Passer au contenu
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚

Halal Approved

Filtres

sale vegan vegetarian
Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00 - Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00
Prix actuel £1.00
£1.00 - £1.00
Prix actuel £1.00
120.0g | £8.33 / kg

Zed Candy Sour Jelly Beans Box 120g

7 est parti!

Prepare for a delicious taste explosion with every bite with these Zed Candy Sour Jelly Beans. Fruit flavoured classics with a wickedly sour twist ...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00 - Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00
Prix actuel £1.00
£1.00 - £1.00
Prix actuel £1.00
120.0g | £8.33 / kg
Économisez 50% Économisez %
imported sale trending-treat
Prix d'origine £1.50
Prix d'origine £1.50 - Prix d'origine £1.50
Prix d'origine £1.50
Prix actuel £0.50
£0.50 - £0.50
Prix actuel £0.50
44.0g | £11.36 / kg

Meiji Yan Yan Chocolate and Strawberry Double Dips 44g

31 en stock

A beloved Japanese classic for nearly 50 years, Meiji Yan Yan Double Dips bring fun and flavour together in every bite. Each 44g cup is packed with...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.50
Prix d'origine £1.50 - Prix d'origine £1.50
Prix d'origine £1.50
Prix actuel £0.50
£0.50 - £0.50
Prix actuel £0.50
44.0g | £11.36 / kg
Économisez 67% Économisez %
imported
Prix d'origine £2.49 - Prix d'origine £2.49
Prix d'origine
£2.49
£2.49 - £2.49
Prix actuel £2.49
136.0g | £18.31 / kg

Crazy Jo Peelablezz Jumbo Banana Gummy 136g

20 en stock

Get ready to peel, pull and enjoy the viral sensation that’s taken TikTok by storm — Crazy Jo Peelablezz Jumbo Banana Gummy. Jumbo in size and burs...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.49 - Prix d'origine £2.49
Prix d'origine
£2.49
£2.49 - £2.49
Prix actuel £2.49
136.0g | £18.31 / kg
vegan vegetarian
Prix d'origine £1.50 - Prix d'origine £1.50
Prix d'origine
£1.50
£1.50 - £1.50
Prix actuel £1.50

Zed Candy GOB SMACKERS Theatre Box 120g

14 en stock

Zed Candy GOB SMACKERS Theatre Box 120gBig Flavour. Bold Crunch. The Ultimate Taste Explosion. Buckle up your taste buds — Zed Candy Gob Smackers a...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.50 - Prix d'origine £1.50
Prix d'origine
£1.50
£1.50 - £1.50
Prix actuel £1.50
imported vegan
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
150.0g | £13.27 / kg

Rochefleur Turkish Delight Pistachio (TURKISH IMPORT) 150g

Rupture de stock

Delight in a taste of tradition with Rochefleur Turkish Delight Pistachio (Turkish Import) 150g 🇹🇷 Soft, fragrant, and irresistibly sweet, these cl...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
150.0g | £13.27 / kg
Épuisé
imported sale trending-treat
Prix d'origine £1.50
Prix d'origine £1.50 - Prix d'origine £1.50
Prix d'origine £1.50
Prix actuel £0.50
£0.50 - £0.50
Prix actuel £0.50
44.0g | £11.36 / kg

Meiji Yan Yan Hazelnut-Cocoa Dip 44g

54 en stock

Indulge in the rich, nutty delight of Meiji Yan Yan Hazelnut-Cocoa Dip—a playful snack that’s bursting with flavour. Each 44g cup is filled with li...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.50
Prix d'origine £1.50 - Prix d'origine £1.50
Prix d'origine £1.50
Prix actuel £0.50
£0.50 - £0.50
Prix actuel £0.50
44.0g | £11.36 / kg
Économisez 67% Économisez %
imported sale trending-treat
Prix d'origine £1.25
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine £1.25
Prix actuel £0.75
£0.75 - £0.75
Prix actuel £0.75
37.0g | £20.27 / kg

Lotte Koala's March Vanilla Biscuits 37g

19 en stock

Delight in the sweet charm of Lotte Koala’s March Vanilla Biscuits (37g) — a playful treat packed with creamy indulgence. Each light, crispy biscui...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.25
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine £1.25
Prix actuel £0.75
£0.75 - £0.75
Prix actuel £0.75
37.0g | £20.27 / kg
Économisez 40% Économisez %
imported
Prix d'origine £1.79 - Prix d'origine £1.79
Prix d'origine
£1.79
£1.79 - £1.79
Prix actuel £1.79
75.0g | £23.87 / kg

Lotte M-150 5 Stick Chewing Gum 3 Pack 3x13.5g

46 en stock

Enjoy a burst of fruity flavour with Lotte M-150 Mixed Fruits Chewing Gum! Each slim pack contains five individually wrapped sticks, delivering a s...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.79 - Prix d'origine £1.79
Prix d'origine
£1.79
£1.79 - £1.79
Prix actuel £1.79
75.0g | £23.87 / kg
imported sale trending-treat
Prix d'origine £1.25
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine £1.25
Prix actuel £0.75
£0.75 - £0.75
Prix actuel £0.75
37.0g | £20.27 / kg

Lotte Koala's March Strawberry Biscuits 37g

26 en stock

Step into a world of fun and flavour with Lotte Koala’s March Strawberry Biscuits—a beloved Japanese treat enjoyed for over 40 years. Each bite-siz...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.25
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine £1.25
Prix actuel £0.75
£0.75 - £0.75
Prix actuel £0.75
37.0g | £20.27 / kg
Économisez 40% Économisez %
gluten-free imported vegan
Prix d'origine £1.59 - Prix d'origine £1.59
Prix d'origine
£1.59
£1.59 - £1.59
Prix actuel £1.59
65.0g | £24.46 / kg

Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Blue Raspberry 65g

105 en stock

Turn up the tang with Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Blue Raspberry. Each pack includes 7 chewy Blue Raspberry sticks plus a pot of punchy sour di...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.59 - Prix d'origine £1.59
Prix d'origine
£1.59
£1.59 - £1.59
Prix actuel £1.59
65.0g | £24.46 / kg
gluten-free imported vegan
Prix d'origine £1.59 - Prix d'origine £1.59
Prix d'origine
£1.59
£1.59 - £1.59
Prix actuel £1.59
65.0g | £24.46 / kg

Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Strawberry 65g

60 en stock

Dip, chew and pucker up with Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Strawberry. Featuring 7 fruity strawberry chew sticks alongside a pot of zingy sour di...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.59 - Prix d'origine £1.59
Prix d'origine
£1.59
£1.59 - £1.59
Prix actuel £1.59
65.0g | £24.46 / kg
xmas
Prix d'origine £2.50 - Prix d'origine £2.50
Prix d'origine
£2.50
£2.50 - £2.50
Prix actuel £2.50
100.0g | £25.00 / kg

Elves Behavin' Badly Naughty or Nice Jelly Bean Game 100g

12 en stock

Those mischievous Elves are up to no good again — and this time, they’ve taken over the sweet jar! The Elves Behavin’ Badly Naughty or Nice Jelly B...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.50 - Prix d'origine £2.50
Prix d'origine
£2.50
£2.50 - £2.50
Prix actuel £2.50
100.0g | £25.00 / kg
vegan vegetarian
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
49.5g | £40.20 / kg

Zed Candy Screamers Nippers Gummy Rope 3 Pack 3x16.5g

12 en stock

Turn up the tang with Zed Candy Screamers Nippers Gummy Rope 3 Pack! Each pack contains a soft and chewy fruit-flavoured gummy rope coated in colou...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
49.5g | £40.20 / kg
imported trending-treat
Prix d'origine £1.50
Prix d'origine £1.50 - Prix d'origine £1.50
Prix d'origine £1.50
Prix actuel £0.50
£0.50 - £0.50
Prix actuel £0.50
44.0g | £11.36 / kg

Meiji Yan Yan Vanilla Dip 44g

66 en stock

Treat yourself to a moment of creamy indulgence with Meiji Yan Yan Vanilla Dip. This delightful 44g snack pairs light, crispy biscuit sticks with a...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.50
Prix d'origine £1.50 - Prix d'origine £1.50
Prix d'origine £1.50
Prix actuel £0.50
£0.50 - £0.50
Prix actuel £0.50
44.0g | £11.36 / kg
Économisez 67% Économisez %
imported xmas
Prix d'origine £2.99 - Prix d'origine £2.99
Prix d'origine
£2.99
£2.99 - £2.99
Prix actuel £2.99
104.0g | £28.75 / kg

Toxic Waste Large Christmas Stocking 104g

86 en stock

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.99 - Prix d'origine £2.99
Prix d'origine
£2.99
£2.99 - £2.99
Prix actuel £2.99
104.0g | £28.75 / kg
imported trending-treat xmas
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
96.0g | £20.73 / kg

HOT WHEELS Let's Race Candy Sticks 6 Pack (6x16g) 96g

189 en stock

HOT WHEELS Let’s Race Candy Sticks 6 Pack (6x16g) 96g Rev up snack time with the HOT WHEELS Let’s Race Candy Sticks 6 Pack 96g – a fun, colourful ...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
96.0g | £20.73 / kg
imported xmas
Prix d'origine £2.99 - Prix d'origine £2.99
Prix d'origine
£2.99
£2.99 - £2.99
Prix actuel £2.99
72.0g | £41.53 / kg

DC METAL FORCE Popping Candy 30 Pack (30x1.1g) 33g

214 en stock

DC METAL FORCE Popping Candy 30 Pack (30x1.1g) 33g Bring some superhero-sized excitement to sweet time with the DC Metal Force Popping Candy 30 Pa...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.99 - Prix d'origine £2.99
Prix d'origine
£2.99
£2.99 - £2.99
Prix actuel £2.99
72.0g | £41.53 / kg
imported trending-treat xmas
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
72.0g | £27.64 / kg

DC METAL FORCE Candy Sticks 6 Pack (6x12g) 72g

189 en stock

DC METAL FORCE Candy Sticks 6 Pack (6x12g) 72g Power up snack time with the DC Metal Force Candy Sticks 6 Pack 72g – a fun multipack combining fru...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
72.0g | £27.64 / kg
imported xmas
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
70.0g | £28.43 / kg

Toxic Waste Christmas Stocking 70g

93 en stock

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
70.0g | £28.43 / kg