out
Precio original £2.47 - Precio original £14.88
Precio original
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Precio actual £2.47

Santa Heads

20 en stock

Santa Heads – Jolly, Chewy, and Full of Holiday Cheer! Celebrate the season with our delightful Santa Heads! These charming, chewy sweets shaped li...

Ver todos los detalles
Precio original £2.47 - Precio original £14.88
Precio original
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Precio actual £2.47
vegan weigh-out
Precio original £2.47 - Precio original £14.88
Precio original
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Precio actual £2.47

Fizzy Blue Raspberry Gummy Stars

¡Solo 10 izquierda!

Fizzy Blue Raspberry Gummy Stars – Sparkling Sweetness in Every Starry Bite! Shoot for the stars with our Fizzy Blue Raspberry Gummy Stars! These c...

Ver todos los detalles
Precio original £2.47 - Precio original £14.88
Precio original
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Precio actual £2.47
xmas
Precio original £1.59 - Precio original £1.59
Precio original
£1.59
£1.59 - £1.59
Precio actual £1.59
140.0g | £11.36 / kg

Maoam The GRINCH MERRY GRINCHMAS Cherry Cola 140g

¡Solo 2 izquierda!

Get into the mischievous Christmas spirit with Maoam The GRINCH MERRY GRINCHMAS Cherry Cola Sweets 140g! These festive MAOAM chews combine a delici...

Ver todos los detalles
Precio original £1.59 - Precio original £1.59
Precio original
£1.59
£1.59 - £1.59
Precio actual £1.59
140.0g | £11.36 / kg
weigh-out
Precio original £2.47 - Precio original £14.88
Precio original
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Precio actual £2.47

Fizzy Christmas Trees

27 en stock

  Fizzy Christmas Trees – Sparkling Holiday Cheer in Every Bite! Celebrate the season with Fizzy Christmas Trees—chewy, festive treats bursting wit...

Ver todos los detalles
Precio original £2.47 - Precio original £14.88
Precio original
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Precio actual £2.47
weigh-out
Precio original £2.47 - Precio original £14.88
Precio original
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Precio actual £2.47

Sugar Dusted Snowflakes

44 en stock

Sugar Dusted Snowflakes – A Festive Flurry of Raspberry & Vanilla Delight Celebrate the magic of the season with our Sugar Dusted Snowflakes—so...

Ver todos los detalles
Precio original £2.47 - Precio original £14.88
Precio original
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Precio actual £2.47
weigh-out
Precio original £2.47 - Precio original £14.88
Precio original
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Precio actual £2.47

Christmas Elves

16 en stock

Delightfully Whimsical Christmas Elf Gummies – Sweet, Creamy, Festive Fun Meet the cutest holiday helpers you’ll ever taste! Our Christmas Elf Gumm...

Ver todos los detalles
Precio original £2.47 - Precio original £14.88
Precio original
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Precio actual £2.47
sale vegetarian
Precio original £1.69
Precio original £1.69 - Precio original £1.69
Precio original £1.69
Precio actual £1.25
£1.25 - £1.25
Precio actual £1.25
144.0g | £8.68 / kg

Bonds Mint Candy Canes 12 Pack 144g

652 en stock

A Festive Classic with a Cool TwistAdd a touch of holiday magic with Bonds Mint Candy Canes – 12 Pack (144g). Bursting with refreshing mint flavour...

Ver todos los detalles
Precio original £1.69
Precio original £1.69 - Precio original £1.69
Precio original £1.69
Precio actual £1.25
£1.25 - £1.25
Precio actual £1.25
144.0g | £8.68 / kg
Ahorre 26% Ahorre %
weigh-out
Precio original £7.99 - Precio original £15.99
Precio original
£7.99 - £15.99
£7.99 - £15.99
Precio actual £7.99

Christmas Mix Up Sweet Selection

24 en stock

  Christmas Sweet Mixup – A Festive Feast of Sweets & Chocolates Celebrate the season with a joyous blend of irresistible sweets and decadent c...

Ver todos los detalles
Precio original £7.99 - Precio original £15.99
Precio original
£7.99 - £15.99
£7.99 - £15.99
Precio actual £7.99
xmas
Precio original £1.59 - Precio original £1.59
Precio original
£1.59
£1.59 - £1.59
Precio actual £1.59
140.0g | £11.36 / kg

Maoam Snowballs Limited Edition Sweet Bag 140g

308 en stock

Enjoy a fun winter twist with the MAOAM Snowballs Limited Edition Sweet Bag 140g. These fruity chewy sweets come in a playful snowball-inspired for...

Ver todos los detalles
Precio original £1.59 - Precio original £1.59
Precio original
£1.59
£1.59 - £1.59
Precio actual £1.59
140.0g | £11.36 / kg
weigh-out
Precio original £3.49 - Precio original £19.99
Precio original
£3.49 - £19.99
£3.49 - £19.99
Precio actual £3.49

Festive CHRISTMAS Mix Foil Wrapped Chocolate Flavour

37 en stock

Festive Christmas Mix – A Joyful Medley of Foil-Wrapped Chocolate Delights Celebrate the season with our Festive Christmas Mix, a dazzling assortme...

Ver todos los detalles
Precio original £3.49 - Precio original £19.99
Precio original
£3.49 - £19.99
£3.49 - £19.99
Precio actual £3.49
vegan weigh-out
Precio original £1.25 - Precio original £14.88
Precio original
£1.25 - £14.88
£1.25 - £14.88
Precio actual £1.25

Christmas Gummy Candy Canes

37 en stock

The delicious and wonderfully festive Gummy Sugared Candy Canes are a delightful way to spread the yuletide spirit! These vibrant red & green c...

Ver todos los detalles
Precio original £1.25 - Precio original £14.88
Precio original
£1.25 - £14.88
£1.25 - £14.88
Precio actual £1.25
xmas
Precio original £1.99 - Precio original £1.99
Precio original
£1.99
£1.99 - £1.99
Precio actual £1.99
85.0g | £23.41 / kg

Thorntons Special Toffee Chewy Bag 85g

40 en stock

Thorntons Chewy Special Toffee uses a specially created recipe based on our traditional recipe from 1925, resulting in something truly special… Wit...

Ver todos los detalles
Precio original £1.99 - Precio original £1.99
Precio original
£1.99
£1.99 - £1.99
Precio actual £1.99
85.0g | £23.41 / kg
xmas
Precio original £1.50 - Precio original £1.50
Precio original
£1.50
£1.50 - £1.50
Precio actual £1.50
140.0g | £10.71 / kg

Maoam The GRINCH MERRY GRINCHMAS Apple Cherry Lime-Grapefruit 140g

148 en stock

Get into the festive spirit with the MAOAM The GRINCH Merry Grinchmas Sweet Bag 140g. This limited edition Christmas bag is packed with delicious f...

Ver todos los detalles
Precio original £1.50 - Precio original £1.50
Precio original
£1.50
£1.50 - £1.50
Precio actual £1.50
140.0g | £10.71 / kg
weigh-out
Precio original £2.47 - Precio original £14.88
Precio original
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Precio actual £2.47

Rudolph’s Fizzy Bubblegum Reindeer Gummies

32 en stock

Rudolph’s Fizzy Bubblegum Reindeer GummiesGet ready to prance into pure festive fun with these adorable reindeer-shaped gummy sweets! Bursting with...

Ver todos los detalles
Precio original £2.47 - Precio original £14.88
Precio original
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Precio actual £2.47
xmas
Precio original £1.99 - Precio original £1.99
Precio original
£1.99
£1.99 - £1.99
Precio actual £1.99
85.0g | £23.41 / kg

Thorntons Vanilla Fudge Bag 85g

¡Solo 1 izquierda!

Originating in 1950 and perfected over the years, Thorntons specially crafted fudge recipe has tradition and passion at heart. Every piece of Thorn...

Ver todos los detalles
Precio original £1.99 - Precio original £1.99
Precio original
£1.99
£1.99 - £1.99
Precio actual £1.99
85.0g | £23.41 / kg
xmas
Precio original £1.50 - Precio original £1.50
Precio original
£1.50
£1.50 - £1.50
Precio actual £1.50
130.0g | £11.54 / kg

Rowntree's Randoms Sleigh-Tastic Sweets Sharing Bag 130g

263 en stock

Bring some festive fun to your sweet stash with Rowntree's Randoms Sleigh-Tastic Sweets Sharing Bag 130g. This Christmas edition of the much-loved ...

Ver todos los detalles
Precio original £1.50 - Precio original £1.50
Precio original
£1.50
£1.50 - £1.50
Precio actual £1.50
130.0g | £11.54 / kg
sale vegan xmas
Precio original £1.99
Precio original £1.99 - Precio original £1.99
Precio original £1.99
Precio actual £1.59
£1.59 - £1.59
Precio actual £1.59
90.0g | £17.67 / kg

Rose Orange & Lemon Fruit Slices Gift Box 90g

475 en stock

Make Christmas feel a little more special with the beautifully presented Rose Orange & Lemon Fruit Slices Gift Box 90g – a classic festive conf...

Ver todos los detalles
Precio original £1.99
Precio original £1.99 - Precio original £1.99
Precio original £1.99
Precio actual £1.59
£1.59 - £1.59
Precio actual £1.59
90.0g | £17.67 / kg
Ahorre 20% Ahorre %
xmas
Precio original £1.59 - Precio original £1.59
Precio original
£1.59
£1.59 - £1.59
Precio actual £1.59
140.0g | £11.36 / kg

Haribo Chamallows CHRISTMAS Marshmallow Bag 140g

29 en stock

Get cosy this Christmas with Haribo Chamallows Christmas Cosy Winter Flavour 140g. This festive sharing bag is filled with soft and fluffy marshmal...

Ver todos los detalles
Precio original £1.59 - Precio original £1.59
Precio original
£1.59
£1.59 - £1.59
Precio actual £1.59
140.0g | £11.36 / kg
xmas
Precio original £1.50 - Precio original £1.50
Precio original
£1.50
£1.50 - £1.50
Precio actual £1.50
60.0g | £25.00 / kg

Elves Behavin' Badly 5D Peelable Gummies Pouch 60g

76 en stock

Bring some extra Christmas magic to your sweet selection with Elves Behavin' Badly 5D Peelable Gummies Pouch 60g – a brilliantly fun festive treat ...

Ver todos los detalles
Precio original £1.50 - Precio original £1.50
Precio original
£1.50
£1.50 - £1.50
Precio actual £1.50
60.0g | £25.00 / kg
vegetarian xmas
Precio original £1.59 - Precio original £1.59
Precio original
£1.59
£1.59 - £1.59
Precio actual £1.59
160.0g | £9.94 / kg

Haribo Elf Surprises Share Bag Limited Edition 160g

75 en stock

Get into the festive spirit with Haribo Elf Surprises Limited Edition Share Bag 160g. Packed with colourful elf-shaped fruit flavour gummies, each ...

Ver todos los detalles
Precio original £1.59 - Precio original £1.59
Precio original
£1.59
£1.59 - £1.59
Precio actual £1.59
160.0g | £9.94 / kg
xmas
Precio original £1.59 - Precio original £1.59
Precio original
£1.59
£1.59 - £1.59
Precio actual £1.59
160.0g | £9.94 / kg

Haribo Merry-Mix Share Bag Limited Edition 160g

80 en stock

Get into the festive spirit with Haribo Merry-Mix Limited Edition Share Bag 160g. This colourful Christmas mix is packed with fun seasonal-shaped s...

Ver todos los detalles
Precio original £1.59 - Precio original £1.59
Precio original
£1.59
£1.59 - £1.59
Precio actual £1.59
160.0g | £9.94 / kg
weigh-out
Precio original £29.99 - Precio original £34.99
Precio original
£29.99 - £34.99
£29.99 - £34.99
Precio actual £29.99
1000.0g | £29.99 / kg

Luxury Santa Twist Wrap Pralines

¡Solo 8 izquierda!

Luxury Santa Twist Wrap Pralines — Indulge in the festive magic of these irresistibly decadent treats. Each sumptuous Praline ball is crafted with ...

Ver todos los detalles
Precio original £29.99 - Precio original £34.99
Precio original
£29.99 - £34.99
£29.99 - £34.99
Precio actual £29.99
1000.0g | £29.99 / kg
xmas
Precio original £2.50 - Precio original £2.50
Precio original
£2.50
£2.50 - £2.50
Precio actual £2.50
100.0g | £25.00 / kg

Elves Behavin' Badly Naughty or Nice Jelly Bean Game 100g

14 en stock

Those mischievous Elves are up to no good again — and this time, they’ve taken over the sweet jar! The Elves Behavin’ Badly Naughty or Nice Jelly B...

Ver todos los detalles
Precio original £2.50 - Precio original £2.50
Precio original
£2.50
£2.50 - £2.50
Precio actual £2.50
100.0g | £25.00 / kg
imported xmas
Precio original £2.99 - Precio original £2.99
Precio original
£2.99
£2.99 - £2.99
Precio actual £2.99
104.0g | £28.75 / kg

Toxic Waste Large Christmas Stocking 104g

86 en stock

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

Ver todos los detalles
Precio original £2.99 - Precio original £2.99
Precio original
£2.99
£2.99 - £2.99
Precio actual £2.99
104.0g | £28.75 / kg
sale weigh-out xmas
Precio original £19.99
Precio original £19.99 - Precio original £19.99
Precio original £19.99
Precio actual £9.99
£9.99 - £9.99
Precio actual £9.99
1000.0g | £9.99 / kg

Christmas SPROUTS Foil Wrapped Milk Chocolate 1KG MEGA DEAL

58 en stock

Milk Chocolate Sprouts – The Festive Treat Everyone Will Love! Who says sprouts aren’t for eating? These delightful Milk Chocolate Sprouts are irre...

Ver todos los detalles
Precio original £19.99
Precio original £19.99 - Precio original £19.99
Precio original £19.99
Precio actual £9.99
£9.99 - £9.99
Precio actual £9.99
1000.0g | £9.99 / kg
Ahorre 50% Ahorre %
imported xmas
Precio original £1.99 - Precio original £1.99
Precio original
£1.99
£1.99 - £1.99
Precio actual £1.99
70.0g | £28.43 / kg

Toxic Waste Christmas Stocking 70g

93 en stock

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

Ver todos los detalles
Precio original £1.99 - Precio original £1.99
Precio original
£1.99
£1.99 - £1.99
Precio actual £1.99
70.0g | £28.43 / kg