Passer au contenu
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
Vegan Sweets - Happy Candy UK LTD

Vegan Sweets

Vegan Sweets at Great Prices.

Filtres

vegan vegetarian
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine
£1.25
£1.25 - £1.25
Prix actuel £1.25
100.0g | £12.50 / kg

Hyttis Swedish Style Candy Fun Mix Bag 100g

71 en stock

Bring a burst of fruity fun to snack time with the Hyttis Swedish Style Candy Fun Mix Bag 100g. This colourful assortment combines soft, fluffy and...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine
£1.25
£1.25 - £1.25
Prix actuel £1.25
100.0g | £12.50 / kg
vegan vegetarian
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine
£1.25
£1.25 - £1.25
Prix actuel £1.25
100.0g | £12.50 / kg

Hyttis Swedish Style Candy Magic Mix Bag 100g

71 en stock

Discover a colourful mix of soft, fluffy and chewy treats with the Hyttis Swedish Style Candy Magic Mix Bag 100g. Inspired by Swedish-style confect...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine
£1.25
£1.25 - £1.25
Prix actuel £1.25
100.0g | £12.50 / kg
sale vegan xmas
Prix d'origine £1.99
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine £1.99
Prix actuel £1.59
£1.59 - £1.59
Prix actuel £1.59
90.0g | £17.67 / kg

Rose Orange & Lemon Fruit Slices Gift Box 90g

460 en stock

Make Christmas feel a little more special with the beautifully presented Rose Orange & Lemon Fruit Slices Gift Box 90g – a classic festive conf...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.99
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine £1.99
Prix actuel £1.59
£1.59 - £1.59
Prix actuel £1.59
90.0g | £17.67 / kg
Économisez 20% Économisez %
xmas
Prix d'origine £2.50 - Prix d'origine £2.50
Prix d'origine
£2.50
£2.50 - £2.50
Prix actuel £2.50
100.0g | £25.00 / kg

Elves Behavin' Badly Naughty or Nice Jelly Bean Game 100g

12 en stock

Those mischievous Elves are up to no good again — and this time, they’ve taken over the sweet jar! The Elves Behavin’ Badly Naughty or Nice Jelly B...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.50 - Prix d'origine £2.50
Prix d'origine
£2.50
£2.50 - £2.50
Prix actuel £2.50
100.0g | £25.00 / kg
halloween2025 vegan vegetarian
Prix d'origine £1.50 - Prix d'origine £1.50
Prix d'origine
£1.50
£1.50 - £1.50
Prix actuel £1.50

Flying Saucers UFO TONGUE PAINTER PEARLS Candy 20 Pack

1 est parti!

Blast off with these Flying Saucers UFO TONGUE PAINTER PEARLS Candy! A bold twist on the classic retro favourite, these colourful flying saucers co...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.50 - Prix d'origine £1.50
Prix d'origine
£1.50
£1.50 - £1.50
Prix actuel £1.50
halloween2025 vegan vegetarian
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine
£1.25
£1.25 - £1.25
Prix actuel £1.25

Flying Saucers UFO CRUNCHY TROPICAL Candy 20 Pack

Rupture de stock

Blast off with these Flying Saucers UFO Crunchy Tropical Flavour Candy! A fun new twist on the classic retro favourite, these colourful flying sauc...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine
£1.25
£1.25 - £1.25
Prix actuel £1.25
Épuisé
halloween2025 vegan vegetarian
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine
£1.25
£1.25 - £1.25
Prix actuel £1.25

Flying Saucers UFO Bubblegum Flavour Candy 20 Pack

Rupture de stock

Blast off with these Flying Saucers UFO Bubblegum Flavour Candy! These classic light and crispy wafer shells are packed with a tangy sherbet fillin...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine
£1.25
£1.25 - £1.25
Prix actuel £1.25
Épuisé
sale vegan vegetarian
Prix d'origine £2.29
Prix d'origine £2.29 - Prix d'origine £2.29
Prix d'origine £2.29
Prix actuel £1.69
£1.69 - £1.69
Prix actuel £1.69
130.0g | £13.00 / kg

Candy Kittens Smittens Pineapple Edit 130g

35 en stock

Bring a burst of tropical sunshine to snack time with Candy Kittens Smittens Pineapple Edit 130g. Featuring a fruity mix of pineapple, apple and ki...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.29
Prix d'origine £2.29 - Prix d'origine £2.29
Prix d'origine £2.29
Prix actuel £1.69
£1.69 - £1.69
Prix actuel £1.69
130.0g | £13.00 / kg
Économisez 26% Économisez %
trending-treat vegan vegetarian
Prix d'origine £2.29 - Prix d'origine £2.29
Prix d'origine
£2.29
£2.29 - £2.29
Prix actuel £2.29
150.0g | £15.27 / kg

Shades by Niko It's Cherry Cola 150g

23 en stock

Turn up the flavour with Shades by Niko It's Cherry Cola 150g. These bold vegan gummies bring together juicy cherry sweetness and that unmistakabl...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.29 - Prix d'origine £2.29
Prix d'origine
£2.29
£2.29 - £2.29
Prix actuel £2.29
150.0g | £15.27 / kg
vegan
Prix d'origine £1.59 - Prix d'origine £1.59
Prix d'origine
£1.59
£1.59 - £1.59
Prix actuel £1.59

Haribo PIXELS Zing Share Bag 140g

30 en stock

Power up your sweet stash with Haribo PIXELS Zing Share Bag 140g. These colourful, sugar-coated fruit-flavoured cubes combine a satisfyingly chewy ...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.59 - Prix d'origine £1.59
Prix d'origine
£1.59
£1.59 - £1.59
Prix actuel £1.59
vegetarian
Prix d'origine £2.99 - Prix d'origine £2.99
Prix d'origine
£2.99
£2.99 - £2.99
Prix actuel £2.99
100.0g | £29.90 / kg

THE TRAITORS Jelly Bean Spinner Game 100g

42 en stock

Take your place at the Round Table, spin the wheel and let fate decide your flavour! Every colourful jellybean looks innocent—but will you uncover ...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.99 - Prix d'origine £2.99
Prix d'origine
£2.99
£2.99 - £2.99
Prix actuel £2.99
100.0g | £29.90 / kg
vegan vegetarian
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
49.5g | £40.20 / kg

Zed Candy Screamers Nippers Gummy Rope 3 Pack 3x16.5g

12 en stock

Turn up the tang with Zed Candy Screamers Nippers Gummy Rope 3 Pack! Each pack contains a soft and chewy fruit-flavoured gummy rope coated in colou...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
49.5g | £40.20 / kg
vegan
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine
£1.25
£1.25 - £1.25
Prix actuel £1.25
120.0g | £10.42 / kg

Gumi Yum Rainbow Ribbons Candy Bag 120g

51 en stock

Peel, pull and taste the rainbow with Gumi Yum Rainbow Ribbons! Each bag is bursting with colourful, mixed fruit-flavoured ribbons, generously coat...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine
£1.25
£1.25 - £1.25
Prix actuel £1.25
120.0g | £10.42 / kg
sale vegan vegetarian
Prix d'origine £5.99
Prix d'origine £5.99 - Prix d'origine £5.99
Prix d'origine £5.99
Prix actuel £2.25
£2.25 - £2.25
Prix actuel £2.25
360.0g | £6.25 / kg

Devonvale Hand Baked Oat Flapjacks 4 Pack Selection 4x90g

3 est parti!

Treat yourself to the comforting taste of traditional hand-baked flapjacks with this delicious Devonvale Oat Flapjacks 4 Pack Selection. Featuring ...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £5.99
Prix d'origine £5.99 - Prix d'origine £5.99
Prix d'origine £5.99
Prix actuel £2.25
£2.25 - £2.25
Prix actuel £2.25
360.0g | £6.25 / kg
Économisez 62% Économisez %
halloween2025 vegan weigh-out
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
200.0g | £12.35 / kg

Sour Bubblegum Skulls Vegan Gummies

44 en stock

Get ready for a frightfully fun flavour hit with Sour Bubblegum Skulls Vegan Gummies! Bursting with sweet, nostalgic bubblegum flavour, these skull...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
200.0g | £12.35 / kg
halloween2025 vegan weigh-out
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
200.0g | £12.35 / kg

Sour Cola Skulls Vegan Gummies

43 en stock

Sink your teeth into Sour Cola Skulls Vegan Gummies—a frightfully delicious treat bursting with classic cola flavour! Each skull-shaped sweet has a...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
200.0g | £12.35 / kg
gluten-free vegan weigh-out
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
200.0g | £12.35 / kg

Triple Kiss Sour Lips Strawberry, Grape & Grapefruit Vegan Gummies

46 en stock

Pucker up for a fruity flavour sensation with Triple Kiss Sour Lips Vegan Gummies! Combining juicy strawberry, bold grape and zesty grapefruit flav...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
200.0g | £12.35 / kg
gluten-free vegan weigh-out
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
200.0g | £12.35 / kg

Raspberry & Vanilla Moodies Vegan Foam Sweets

35 en stock

Whatever your mood, Raspberry & Vanilla Moodies Vegan Foam Sweets are sure to make snack time sweeter! Each soft and fluffy foam sweet blends f...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
200.0g | £12.35 / kg
gluten-free vegan weigh-out
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
200.0g | £12.35 / kg

Apple Moodies Vegan Foam Sweets

37 en stock

Whatever your mood, these Apple Moodies Vegan Foam Sweets are ready to brighten your day! Bursting with crisp, juicy apple flavour, each sweet has ...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
200.0g | £12.35 / kg
gluten-free vegan weigh-out
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
200.0g | £12.35 / kg

Strawberry & Cherry Moodies Sour Vegan Foam Sweets

40 en stock

Match your snack to your mood with Strawberry & Cherry Moodies Sour Vegan Foam Sweets! These soft, fluffy foam sweets combine juicy strawberry ...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
200.0g | £12.35 / kg
imported vegan vegetarian
Prix d'origine £1.50 - Prix d'origine £1.50
Prix d'origine
£1.50
£1.50 - £1.50
Prix actuel £1.50
110.0g | £13.64 / kg

Swizzels ATOMIX Rainbow Drops Candy Bag 110g

37 en stock

Brand new for 2026, Swizzels Atomix Rainbow Drops unleash a colourful explosion of fruity flavour in every bite! Discover a vibrant mix of Apple,...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.50 - Prix d'origine £1.50
Prix d'origine
£1.50
£1.50 - £1.50
Prix actuel £1.50
110.0g | £13.64 / kg
imported vegan vegetarian
Prix d'origine £1.50 - Prix d'origine £1.50
Prix d'origine
£1.50
£1.50 - £1.50
Prix actuel £1.50
110.0g | £13.64 / kg

Swizzels SOUR ATOMIX Refreshers Candy Bag 110g

30 en stock

Brand new for 2026, Swizzels Sour Atomix Refreshers bring an electrifying burst of fruity flavour to every chew! Tear into a vibrant mix of Straw...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.50 - Prix d'origine £1.50
Prix d'origine
£1.50
£1.50 - £1.50
Prix actuel £1.50
110.0g | £13.64 / kg
vegan vegetarian
Prix d'origine £0.79 - Prix d'origine £0.79
Prix d'origine
£0.79
£0.79 - £0.79
Prix actuel £0.79
37.5g | £21.07 / kg

Mentos Feeling BERRY Good Chewy Dragees Roll 37.5g

276 en stock

Get ready to feel BERRY good with this bold and juicy Mentos roll! Mentos Feeling BERRY Good Chewy Dragees packs 14 delicious fruit-flavoured chews...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £0.79 - Prix d'origine £0.79
Prix d'origine
£0.79
£0.79 - £0.79
Prix actuel £0.79
37.5g | £21.07 / kg
trending-treat vegan vegetarian
Prix d'origine £2.99 - Prix d'origine £2.99
Prix d'origine
£2.99
£2.99 - £2.99
Prix actuel £2.99
109.0g | £27.43 / kg

Freeze Dried Skittlez FLAVOUR FLIP 40 Piece Pouch

82 en stock

Take your tastebuds to the next level with Freeze Dried Skittlez FLAVOUR FLIP! These crunchy, flavour-packed treats transform the classic chewy swe...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.99 - Prix d'origine £2.99
Prix d'origine
£2.99
£2.99 - £2.99
Prix actuel £2.99
109.0g | £27.43 / kg
trending-treat vegan vegetarian
Prix d'origine £1.00 - Prix d'origine £1.00
Prix d'origine
£1.00
£1.00 - £1.00
Prix actuel £1.00
109.0g | £9.17 / kg

Skittles FLAVOUR FLIP Sweets Bag 109g

22 en stock

Discover a whole new way to taste the rainbow with Skittles FLAVOUR FLIP and Flip Your Tastebuds Inside Out with every chew! Each colourful sweet c...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.00 - Prix d'origine £1.00
Prix d'origine
£1.00
£1.00 - £1.00
Prix actuel £1.00
109.0g | £9.17 / kg
gluten-free vegan vegetarian
Prix d'origine £0.59 - Prix d'origine £0.59
Prix d'origine
£0.59
£0.59 - £0.59
Prix actuel £0.59
23.0g | £25.65 / kg

Swizzels Triple Dip SOUR 23g

276 en stock

Why settle for two when you can dive into three explosive sour flavours? Swizzels Triple Dip SOUR 23g takes the nostalgic fun of the classic Doub...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £0.59 - Prix d'origine £0.59
Prix d'origine
£0.59
£0.59 - £0.59
Prix actuel £0.59
23.0g | £25.65 / kg
sale vegan vegetarian
Prix d'origine £0.99
Prix d'origine £0.99 - Prix d'origine £0.99
Prix d'origine £0.99
Prix actuel £0.79
£0.79 - £0.79
Prix actuel £0.79
30.0g | £26.33 / kg

Mentos SOUR TONES Chewy Dragees Roll 38g

286 en stock

Turn up the tang with Mentos Sour Tones Chewy Dragees!Packed with 14 irresistibly chewy sweets in mouth-watering apple, orange and strawberry flavo...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £0.99
Prix d'origine £0.99 - Prix d'origine £0.99
Prix d'origine £0.99
Prix actuel £0.79
£0.79 - £0.79
Prix actuel £0.79
30.0g | £26.33 / kg
Économisez 20% Économisez %
trending-treat vegan vegetarian
Prix d'origine £1.59 - Prix d'origine £1.59
Prix d'origine
£1.59
£1.59 - £1.59
Prix actuel £1.59
140.0g | £11.36 / kg

Haribo Balla Bites ZING Share Bag 140g

47 en stock

Get ready for a burst of fruity fizz with NEW Haribo Balla Bites ZING Share Bag 140g — the bold new chewy sensation landing for 2026! Packed with c...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.59 - Prix d'origine £1.59
Prix d'origine
£1.59
£1.59 - £1.59
Prix actuel £1.59
140.0g | £11.36 / kg
imported vegan
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
150.0g | £13.27 / kg

Rochefleur Turkish Delight Pistachio (TURKISH IMPORT) 150g

Rupture de stock

Delight in a taste of tradition with Rochefleur Turkish Delight Pistachio (Turkish Import) 150g 🇹🇷 Soft, fragrant, and irresistibly sweet, these cl...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
150.0g | £13.27 / kg
Épuisé
sale vegan
Prix d'origine £0.99
Prix d'origine £0.99 - Prix d'origine £0.99
Prix d'origine £0.99
Prix actuel £0.30
£0.30 - £0.30
Prix actuel £0.30
41.0g | £7.32 / kg

Fruit-tella Fruit Chews Stick 41g

71 en stock

Treat your taste buds to a burst of fruity joy with Fruittella Fruit Chews Stick 41g 🍓🍊🍋 Inspired by real fruit lovers, these irresistibly soft che...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £0.99
Prix d'origine £0.99 - Prix d'origine £0.99
Prix d'origine £0.99
Prix actuel £0.30
£0.30 - £0.30
Prix actuel £0.30
41.0g | £7.32 / kg
Économisez 70% Économisez %
sale vegan vegetarian
Prix d'origine £2.49
Prix d'origine £2.49 - Prix d'origine £2.49
Prix d'origine £2.49
Prix actuel £1.69
£1.69 - £1.69
Prix actuel £1.69
140.0g | £12.07 / kg

Candy Kittens Smittens Sour Edit Vegan Gourmet Sweets 130g

36 en stock

Candy Kittens Smittens Sour Edit Vegan Gourmet Sweets 130g:Meet your new sweet obsession – Candy Kittens Smittens Sour Edit Vegan Gourmet Sweets 13...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.49
Prix d'origine £2.49 - Prix d'origine £2.49
Prix d'origine £2.49
Prix actuel £1.69
£1.69 - £1.69
Prix actuel £1.69
140.0g | £12.07 / kg
Économisez 32% Économisez %
sale vegan vegetarian
Prix d'origine £2.49
Prix d'origine £2.49 - Prix d'origine £2.49
Prix d'origine £2.49
Prix actuel £1.69
£1.69 - £1.69
Prix actuel £1.69
140.0g | £12.07 / kg

Candy Kittens Smittens Blueberry Edit Vegan Gourmet Sweets 130g

24 en stock

Candy Kittens Smittens Blueberry Edit Vegan Gourmet Sweets 130g:Meet your new sweet obsession – Candy Kittens Smittens Blueberry Edit Vegan Gourmet...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.49
Prix d'origine £2.49 - Prix d'origine £2.49
Prix d'origine £2.49
Prix actuel £1.69
£1.69 - £1.69
Prix actuel £1.69
140.0g | £12.07 / kg
Économisez 32% Économisez %
vegan vegetarian
Prix d'origine £3.29 - Prix d'origine £3.29
Prix d'origine
£3.29
£3.29 - £3.29
Prix actuel £3.29
150.0g | £21.93 / kg

Whitakers Dark Chocolate Coconut Fondant Creams Gift Box 150g

24 en stock

Escape into a moment of tropical indulgence with Whitakers Chocolates’ Coconut Fondant Creams, crafted to a cherished time-honoured recip...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £3.29 - Prix d'origine £3.29
Prix d'origine
£3.29
£3.29 - £3.29
Prix actuel £3.29
150.0g | £21.93 / kg
vegan vegetarian
Prix d'origine £3.29 - Prix d'origine £3.29
Prix d'origine
£3.29
£3.29 - £3.29
Prix actuel £3.29
150.0g | £21.93 / kg

Whitakers Dark Chocolate Liquorice Fondant Creams Gift Box 150g

27 en stock

Discover the distinctive allure of Whitakers Chocolates’ Liquorice Fondant Creams, expertly crafted to a treasured time-honoured recipe u...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £3.29 - Prix d'origine £3.29
Prix d'origine
£3.29
£3.29 - £3.29
Prix actuel £3.29
150.0g | £21.93 / kg
vegan vegetarian
Prix d'origine £1.15 - Prix d'origine £1.15
Prix d'origine
£1.15
£1.15 - £1.15
Prix actuel £1.15
120.0g | £9.58 / kg

Barratt Sweet Shop Fruit Salad Fruity Mix Bag 120g

76 en stock

Barratt Sweet Shop Fruit Salad Fruity Mix Bag 120g Dive into a rainbow of flavour with Barratt Sweet Shop Fruit Salad Fruity Mix — a vibrant assort...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.15 - Prix d'origine £1.15
Prix d'origine
£1.15
£1.15 - £1.15
Prix actuel £1.15
120.0g | £9.58 / kg
vegan vegetarian weigh-out
Prix d'origine £2.77 - Prix d'origine £12.96
Prix d'origine
£2.77 - £12.96
£2.77 - £12.96
Prix actuel £2.77

Spaghetti Sour Cola Flavour Candy

47 en stock

Twist, stretch and slurp your way through Spaghetti Sour Cola Flavour Candy! These long, chewy strands are bursting with classic fizzy cola flavo...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.77 - Prix d'origine £12.96
Prix d'origine
£2.77 - £12.96
£2.77 - £12.96
Prix actuel £2.77
sale vegan vegetarian
Prix d'origine £2.49
Prix d'origine £2.49 - Prix d'origine £2.49
Prix d'origine £2.49
Prix actuel £1.69
£1.69 - £1.69
Prix actuel £1.69
140.0g | £12.07 / kg

Candy Kittens Smittens Strawberry Edit Vegan Gourmet Sweets 130g

20 en stock

Meet your new sweet obsession – Candy Kittens Smittens Strawberry Edit Vegan Gourmet Sweets 130g. Big on bite, bold on flavour and proudly powered ...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.49
Prix d'origine £2.49 - Prix d'origine £2.49
Prix d'origine £2.49
Prix actuel £1.69
£1.69 - £1.69
Prix actuel £1.69
140.0g | £12.07 / kg
Économisez 32% Économisez %
vegan vegetarian
Prix d'origine £0.83 - Prix d'origine £0.83
Prix d'origine
£0.83
£0.83 - £0.83
Prix actuel £0.83
38.0g | £21.84 / kg

Mentos Rainbow Chewy Dragees 37.5g

43 en stock

Bursting with colour and packed with fruity flavour, Mentos Rainbow Chewy Dragees 37.5g are a vibrant treat that’s impossible to resist. Each roll ...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £0.83 - Prix d'origine £0.83
Prix d'origine
£0.83
£0.83 - £0.83
Prix actuel £0.83
38.0g | £21.84 / kg
sale vegan vegetarian
Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00 - Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00
Prix actuel £1.50
£1.50 - £1.50
Prix actuel £1.50
105.0g | £14.29 / kg

Swizzels Limited Edition Emojis Love Hearts 4 Pack 105g

61 en stock

Get ready to share the love – emoji style! 💖 Who doesn’t adore Swizzels Love Hearts? These Limited Edition Emoji Love Hearts take the iconic sweet...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00 - Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00
Prix actuel £1.50
£1.50 - £1.50
Prix actuel £1.50
105.0g | £14.29 / kg
Économisez 25% Économisez %
imported vegan vegetarian
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine
£1.25
£1.25 - £1.25
Prix actuel £1.25
272.0g | £4.60 / kg

Eezy Jelly SQUIRTS Bag 272g

41 en stock

Get ready for a burst of juicy fun with Eezy Jelly SQUIRTS (272g) 💥🍬These playful jelly sweets are packed with a liquid-filled fruity blast that sq...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine
£1.25
£1.25 - £1.25
Prix actuel £1.25
272.0g | £4.60 / kg
trending-treat vegan vegetarian
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine
£1.25
£1.25 - £1.25
Prix actuel £1.25
30.0g | £41.67 / kg

Monster Labubu Surprise Flavour Lollipop 30g

246 en stock

Monster Labubu Surprise Flavour Lollipop 30gLabubu is the mega-trend of 2025—and now this viral icon is crashing into your store in the sweetest w...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine
£1.25
£1.25 - £1.25
Prix actuel £1.25
30.0g | £41.67 / kg
trending-treat vegan vegetarian
Prix d'origine £2.29 - Prix d'origine £2.29
Prix d'origine
£2.29
£2.29 - £2.29
Prix actuel £2.29

Shades by Niko Sour Ultimate Vibes Bag 150g

20 en stock

Turn up the tang and unleash the vibe with Shades by Niko Sour Ultimate Vibes Bag.Packed with 150g of electrifying, mouth-watering sour goodness, ...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.29 - Prix d'origine £2.29
Prix d'origine
£2.29
£2.29 - £2.29
Prix actuel £2.29
trending-treat vegan vegetarian
Prix d'origine £3.99 - Prix d'origine £3.99
Prix d'origine
£3.99
£3.99 - £3.99
Prix actuel £3.99
104.0g | £38.37 / kg

Barnetts Mega Sour Raspberry 12 Pack Bag 104g

40 en stock

Barnetts Mega Sour Raspberry – 12 Pack Bag (104g)Prepare your taste buds for a wild ride! Barnetts Mega Sour Raspberry sweets explode with an inten...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £3.99 - Prix d'origine £3.99
Prix d'origine
£3.99
£3.99 - £3.99
Prix actuel £3.99
104.0g | £38.37 / kg
vegan vegetarian
Prix d'origine £1.69 - Prix d'origine £1.69
Prix d'origine
£1.69
£1.69 - £1.69
Prix actuel £1.69
143.0g | £11.82 / kg

Rowntree's Jelly Tots Vegan Friendly Sweets Sharing Bag 150g

10 est parti!

Rowntree's® Jelly Tots® sweets are lovely little fruity-flavoured dots in five tasty flavours. Enjoy the taste of blackcurrant, strawberry, lemon, ...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.69 - Prix d'origine £1.69
Prix d'origine
£1.69
£1.69 - £1.69
Prix actuel £1.69
143.0g | £11.82 / kg
vegan vegetarian
Prix d'origine £1.69 - Prix d'origine £1.69
Prix d'origine
£1.69
£1.69 - £1.69
Prix actuel £1.69
143.0g | £11.82 / kg

Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Sharing Bag 143g

28 en stock

If you're looking for a chewy, fruity-flavoured sweet, try the irresistible taste of Rowntree's® Fruit Pastilles. Every sharing bag contains a mixt...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.69 - Prix d'origine £1.69
Prix d'origine
£1.69
£1.69 - £1.69
Prix actuel £1.69
143.0g | £11.82 / kg
sale vegan
Prix d'origine £2.49
Prix d'origine £2.49 - Prix d'origine £2.49
Prix d'origine £2.49
Prix actuel £1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
184.0g | £10.82 / kg

Zed Candy GOURMET Jelly Beans Gift Box 184g

Rupture de stock

Indulge in a flavour journey like no other with the Zed Candy GOURMET Jelly Beans Gift Box (184g)—a vibrant collection of irresistibly paired flavo...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.49
Prix d'origine £2.49 - Prix d'origine £2.49
Prix d'origine £2.49
Prix actuel £1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
184.0g | £10.82 / kg
Épuisé
vegan vegetarian
Prix d'origine £3.19 - Prix d'origine £3.19
Prix d'origine
£3.19
£3.19 - £3.19
Prix actuel £3.19
150.0g | £21.27 / kg

Whitakers Dark Chocolate Ginger Fondant Creams Gift Box 150g

14 en stock

Indulge in the warm, spicy embrace of Whitakers Chocolates' Ginger Fondant Cream Chocolates, where age-old tradition marries the finest n...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £3.19 - Prix d'origine £3.19
Prix d'origine
£3.19
£3.19 - £3.19
Prix actuel £3.19
150.0g | £21.27 / kg
vegan vegetarian
Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00 - Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00
Prix actuel £1.75
£1.75 - £1.75
Prix actuel £1.75
90.0g | £19.44 / kg

Whitakers Dark Chocolate Fondant Creams Gift Box 1 x 90g

67 en stock

Whitakers Chocolates has been making traditional British chocolates from their factory in Skipton Yorkshire since 1889. Everything produce...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00 - Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00
Prix actuel £1.75
£1.75 - £1.75
Prix actuel £1.75
90.0g | £19.44 / kg
Économisez 13% Économisez %