Passer au contenu
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
Fizzy & Sour - Happy Candy UK LTD

Fizzy & Sour

Filtres

Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine
£1.25
£1.25 - £1.25
Prix actuel £1.25

Dobsons Mega Lollies 4 Pack (4x20g) 40+ Flavours

3 est parti!

Dobson’s lollies are made using the same traditional methods stretching back decades. The unique taste and quality comes from the carefully selecte...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine
£1.25
£1.25 - £1.25
Prix actuel £1.25
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
150.0g | £13.27 / kg

Mixed Fruit Mega Sours PURGATORY EDITION 20 Pack

179 en stock

Mixed Fruit Mega Sours PURGATORY EDITION 20 Pack Every Colour Hides the Same Cruel Secret. Enter Purgatory with a fearsome assortment of intensely...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
150.0g | £13.27 / kg
gluten-free
Prix d'origine £2.49 - Prix d'origine £2.49
Prix d'origine
£2.49
£2.49 - £2.49
Prix actuel £2.49
100.0g | £24.90 / kg

Black DEATH DieHard Edition Mega Sour 10 Pack

368 en stock

Dare to Face the Ultimate Sour Showdown: Black DEATH Diehard Mega Sour 10 Pack ☠️🍋 Think you can handle the sourest of the sour? Meet Black DEATH D...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.49 - Prix d'origine £2.49
Prix d'origine
£2.49
£2.49 - £2.49
Prix actuel £2.49
100.0g | £24.90 / kg
trending-treat weigh-out
Prix d'origine £2.99 - Prix d'origine £7.99
Prix d'origine
£2.99 - £7.99
£2.99 - £7.99
Prix actuel £2.99

Barnetts Mega Sour Apples

956 en stock

Barnetts Mega Sour Range will be very popular with children and adults alike. These fizzy boiled sweets have a tasty sour flavour, with an extremel...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.99 - Prix d'origine £7.99
Prix d'origine
£2.99 - £7.99
£2.99 - £7.99
Prix actuel £2.99
weigh-out
Prix d'origine £2.77 - Prix d'origine £16.95
Prix d'origine
£2.77 - £16.95
£2.77 - £16.95
Prix actuel £2.77

Fizzy Mix Ultimate Gummy Mix

37 en stock

Fizzy Mix Ultimate Gummy Mix – A Burst of Fizzy Fun in Every Bite! Dive into a colourful world of chewy delights with the Fizzy Mix Ultimate Gummy...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.77 - Prix d'origine £16.95
Prix d'origine
£2.77 - £16.95
£2.77 - £16.95
Prix actuel £2.77
weigh-out
Prix d'origine £2.96 - Prix d'origine £17.94
Prix d'origine
£2.96 - £17.94
£2.96 - £17.94
Prix actuel £2.96

IRON BREW Bottle Sweets

18 en stock

IRON BREW Bottle Sweets – A Taste That Keeps on Bubbling! Dive into the iconic, fizzy flavour of IRON BREW Bottle Sweets! With every chew, the tast...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.96 - Prix d'origine £17.94
Prix d'origine
£2.96 - £17.94
£2.96 - £17.94
Prix actuel £2.96
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
150.0g | £13.27 / kg

Green Apple Mega Sours PURGATORY EDITION 20 Pack

153 en stock

Green Apple Mega Sours PURGATORY EDITION 20 Pack One Sweet. Two Sour Torments. Prepare to face a sour experience that refuses to end. Green Apple ...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
150.0g | £13.27 / kg
weigh-out
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47

Fizzy Bubblegum Bottles

39 en stock

Fizzy Bubblegum Bottles – Classic Bubblegum Fun with a Fizzy Twist! Pop a Fizzy Bubblegum Bottle and get ready for double the excitement! These che...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
sale vegan vegetarian
Prix d'origine £0.99
Prix d'origine £0.99 - Prix d'origine £0.99
Prix d'origine £0.99
Prix actuel £0.79
£0.79 - £0.79
Prix actuel £0.79
30.0g | £26.33 / kg

Mentos SOUR TONES Chewy Dragees Roll 38g

308 en stock

Turn up the tang with Mentos Sour Tones Chewy Dragees!Packed with 14 irresistibly chewy sweets in mouth-watering apple, orange and strawberry flavo...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £0.99
Prix d'origine £0.99 - Prix d'origine £0.99
Prix d'origine £0.99
Prix actuel £0.79
£0.79 - £0.79
Prix actuel £0.79
30.0g | £26.33 / kg
Économisez 20% Économisez %
imported sale
Prix d'origine £1.99
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine £1.99
Prix actuel £1.69
£1.69 - £1.69
Prix actuel £1.69
102.0g | £16.57 / kg

Sour Patch Kids Blue Raspberry Share Bag (USA) 102g

50 en stock

First they're sweet, then sour, then gone! Sour Patch Kids are delicious soft and chewy candies with the traditional Sour Patch Kids shape for a hi...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.99
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine £1.99
Prix actuel £1.69
£1.69 - £1.69
Prix actuel £1.69
102.0g | £16.57 / kg
Économisez 15% Économisez %
sale
Prix d'origine £0.69
Prix d'origine £0.69 - Prix d'origine £0.69
Prix d'origine £0.69
Prix actuel £0.49
£0.49 - £0.49
Prix actuel £0.49

Barratt Sherbet Fountain 25g

89 en stock

Launched way back in 1925 under the original Barratt brand, the retro Sherbet Fountain is made with natural colours and flavours.   Ingredients For...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £0.69
Prix d'origine £0.69 - Prix d'origine £0.69
Prix d'origine £0.69
Prix actuel £0.49
£0.49 - £0.49
Prix actuel £0.49
Économisez 29% Économisez %
candy-exlusive gluten-free
Prix d'origine £2.49 - Prix d'origine £2.49
Prix d'origine
£2.49
£2.49 - £2.49
Prix actuel £2.49
100.0g | £24.90 / kg

Blue DEATH DieHard Edition Mega Sour 10 Pack

183 en stock

Blue DEATH DieHard Edition Mega Sour 10 Pack: Dare to Face the Ultimate Sour Showdown ☠️ Think you can survive the sour? Say hello to Blue DEATH Di...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.49 - Prix d'origine £2.49
Prix d'origine
£2.49
£2.49 - £2.49
Prix actuel £2.49
100.0g | £24.90 / kg
Prix d'origine £1.50 - Prix d'origine £1.50
Prix d'origine
£1.50
£1.50 - £1.50
Prix actuel £1.50
75.0g | £20.00 / kg

Barratt Wham Extreme Bar 3 Pack (3 x 25g)

50 en stock

An extremely sour version of the Barratt Wham Chew Bar, the Barratt Wham Extreme Bars are long lengths of raspberry flavour chew sweet, scattered w...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.50 - Prix d'origine £1.50
Prix d'origine
£1.50
£1.50 - £1.50
Prix actuel £1.50
75.0g | £20.00 / kg
vegan vegetarian weigh-out
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47

Fizzy Cherry Cola Bottles

6 est parti!

Fizzy Cherry Cola Bottles – Classic Cola with a Cherry Twist and Fizzy Fun! Pop open the fun with Fizzy Cherry Cola Bottles! These chewy sweets cap...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
Prix d'origine £1.59 - Prix d'origine £1.59
Prix d'origine
£1.59
£1.59 - £1.59
Prix actuel £1.59

Haribo Soda Twist Zing Share Bag 160g

24 en stock

Soda Twist Zing contains a refreshing mix of bottle-shaped soda flavour combinations with a sour kick! The delicious flavours include Rhubarb &...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.59 - Prix d'origine £1.59
Prix d'origine
£1.59
£1.59 - £1.59
Prix actuel £1.59
sale
Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00 - Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00
Prix actuel £0.79
£0.79 - £0.79
Prix actuel £0.79
102.0g | £7.75 / kg

Chewits XTREME Extremely Sour Cherry Chews Multipack (3x34g)

1 est parti!

Think you can handle the sour?  Chewits XTREME Extremely Sour Cherry Chews deliver an outrageously tangy cherry blast with an extra chewy bite that...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00 - Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00
Prix actuel £0.79
£0.79 - £0.79
Prix actuel £0.79
102.0g | £7.75 / kg
Économisez 61% Économisez %
vegan vegetarian
Prix d'origine £0.99 - Prix d'origine £0.99
Prix d'origine
£0.99
£0.99 - £0.99
Prix actuel £0.99

Swizzels Refreshers Cherry Cola Chew Bar 4 Pack

14 en stock

The iconic Swizzels Refresher with a twist. Each chew bar is packed with sweet cherry cola flavour and the iconic fizzy sherbet centre which is a t...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £0.99 - Prix d'origine £0.99
Prix d'origine
£0.99
£0.99 - £0.99
Prix actuel £0.99
vegan vegetarian weigh-out
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47

Sour Candy Fizzy Dummies

23 en stock

Sour Candy Fizzy Dummies – Tangy, Fizzy, and Full of Fun! Get ready for a fizzy flavour explosion with Sour Candy Fizzy Dummies! These delightful j...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
halloween2025 trending-treat
Prix d'origine £0.60 - Prix d'origine £0.60
Prix d'origine
£0.60
£0.60 - £0.60
Prix actuel £0.60

Zed Candy Screamers Dip & Lick 40g

57 en stock

Zed Candy Screamers Dip & Licks are a retro sweet favourite with an extreme sour kick, packing a punch of sour flavours no one can resist. Appl...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £0.60 - Prix d'origine £0.60
Prix d'origine
£0.60
£0.60 - £0.60
Prix actuel £0.60
weigh-out
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47

Fizzy Cola Bottles

42 en stock

Fizzy Cola Bottles – Classic Cola Flavour with a Sparkling Twist! Enjoy the timeless taste of cola with a fizzy, tangy twist! Our Fizzy Cola Bottle...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
Prix d'origine £1.49 - Prix d'origine £1.49
Prix d'origine
£1.49
£1.49 - £1.49
Prix actuel £1.49

Vimto Flying Saucers Share Bag 33g

54 en stock

The Vimto Flying Saucers are a fruity twist on an all-time classic retro sweet. Wafer discs filled with sherbet made from delicious Vimto flavour, ...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.49 - Prix d'origine £1.49
Prix d'origine
£1.49
£1.49 - £1.49
Prix actuel £1.49
imported
Prix d'origine £1.75 - Prix d'origine £1.75
Prix d'origine
£1.75
£1.75 - £1.75
Prix actuel £1.75

Sour Patch Kids Grape Share Bag (USA) 101g

Rupture de stock

First they're sweet, then sour, then gone! Sour Patch Kids are delicious soft and chewy candies with the traditional Sour Patch Kids shape for a hi...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.75 - Prix d'origine £1.75
Prix d'origine
£1.75
£1.75 - £1.75
Prix actuel £1.75
Épuisé
imported
Prix d'origine £1.79 - Prix d'origine £1.79
Prix d'origine
£1.79
£1.79 - £1.79
Prix actuel £1.79
60.0g | £29.83 / kg

Sour Patch Kids Chews (IMPORT) 60g

188 en stock

Sour Patch Kids Chews (Import) – 60g Get ready for the ultimate sour-then-sweet adventure with Sour Patch Kids Chews. These soft, chewy treats flip...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.79 - Prix d'origine £1.79
Prix d'origine
£1.79
£1.79 - £1.79
Prix actuel £1.79
60.0g | £29.83 / kg
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
150.0g | £13.27 / kg

Blue Raspberry Mega Sours PURGATORY EDITION 20 Pack

283 en stock

Enter Purgatory. Survive the Sour. Think the first blast is the challenge? Think again. Blue Raspberry Mega Sours PURGATORY EDITION unleash an elec...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
150.0g | £13.27 / kg
weigh-out
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47

Blue Raspberry Rocketz

37 en stock

Blast Off Into Flavour!Get ready for a flavour explosion with Blue Raspberry Rocketz—bold, blue, and bursting with tangy sweetness! These chewy, gi...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
56.0g | £35.54 / kg

WarHeads Extreme Sour Hard Candy Bag 56g

Rupture de stock

For the Sour Candy extremist in your life! Warheads Extreme Sour Hard Candy is a must-have! A mix of five thrillingly sour flavours: Apple, Black C...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.99 - Prix d'origine £1.99
Prix d'origine
£1.99
£1.99 - £1.99
Prix actuel £1.99
56.0g | £35.54 / kg
Épuisé
sale
Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00 - Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00
Prix actuel £1.00
£1.00 - £1.00
Prix actuel £1.00
102.0g | £9.80 / kg

Chewits XTREME Extremely Sour Apple Chews Multipack (3x34g)

171 en stock

Brace yourself for a seriously sharp hit of sour! Chewits XTREME Sour Apple Chews Multipack packs an explosively tangy punch that’ll wake up your t...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00 - Prix d'origine £2.00
Prix d'origine £2.00
Prix actuel £1.00
£1.00 - £1.00
Prix actuel £1.00
102.0g | £9.80 / kg
Économisez 50% Économisez %
imported
Prix d'origine £2.49 - Prix d'origine £2.49
Prix d'origine
£2.49
£2.49 - £2.49
Prix actuel £2.49

Sour Slime Candy (USA) 100g

5 est parti!

Those looking for a lip puckeringly sour treat will love Sour Slime Candy - a twist on liquid sour candy that can be enjoyed with a spoon, which ca...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.49 - Prix d'origine £2.49
Prix d'origine
£2.49
£2.49 - £2.49
Prix actuel £2.49
vegan vegetarian
Prix d'origine £0.69 - Prix d'origine £0.69
Prix d'origine
£0.69
£0.69 - £0.69
Prix actuel £0.69
40.0g | £17.25 / kg

Candy Castle Mutations Sour Funkee Dip 40g

164 en stock

These 4 flavour dips certainly pack a punch! Why not try today! IMAGE SHOWN FOR ILLUSTRATION PURPOSES, SOLD AS SINGLE UNIT (40g) Ingredients For Al...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £0.69 - Prix d'origine £0.69
Prix d'origine
£0.69
£0.69 - £0.69
Prix actuel £0.69
40.0g | £17.25 / kg
Prix d'origine £0.30 - Prix d'origine £0.30
Prix d'origine
£0.30
£0.30 - £0.30
Prix actuel £0.30
20.0g | £15.00 / kg

Toxic Waste Blue Raspberry Chew Bar 20g

62 en stock

Prepare to get your taste buds stuck in overdrive! This authentic Toxic Waste Nuclear Sludge Sour bar is just what you need if you love pushing th...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £0.30 - Prix d'origine £0.30
Prix d'origine
£0.30
£0.30 - £0.30
Prix actuel £0.30
20.0g | £15.00 / kg
imported
Prix d'origine £1.79 - Prix d'origine £1.79
Prix d'origine
£1.79
£1.79 - £1.79
Prix actuel £1.79
101.0g | £17.72 / kg

Sour Patch Kids Peach Share Bag (USA) 101g

31 en stock

First they're sweet, then sour, then gone! Sour Patch Kids are delicious soft and chewy candies with the traditional Sour Patch Kids shape for a hi...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.79 - Prix d'origine £1.79
Prix d'origine
£1.79
£1.79 - £1.79
Prix actuel £1.79
101.0g | £17.72 / kg
vegan weigh-out
Prix d'origine £1.49 - Prix d'origine £15.99
Prix d'origine
£1.49 - £15.99
£1.49 - £15.99
Prix actuel £1.49

BUBS Sour Tutti Frutti Foams

33 en stock

A Fruity Sour Sensation in Every Soft Bite!Dive into the zesty world of BUBS Sour Tutti Frutti Foams—light, fluffy vegan sweets bursting with a rai...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.49 - Prix d'origine £15.99
Prix d'origine
£1.49 - £15.99
£1.49 - £15.99
Prix actuel £1.49
halloween2025 vegan weigh-out
Prix d'origine £1.49 - Prix d'origine £15.99
Prix d'origine
£1.49 - £15.99
£1.49 - £15.99
Prix actuel £1.49

BUBS Big Sour Skulls

34 en stock

Dare to Take on the Big Sour Challenge?Get ready for a wild ride with BUBS Big Sour Skulls! These giant, eye-catching sweets pack a powerful punch ...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.49 - Prix d'origine £15.99
Prix d'origine
£1.49 - £15.99
£1.49 - £15.99
Prix actuel £1.49
vegan vegetarian
Prix d'origine £0.25 - Prix d'origine £0.25
Prix d'origine
£0.25
£0.25 - £0.25
Prix actuel £0.25
22.0g | £11.36 / kg

Candy Castle Mutations Raspberry Zing Shockers Bar 22g

156 en stock

These new Raspberry Zing chew bars feature small sour blue crunchy pieces, worth a try if you like sour!   Ingredients For Allergens Please See Ing...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £0.25 - Prix d'origine £0.25
Prix d'origine
£0.25
£0.25 - £0.25
Prix actuel £0.25
22.0g | £11.36 / kg
weigh-out
Prix d'origine £0.99 - Prix d'origine £11.50
Prix d'origine
£0.99 - £11.50
£0.99 - £11.50
Prix actuel £0.99

Bazooka Juicy Drop Blasts

39 en stock

Juicy Drop Blasts are the perfect mix of sweet and sour. Delicious fruit flavoured chews filled with sour sugar, ideal for those who enjoy a fun so...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £0.99 - Prix d'origine £11.50
Prix d'origine
£0.99 - £11.50
£0.99 - £11.50
Prix actuel £0.99
imported
Prix d'origine £2.49 - Prix d'origine £2.49
Prix d'origine
£2.49
£2.49 - £2.49
Prix actuel £2.49
140.0g | £17.79 / kg

Sour Punch Pickle Roulette Bites Bag (USA) 140g

10 est parti!

Your tastebuds are going to get into a pickle with these Sour Punch bites with a twist. Each tray has pickle straw bites hiding in it amongst the b...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.49 - Prix d'origine £2.49
Prix d'origine
£2.49
£2.49 - £2.49
Prix actuel £2.49
140.0g | £17.79 / kg
Prix d'origine £0.30 - Prix d'origine £0.30
Prix d'origine
£0.30
£0.30 - £0.30
Prix actuel £0.30
20.0g | £15.00 / kg

Toxic Waste Sour Cherry Chew Bar 20g

135 en stock

Prepare to get your taste buds stuck in overdrive! This authentic Toxic Waste Nuclear Sludge Sour bar is just what you need if you love pushing th...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £0.30 - Prix d'origine £0.30
Prix d'origine
£0.30
£0.30 - £0.30
Prix actuel £0.30
20.0g | £15.00 / kg
Prix d'origine £1.79 - Prix d'origine £1.79
Prix d'origine
£1.79
£1.79 - £1.79
Prix actuel £1.79

Sour Patch Kids Cola Share Bag 130g

Rupture de stock

First they're sweet, then sour, then gone! Sour Patch Kids are delicious soft and chewy candies with the traditional Sour Patch Kids shape for a hi...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.79 - Prix d'origine £1.79
Prix d'origine
£1.79
£1.79 - £1.79
Prix actuel £1.79
Épuisé
weigh-out
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47

Apple Rings

42 en stock

They’re new. They’re green. And they’re made to chew. These new rings are super soft and super fruity, We just cant put them down! Introductory Low...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
vegan weigh-out
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47

Fizzy Blue Raspberry Gummy Stars

10 est parti!

Fizzy Blue Raspberry Gummy Stars – Sparkling Sweetness in Every Starry Bite! Shoot for the stars with our Fizzy Blue Raspberry Gummy Stars! These c...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
Prix d'origine £1.00 - Prix d'origine £1.00
Prix d'origine
£1.00
£1.00 - £1.00
Prix actuel £1.00
100.0g | £10.00 / kg

Millions Mini Jelly Babies Sour Mix Bag 100g

60 en stock

Turn up the tang and treat your taste buds to Millions Mini Jelly Babies Sour Mix 100g. These bite-sized twists on a classic favourite pack a punch...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.00 - Prix d'origine £1.00
Prix d'origine
£1.00
£1.00 - £1.00
Prix actuel £1.00
100.0g | £10.00 / kg
halloween2025 trending-treat weigh-out
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47

Fizzy Spiders

16 en stock

Fizzy Spiders – Creepy, Chewy, and Bursting with Fizzy Fun! Get tangled up in the tangy thrill of Fizzy Spiders! These soft, chewy spider-shaped sw...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
imported
Prix d'origine £1.79 - Prix d'origine £1.79
Prix d'origine
£1.79
£1.79 - £1.79
Prix actuel £1.79
102.0g | £17.55 / kg

Sour Patch Kids Tropical Share Bag (USA) 102g

Rupture de stock

First they're sweet, then sour, then gone! Sour Patch Kids are delicious soft and chewy candies with the traditional Sour Patch Kids shape for a hi...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.79 - Prix d'origine £1.79
Prix d'origine
£1.79
£1.79 - £1.79
Prix actuel £1.79
102.0g | £17.55 / kg
Épuisé
Prix d'origine £0.30 - Prix d'origine £0.30
Prix d'origine
£0.30
£0.30 - £0.30
Prix actuel £0.30

Toxic Waste Sour Apple Nuclear Sludge Chew Bar 20g

56 en stock

Prepare to get your taste buds stuck in overdrive! This authentic Toxic Waste Nuclear Sludge Sour bar is just what you need if you love pushing th...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £0.30 - Prix d'origine £0.30
Prix d'origine
£0.30
£0.30 - £0.30
Prix actuel £0.30
vegan vegetarian weigh-out
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47

Sour Apples

46 en stock

Sour Apples – A Sharp, Tangy Burst of Classic Apple Zing! Sink your teeth into the irresistible tang of Sour Apples! These chewy sweets deliver a b...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
halloween2025 vegan weigh-out
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47

Fizzy Dracula vampire Teeth

26 en stock

Fizzy Dracula Vampire Teeth – Bite into a Fizzy Burst of Vampire Fun! Sink your teeth into these cheeky Fizzy Dracula Vampire Teeth! Soft, chewy, a...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £2.47 - Prix d'origine £14.88
Prix d'origine
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Prix actuel £2.47
Prix d'origine £1.00 - Prix d'origine £1.00
Prix d'origine
£1.00
£1.00 - £1.00
Prix actuel £1.00

Millions Squishies American Sour Bag 100g

27 en stock

The tiny tasty chewy sweets Millions are now in Squishie form! Millions Squishies are jelly sweets bursting with a super juicy, super tasty blue ra...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.00 - Prix d'origine £1.00
Prix d'origine
£1.00
£1.00 - £1.00
Prix actuel £1.00
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine
£1.25
£1.25 - £1.25
Prix actuel £1.25

Haribo Twin Snakes Share Bag 140g

63 en stock

Sweet and Sour, Haribo Twin Snakes is a mix of gummy jelly snake shaped pieces attached in pairs with one snake sweet and one sour.Large enough to ...

Afficher tous les détails
Prix d'origine £1.25 - Prix d'origine £1.25
Prix d'origine
£1.25
£1.25 - £1.25
Prix actuel £1.25