Skip to content
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
Recently Added

Recently Added

Filters

imported sale
Original price £4.99
Original price £4.99 - Original price £4.99
Original price £4.99
Current price £2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
155.0g | £16.06 / kg

Kit Kat Aero Mint Milk Chocolate Block (AUSTRALIA) 155g

1146 in stock

Two legendary chocolate favourites come together in the Kit Kat Aero Mint Milk Chocolate Block – a delicious Australian import combining crispy waf...

View full details
Original price £4.99
Original price £4.99 - Original price £4.99
Original price £4.99
Current price £2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
155.0g | £16.06 / kg
Save 50% Save %
imported sale
Original price £4.99
Original price £4.99 - Original price £4.99
Original price £4.99
Current price £2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
155.0g | £16.06 / kg

Kit Kat Aero Milk Chocolate Block (AUSTRALIA) 155g

312 in stock

Two iconic chocolate favourites collide in the Kit Kat Aero Milk Chocolate Block – an irresistible Australian treat made for serious chocolate love...

View full details
Original price £4.99
Original price £4.99 - Original price £4.99
Original price £4.99
Current price £2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
155.0g | £16.06 / kg
Save 50% Save %
imported xmas
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
72.0g | £41.53 / kg

DC METAL FORCE Popping Candy 30 Pack (30x1.1g) 33g

214 in stock

DC METAL FORCE Popping Candy 30 Pack (30x1.1g) 33g Bring some superhero-sized excitement to sweet time with the DC Metal Force Popping Candy 30 Pa...

View full details
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
72.0g | £41.53 / kg
imported trending-treat xmas
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
72.0g | £27.64 / kg

DC METAL FORCE Candy Sticks 6 Pack (6x12g) 72g

189 in stock

DC METAL FORCE Candy Sticks 6 Pack (6x12g) 72g Power up snack time with the DC Metal Force Candy Sticks 6 Pack 72g – a fun multipack combining fru...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
72.0g | £27.64 / kg
imported trending-treat xmas
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
96.0g | £20.73 / kg

HOT WHEELS Let's Race Candy Sticks 6 Pack (6x16g) 96g

189 in stock

HOT WHEELS Let’s Race Candy Sticks 6 Pack (6x16g) 96g Rev up snack time with the HOT WHEELS Let’s Race Candy Sticks 6 Pack 96g – a fun, colourful ...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
96.0g | £20.73 / kg
imported trending-treat
Original price £1.55 - Original price £1.55
Original price
£1.55
£1.55 - £1.55
Current price £1.55
65.0g | £23.85 / kg

Amos 4D Gummy Creme Brulee Pouch 65g

175 in stock

Turn dessert time into gummy time with Amos 4D Gummy Crème Brûlée 65g – a clever sweet inspired by the rich, caramelised flavour of the classic F...

View full details
Original price £1.55 - Original price £1.55
Original price
£1.55
£1.55 - £1.55
Current price £1.55
65.0g | £23.85 / kg
imported trending-treat
Original price £1.55 - Original price £1.55
Original price
£1.55
£1.55 - £1.55
Current price £1.55
65.0g | £23.85 / kg

Amos 4D Gummy Lemon Tart Pouch 65g

176 in stock

Discover a dessert-inspired gummy with a difference with Amos 4D Gummy Lemon Tart 65g. These innovative 4D gummies combine a crunchy outer shell ...

View full details
Original price £1.55 - Original price £1.55
Original price
£1.55
£1.55 - £1.55
Current price £1.55
65.0g | £23.85 / kg
imported
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
88.0g | £28.30 / kg

Hostess Ding Dongs Cookie Dough Bites Box (USA) 88g

32 in stock

Get ready for a seriously indulgent American treat with Hostess Ding Dongs Cookie Dough Bites 88g – bite-sized pieces inspired by the iconic chocol...

View full details
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
88.0g | £28.30 / kg
imported
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
127.0g | £19.61 / kg

Calypso Sour Wedges Ocean Blue Lemonade (USA) 127g

114 in stock

Make waves with Calypso Sour Wedges Ocean Blue Lemonade 127g – a bold American candy inspired by the tropical, fruity flavour of Calypso’s famous O...

View full details
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
127.0g | £19.61 / kg
imported
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
127.0g | £19.61 / kg

Calypso Sour Wedges Lemonade Favourites Mix (USA) 127g

120 in stock

Bring the taste of the islands to your sweet stash with Calypso Sour Wedges Lemonade Favourites Mix 127g – a colourful American candy mix inspired ...

View full details
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
127.0g | £19.61 / kg
imported sale
Original price £2.29
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price £2.29
Current price £1.55
£1.55 - £1.55
Current price £1.55
120.0g | £12.92 / kg

Mike And Ike Mega Mix Sour 10 Flavour Theatre Box 120g

45 in stock

Get ready to pucker up with Mike and Ike Mega Mix Sour 120g – a bold, chewy American candy mix packed with 10 seriously sour fruit flavours in ever...

View full details
Original price £2.29
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price £2.29
Current price £1.55
£1.55 - £1.55
Current price £1.55
120.0g | £12.92 / kg
Save 32% Save %
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
33.4g | £29.94 / kg

POLO Sugar Free Berry Mint Flavour Roll 33.4g

54 in stock

POLO Sugar Free Berry Mint Flavour Roll 33.4g Freshen up with a fruity twist thanks to POLO Sugar Free Berry Mint Flavour 33.4g – the classic mint...

View full details
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
33.4g | £29.94 / kg
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
99.0g | £20.10 / kg

Kit Kat Brownie Milk Chocolate Sharing Bar 99g

85 in stock

Take a break on the indulgent side with the KitKat Brownie Milk Chocolate Sharing Bar 99g – a delicious twist on the classic KitKat®. Each crispy w...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
99.0g | £20.10 / kg
sale
Original price £1.65
Original price £1.65 - Original price £1.65
Original price £1.65
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
90.0g | £16.67 / kg

Aero Milk Chocolate Sharing Bar 90g

59 in stock

Feel the bubbles melt™ with the unmistakably light and bubbly taste of Aero Milk Chocolate. Made with Aero’s famous aerated chocolate bubbles and w...

View full details
Original price £1.65
Original price £1.65 - Original price £1.65
Original price £1.65
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
90.0g | £16.67 / kg
Save 9% Save %
Original price £1.55 - Original price £1.55
Original price
£1.55
£1.55 - £1.55
Current price £1.55
43.0g | £36.05 / kg

Cadbury Twirl GOLDEN DIPPED Milk Chocolate Bar (LIMITED EDITION) 43g

126 in stock

Indulge in a luxurious twist on a chocolate favourite with the Cadbury Twirl GOLDEN DIPPED Milk Chocolate Bar (Limited Edition) 43g. This irresisti...

View full details
Original price £1.55 - Original price £1.55
Original price
£1.55
£1.55 - £1.55
Current price £1.55
43.0g | £36.05 / kg
imported sale
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.79
£1.79 - £1.79
Current price £1.79
40.0g | £44.75 / kg

Cadbury Twirl CRISPY WAFER Milk Chocolate Bar (AUSTRALIA) 40g

121 in stock

Treat yourself to a delicious Australian twist on a chocolate classic with the Cadbury Twirl CRISPY WAFER Milk Chocolate Bar 40g. This tasty bar co...

View full details
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.79
£1.79 - £1.79
Current price £1.79
40.0g | £44.75 / kg
Save 40% Save %
imported sale
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
39.0g | £51.03 / kg

Cadbury Twirl CARAMILK Milk Chocolate Bar (AUSTRALIA) 39g

137 in stock

Get ready for a seriously indulgent Aussie treat with the Cadbury Twirl CARAMILK Milk Chocolate Bar 39g – a delicious Australian twist on the class...

View full details
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
39.0g | £51.03 / kg
Save 33% Save %
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99
25.0g | £39.60 / kg

Bonds Christmas Milk Chocolate Gold Coins Net 25g

356 in stock

No Christmas celebration is complete without the timeless tradition of chocolate coins—and Bonds of London delivers the magic in every golden bite....

View full details
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99
25.0g | £39.60 / kg
imported xmas
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
70.0g | £28.43 / kg

Toxic Waste Christmas Stocking 70g

93 in stock

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
70.0g | £28.43 / kg
sale weigh-out xmas
Original price £19.99
Original price £19.99 - Original price £19.99
Original price £19.99
Current price £9.99
£9.99 - £9.99
Current price £9.99
1000.0g | £9.99 / kg

Christmas SPROUTS Foil Wrapped Milk Chocolate 1KG MEGA DEAL

58 in stock

Milk Chocolate Sprouts – The Festive Treat Everyone Will Love! Who says sprouts aren’t for eating? These delightful Milk Chocolate Sprouts are irre...

View full details
Original price £19.99
Original price £19.99 - Original price £19.99
Original price £19.99
Current price £9.99
£9.99 - £9.99
Current price £9.99
1000.0g | £9.99 / kg
Save 50% Save %
sale trending-treat
Original price £1.59
Original price £1.59 - Original price £1.59
Original price £1.59
Current price £1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
75.0g | £13.33 / kg

Twix Xtra Hazelnut Milk Chocolate Bar 75g

94 in stock

Go bigger on indulgence with the Twix Hazelnut Xtra – a larger, more satisfying take on the delicious hazelnut twist on a classic favourite. Each X...

View full details
Original price £1.59
Original price £1.59 - Original price £1.59
Original price £1.59
Current price £1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
75.0g | £13.33 / kg
Save 37% Save %
halloween2025 trending-treat
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
66.0g | £22.73 / kg

Vidal Giant Jelly Snake 1 Metre Long 66g

14 in stock

Go big or go home with the Vidal Giant Jelly Snake 1 Metre Long 66g – an outrageously fun, super-stretchy sweet that’s made to impress! Packed with...

View full details
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
66.0g | £22.73 / kg
Original price £1.59 - Original price £1.59
Original price
£1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59

Haribo Goldbears Berry Bears 175g

209 in stock

Meet the NEW Haribo Goldbears Berry Bears 175g – the classic Goldbears you know and love, now bursting with a delicious berry-inspired flavour line...

View full details
Original price £1.59 - Original price £1.59
Original price
£1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
xmas
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
80.0g | £24.88 / kg

Terry's Chocolate Mint Crisp Minis Bag 80g

36 in stock

Back by minty popular demand! Terry’s Chocolate Mint Crisp Minis Bag 80g is back for Christmas, bringing together smooth milk chocolate, a refreshi...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
80.0g | £24.88 / kg
xmas
Original price £3.99 - Original price £3.99
Original price
£3.99
£3.99 - £3.99
Current price £3.99
33.5g | £119.10 / kg

Cadbury Dairy Milk Biscoff Bauble 5 Pack 167.5g

23 in stock

Bring extra indulgence to Christmas with the Cadbury Dairy Milk Biscoff Bauble 5 Pack 167.5g – a festive box packed with five individually wrapped ...

View full details
Original price £3.99 - Original price £3.99
Original price
£3.99
£3.99 - £3.99
Current price £3.99
33.5g | £119.10 / kg
xmas
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
145.0g | £20.62 / kg

Terry's Chocolate Orange White Ball 145g

12 in stock

Yes, it’s true – the legendary Terry’s Chocolate Orange White Ball 145g is back, bringing a creamy new twist to one of Britain’s most iconic chocol...

View full details
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
145.0g | £20.62 / kg
sale trending-treat xmas
Original price £4.95
Original price £4.95 - Original price £4.95
Original price £4.95
Current price £3.99
£3.99 - £3.99
Current price £3.99
150.0g | £26.60 / kg

Paynes Just Brazils Milk Chocolate Brazils Gift Box 150g

87 in stock

A true Christmas classic, beautifully presented and made for those indulgent festive moments, Paynes Just Brazils Milk Chocolate Brazil...

View full details
Original price £4.95
Original price £4.95 - Original price £4.95
Original price £4.95
Current price £3.99
£3.99 - £3.99
Current price £3.99
150.0g | £26.60 / kg
Save 19% Save %
sale vegan xmas
Original price £1.99
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price £1.99
Current price £1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
90.0g | £17.67 / kg

Rose Orange & Lemon Fruit Slices Gift Box 90g

470 in stock

Make Christmas feel a little more special with the beautifully presented Rose Orange & Lemon Fruit Slices Gift Box 90g – a classic festive conf...

View full details
Original price £1.99
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price £1.99
Current price £1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
90.0g | £17.67 / kg
Save 20% Save %
xmas
Original price £2.69 - Original price £2.69
Original price
£2.69
£2.69 - £2.69
Current price £2.69
90.0g | £29.89 / kg

Cadbury Dairy Milk SMASH BAUBLE Chocolate Buttons 90g

46 in stock

Bring some smashable festive fun to Christmas with the Cadbury Dairy Milk Smash Bauble Chocolate Buttons 90g. This playful chocolate bauble hides a...

View full details
Original price £2.69 - Original price £2.69
Original price
£2.69
£2.69 - £2.69
Current price £2.69
90.0g | £29.89 / kg
xmas
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
147.0g | £20.34 / kg

Terry's Chocolate Orange EXPLODING CANDY 147g

13 in stock

Turn up the fun with Terry’s Chocolate Orange Exploding Candy 147g – the iconic chocolate orange with an exciting popping candy twist! Enjoy the un...

View full details
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
147.0g | £20.34 / kg
xmas
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
145.0g | £20.62 / kg

Terry's Chocolate Orange Toffee Crunch 145g

18 in stock

Give a classic favourite an irresistible crunchy twist with Terry’s Chocolate Orange Toffee Crunch 145g. Combining the unmistakable zesty orange fl...

View full details
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
145.0g | £20.62 / kg
xmas
Original price £3.99 - Original price £3.99
Original price
£3.99
£3.99 - £3.99
Current price £3.99
72.0g | £55.42 / kg

Baileys Chocolate Caramel Whirls 3 Pack Gift Box 72g

87 in stock

Forget those nutty whips, it's all about Baileys Chocolate Caramel Whirls. Open this 3 pack, and experience the fluffy mallow and chocolate caramel...

View full details
Original price £3.99 - Original price £3.99
Original price
£3.99
£3.99 - £3.99
Current price £3.99
72.0g | £55.42 / kg
xmas
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
80.0g | £31.13 / kg

Bonds Milk Chocolate Santas With Creme Filling Net 80g

218 in stock

Bring a little extra Christmas cheer to your sweet selection with Bonds Milk Chocolate Santas Net 80g – a festive treat that looks just as good as ...

View full details
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
80.0g | £31.13 / kg
imported xmas
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
104.0g | £28.75 / kg

Toxic Waste Large Christmas Stocking 104g

86 in stock

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

View full details
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
104.0g | £28.75 / kg
imported trending-treat
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
38.0g | £52.37 / kg

Cadbury Dairy Milk FIREWORKS Milk Chocolate Bar (CANADA) 38g

Only 5 left!

Make every bite a celebration with the Cadbury Dairy Milk Fireworks Bar 38g from Canada! This fun twist on classic Cadbury Dairy Milk combines smoo...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
38.0g | £52.37 / kg
xmas
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
160.0g | £12.44 / kg

Haribo Merry Mix CHRISTMAS 10x16g Fun Size Bags Multipack 160g

97 in stock

🎄 Haribo Merry Mix Christmas Fun Size Bags (10x16g | 160g) 🎅 Get into the festive spirit with Haribo Merry Mix – a merry medley of everyone’s favou...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
160.0g | £12.44 / kg
xmas
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
60.0g | £25.00 / kg

Elves Behavin' Badly 5D Peelable Gummies Pouch 60g

76 in stock

Bring some extra Christmas magic to your sweet selection with Elves Behavin' Badly 5D Peelable Gummies Pouch 60g – a brilliantly fun festive treat ...

View full details
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
60.0g | £25.00 / kg
imported
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
90.0g | £25.44 / kg

Hostess Twinkies Mini Candy Pieces Bag (USA) 90g

Only 1 left!

Bring the unmistakable taste of Hostess Twinkies into bite-sized candy form with these irresistible Hostess Twinkies Mini Candy Pieces from the USA...

View full details
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
90.0g | £25.44 / kg
xmas
Original price £3.99 - Original price £3.99
Original price
£3.99
£3.99 - £3.99
Current price £3.99
90.0g | £44.33 / kg

Guinness Caramel Milk Chocolate Bar 90g

69 in stock

Indulge in a seriously tempting combination of smooth milk chocolate, rich caramel and the unmistakable character of Guinness with the Guinness Car...

View full details
Original price £3.99 - Original price £3.99
Original price
£3.99
£3.99 - £3.99
Current price £3.99
90.0g | £44.33 / kg
halloween2025 trending-treat
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
160.0g | £12.44 / kg

Haribo Halloween Trick or Treat 10x16g Fun Size Bags Multipack 160g

Out of stock

When spooky season creeps in, make sure you're ready to thrill with Haribo’s Trick or Treat Multipack – the ultimate Halloween crowd-pleaser!Packed...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
160.0g | £12.44 / kg
Sold out
halloween2025 trending-treat
Original price £3.99 - Original price £3.99
Original price
£3.99
£3.99 - £3.99
Current price £3.99
350.0g | £11.40 / kg

MAOAM Broom Stixx SOUR LIMITED EDITION Halloween Share Bag 350g

148 in stock

Get ready for a spine-tingling sour adventure with the limited edition Maoam Broom Stixx Sour – the closest thing to the legendary Maoam sour strip...

View full details
Original price £3.99 - Original price £3.99
Original price
£3.99
£3.99 - £3.99
Current price £3.99
350.0g | £11.40 / kg
imported sale xmas
Original price £2.29
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price £2.29
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
120.0g | £12.50 / kg

ICEE Sour Gummy Bears Candy Bag 113g

102 in stock

Turn up the tang with ICEE Sour Gummy Bears Candy Bag 113g – a mouth-watering American candy inspired by the iconic ICEE frozen drink! Each soft an...

View full details
Original price £2.29
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price £2.29
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
120.0g | £12.50 / kg
Save 34% Save %
imported
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
100.0g | £22.90 / kg

Tootsie Roll Cocoa Flavour Chewy Candy Bag (USA) 100g

20 in stock

Enjoy an iconic American sweet with Tootsie Roll Cocoa Flavour Chewy Candy Bag (USA) 100g. These classic cocoa-flavoured chewy candies have a rich,...

View full details
Original price £2.29 - Original price £2.29
Original price
£2.29
£2.29 - £2.29
Current price £2.29
100.0g | £22.90 / kg
sale
Original price £1.99
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price £1.99
Current price £1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
157.0g | £7.96 / kg

Oreo Double Creme Cookie Chocolate Sandwich Biscuits 157g

93 in stock

Double the creme, double the indulgence with Oreo Double Creme Cookie Chocolate Sandwich Biscuits 157g. These irresistible Oreo cookies feature the...

View full details
Original price £1.99
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price £1.99
Current price £1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
157.0g | £7.96 / kg
Save 37% Save %
sale sugar-free
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
98.0g | £15.31 / kg

Wrigley's Extra Spearmint Chewing Gum 7 Pack Sugar Free 7x14g

113 in stock

Freshen up anytime with Wrigley’s Extra Spearmint Chewing Gum 7 Pack Sugar Free 7x14g. This handy multipack contains 7 individual 14g packs of cla...

View full details
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
98.0g | £15.31 / kg
Save 50% Save %
gluten-free halloween2025 imported
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
120.0g | £16.58 / kg

Hot Tamales TROPICAL HEAT Chewy Candies (USA) 120g

39 in stock

Turn up the heat with Hot Tamales Tropical Heat Chewy Candies (USA) 120g – a fiery tropical twist on the classic Hot Tamales experience. These bold...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
120.0g | £16.58 / kg
xmas
Original price £1.59 - Original price £1.59
Original price
£1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
140.0g | £11.36 / kg

Maoam The GRINCH MERRY GRINCHMAS Cherry Cola 140g

414 in stock

Get into the mischievous Christmas spirit with Maoam The GRINCH MERRY GRINCHMAS Cherry Cola Sweets 140g! These festive MAOAM chews combine a delici...

View full details
Original price £1.59 - Original price £1.59
Original price
£1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
140.0g | £11.36 / kg
candy-exlusive halloween2025 trending-treat
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
125.0g | £12.00 / kg

Dobsons BONFIRE TOFFEE Mega Lollies INDIVIDUALLY WRAPPED 5 Pack

361 in stock

Dobson’s lollies are crafted with the same time-honoured methods that have delighted taste buds for decades. Each sweet delivers a unique flavour a...

View full details
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
125.0g | £12.00 / kg