Zu Inhalt springen
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
Haribo - Happy Candy UK LTD

Haribo

The extremely Popular Haribo Brand was founded 100 Years ago and still Today remains the most popular soft gummy choice here in the UK.

Filter

trending-treat vegetarian
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg

Haribo HARRY POTTER LIMITED EDITION Luna Sweets Share Bag 160g

21 auf Lager

Step into a world of magic with Haribo Harry Potter Limited Edition Luna Sweets. Inspired by the whimsical charm of Luna Lovegood, this enchanting ...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg
trending-treat
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg

Haribo HARRY POTTER LIMITED EDITION Draco Malfoy Sweets Share Bag 160g

38 auf Lager

Enter the darker side of the wizarding world with Haribo Harry Potter Limited Edition Draco Malfoy Sweets. This spellbinding mix features a bold as...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg
sale trending-treat
Ursprünglicher Preis £2.79
Ursprünglicher Preis £2.79 - Ursprünglicher Preis £2.79
Ursprünglicher Preis £2.79
Aktueller Preis £1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
200.0g | £9.95 / kg

Haribo Rainbow Worms FIZZ Sweets Share Bag (IMPORT) 200g

132 auf Lager

Dive into a colourful world of tangy fun with Haribo Rainbow Worms FIZZ. These playful, chewy worms are bursting with fruity flavour and coated in ...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.79
Ursprünglicher Preis £2.79 - Ursprünglicher Preis £2.79
Ursprünglicher Preis £2.79
Aktueller Preis £1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
200.0g | £9.95 / kg
Sparen Sie 29% Sparen Sie %
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg

Haribo AUTHENTIC PONTEFRACT Cakes Soft Liquorice Share Bag 160g

29 auf Lager

Discover a true British classic with Haribo Authentic Pontefract Cakes, proudly rooted in the town where it all began. As one of the few confection...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg
trending-treat
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg

Haribo Goldbears Fruit Lolly Favourites LIMITED EDITION Sweets 160g

41 auf Lager

Bring the taste of summer to every handful with Haribo Goldbears Fruit Lolly Favourites Limited Edition Sweets Bag 160g 🍦🍬 This playful twist on th...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg
sale trending-treat
Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis £1.99
Aktueller Preis £1.50
£1.50 - £1.50
Aktueller Preis £1.50
140.0g | £10.71 / kg

MAOAM Stripes Football Fun LIMITED EDITION Sweets 140g

264 auf Lager

Kick off a flavour-packed treat with MAOAM Stripes Football Fun Limited Edition Sweets 140g Get ready for full-on chew with these iconic MAOAM Stri...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis £1.99
Aktueller Preis £1.50
£1.50 - £1.50
Aktueller Preis £1.50
140.0g | £10.71 / kg
Sparen Sie 25% Sparen Sie %
trending-treat vegan vegetarian
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
140.0g | £11.36 / kg

Haribo Balla Bites ZING Share Bag 140g

47 auf Lager

Get ready for a burst of fruity fizz with NEW Haribo Balla Bites ZING Share Bag 140g — the bold new chewy sensation landing for 2026! Packed with c...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
140.0g | £11.36 / kg
imported
Ursprünglicher Preis £12.50 - Ursprünglicher Preis £12.50
Ursprünglicher Preis
£12.50
£12.50 - £12.50
Aktueller Preis £12.50

Haribo International RED CRUSH P!K (IMPORT) 1KG

13 auf Lager

Get ready for a burst of fruity fun with Haribo International RED CRUSH P!K!These irresistibly chewy strawberry-flavoured gummy bites are coated in...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £12.50 - Ursprünglicher Preis £12.50
Ursprünglicher Preis
£12.50
£12.50 - £12.50
Aktueller Preis £12.50
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg

Haribo Football Frenzy LIMITED EDITION Bag 160g

Nur 4 links!

Haribo Football Frenzy LIMITED EDITION Bag 160g: Celebrate the World Cup 2026 Season with Haribo Football Frenzy! ⚽🍬 Get ready for a summer of foot...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg
candy-exlusive sale trending-treat
Ursprünglicher Preis £5.99
Ursprünglicher Preis £5.99 - Ursprünglicher Preis £5.99
Ursprünglicher Preis £5.99
Aktueller Preis £3.99
£3.99 - £3.99
Aktueller Preis £3.99
420.0g | £9.50 / kg

MAOAM Pinballs FOOTBALL EDITION XL Share Bag 420g

71 auf Lager

MAOAM Pinballs FOOTBALL EDITION XL Share Bag 420g: Kick Off the Flavour for World Cup 2026! ⚽🍬 Get ready to bring big flavour to the biggest footba...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £5.99
Ursprünglicher Preis £5.99 - Ursprünglicher Preis £5.99
Ursprünglicher Preis £5.99
Aktueller Preis £3.99
£3.99 - £3.99
Aktueller Preis £3.99
420.0g | £9.50 / kg
Sparen Sie 33% Sparen Sie %
sale
Ursprünglicher Preis £2.49
Ursprünglicher Preis £2.49 - Ursprünglicher Preis £2.49
Ursprünglicher Preis £2.49
Aktueller Preis £1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
264.0g | £7.54 / kg

Maoam BLOXX Original Chewy Sweets 12 Pack MORE to SHARE 264g

40 auf Lager

Get ready for a seriously satisfying chew with Maoam BLOXX Original. These chunky, flavour-packed sweets deliver bold fruity taste with every bite,...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.49
Ursprünglicher Preis £2.49 - Ursprünglicher Preis £2.49
Ursprünglicher Preis £2.49
Aktueller Preis £1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
264.0g | £7.54 / kg
Sparen Sie 20% Sparen Sie %
sale
Ursprünglicher Preis £2.49
Ursprünglicher Preis £2.49 - Ursprünglicher Preis £2.49
Ursprünglicher Preis £2.49
Aktueller Preis £1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
264.0g | £7.54 / kg

Maoam KRACHER Sweets MORE to SHARE 260g

45 auf Lager

Maoam KRACHER Sweets MORE to SHARE 260g: Bursting with Juicy Flavour! 🍬 Get ready for a chewy, fruity explosion with Maoam KRACHER Sweets MORE to S...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.49
Ursprünglicher Preis £2.49 - Ursprünglicher Preis £2.49
Ursprünglicher Preis £2.49
Aktueller Preis £1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
264.0g | £7.54 / kg
Sparen Sie 20% Sparen Sie %
imported trending-treat
Ursprünglicher Preis £2.49 - Ursprünglicher Preis £2.49
Ursprünglicher Preis
£2.49
£2.49 - £2.49
Aktueller Preis £2.49
113.0g | £22.04 / kg

Haribo Goldbears RED WHITE & BLUE Sweets Share Bag (USA) 113g

20 auf Lager

Bring a burst of American colour to your sweet selection with Haribo Goldbears Red White & Blue Sweets Share Bag 113g. This USA edition is pack...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.49 - Ursprünglicher Preis £2.49
Ursprünglicher Preis
£2.49
£2.49 - £2.49
Aktueller Preis £2.49
113.0g | £22.04 / kg
imported trending-treat
Ursprünglicher Preis £2.69 - Ursprünglicher Preis £2.69
Ursprünglicher Preis
£2.69
£2.69 - £2.69
Aktueller Preis £2.69
142.0g | £18.94 / kg

Haribo Goldbears WILD BERRY Sweets Share Bag (USA) 142g

Nur 3 links!

Take your taste buds on a berry-packed adventure with Haribo Goldbears Wild Berry Sweets Share Bag 142g. This USA edition of the classic Haribo Gol...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.69 - Ursprünglicher Preis £2.69
Ursprünglicher Preis
£2.69
£2.69 - £2.69
Aktueller Preis £2.69
142.0g | £18.94 / kg
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis
£1.50
£1.50 - £1.50
Aktueller Preis £1.50
264.0g | £5.68 / kg

MAOAM Stripes Share Size Bag 140g

40 auf Lager

Get ready for a full-on fruity chew with MAOAM Stripes Share Bag 140g — a colourful mix of soft, chewy MAOAM favourites made for sharing, snacking ...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis
£1.50
£1.50 - £1.50
Aktueller Preis £1.50
264.0g | £5.68 / kg
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis
£1.50
£1.50 - £1.50
Aktueller Preis £1.50
264.0g | £5.68 / kg

MAOAM Joystixx Share Size Bag 140g

32 auf Lager

Bring the chew to snack time with MAOAM Joystixx Share Size Bag 140g — packed with soft, fruity, chewy sticks bursting with classic MAOAM flavour. ...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis
£1.50
£1.50 - £1.50
Aktueller Preis £1.50
264.0g | £5.68 / kg
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis
£1.50
£1.50 - £1.50
Aktueller Preis £1.50
264.0g | £5.68 / kg

MAOAM MAOMiXX Share Size Bag 140g

52 auf Lager

Enjoy the best of MAOAM in one colourful bag with MAOAM MAOMiXX Share Size Bag 140g — a fun-filled mix of chewy favourites made for sharing. Packed...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis
£1.50
£1.50 - £1.50
Aktueller Preis £1.50
264.0g | £5.68 / kg
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59

Haribo Starmix SUMMER BEARS Limited Bear Edition Bag 160g

Nur 7 links!

Make summer even sweeter with Haribo Starmix SUMMER BEARS Limited Bear Edition! This colourful share bag combines the much-loved Starmix favourites...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
vegan
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59

Haribo PIXELS Zing Share Bag 140g

31 auf Lager

Power up your sweet stash with Haribo PIXELS Zing Share Bag 140g. These colourful, sugar-coated fruit-flavoured cubes combine a satisfyingly chewy ...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
trending-treat
Ursprünglicher Preis £2.99 - Ursprünglicher Preis £2.99
Ursprünglicher Preis
£2.99
£2.99 - £2.99
Aktueller Preis £2.99
100.0g | £29.90 / kg

Ritter Sport Limited Edition Haribo Balla Bites 100g

572 auf Lager

Two iconic treats collide in one seriously fun limited edition! Ritter Sport Limited Edition Haribo Balla Bites combines smooth milk chocolate with...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.99 - Ursprünglicher Preis £2.99
Ursprünglicher Preis
£2.99
£2.99 - £2.99
Aktueller Preis £2.99
100.0g | £29.90 / kg
halloween2025 vegetarian
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg

Haribo Halloween BONE SHAKERS Share Bag 160g

120 auf Lager

Unleash the spine-chilling delight of Haribo Halloween Bone Shakers – the sweets that are as fun as they are delicious! Each pack is a bone-rattlin...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg
halloween2025 trending-treat
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg

Haribo Sour Skeletons Share Bag 160g

120 auf Lager

Get ready to pucker up with Haribo Sour Skeletons – a spooky, sour sensation packed with frightfully fruity flavour! Each creepy skeleton combines...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg
vegetarian
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59

Haribo Balla Bites Candy Share Bag 140g

43 auf Lager

Haribo Balla Bites Share Bag 140g are colourful, fruit-flavoured gummy sweets with a deliciously soft fondant centre. Each bite combines a chewy ou...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
imported trending-treat
Ursprünglicher Preis £2.49 - Ursprünglicher Preis £2.49
Ursprünglicher Preis
£2.49
£2.49 - £2.49
Aktueller Preis £2.49
113.0g | £22.04 / kg

Haribo Goldbears TROPICAL Sweets Share Bag (USA) 113g

47 auf Lager

Take your taste buds somewhere tropical with Haribo Goldbears TROPICAL Sweets Share Bag 113g. Imported from the USA, these classic gummy bears come...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.49 - Ursprünglicher Preis £2.49
Ursprünglicher Preis
£2.49
£2.49 - £2.49
Aktueller Preis £2.49
113.0g | £22.04 / kg
imported trending-treat
Ursprünglicher Preis £2.49 - Ursprünglicher Preis £2.49
Ursprünglicher Preis
£2.49
£2.49 - £2.49
Aktueller Preis £2.49
142.0g | £17.54 / kg

Haribo Unicorn-i-licious Sweets Share Bag (USA) 142g

Nur 7 links!

Add a little magic to snack time with Haribo Unicorn-i-licious Sweets Share Bag 142g. Imported from the USA, these colourful unicorn-shaped gummy s...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.49 - Ursprünglicher Preis £2.49
Ursprünglicher Preis
£2.49
£2.49 - £2.49
Aktueller Preis £2.49
142.0g | £17.54 / kg
imported vegan
Ursprünglicher Preis £1.25 - Ursprünglicher Preis £1.25
Ursprünglicher Preis
£1.25
£1.25 - £1.25
Aktueller Preis £1.25
150.0g | £8.33 / kg

Frisia Sour Tunes Vegan Gummy Candy Bag 150g

53 auf Lager

Turn up the flavour with Frisia Sour Tunes Vegan Gummy Candy 150g. These fun, music-inspired gummy sweets are coated with a tangy sour sugar for a ...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.25 - Ursprünglicher Preis £1.25
Ursprünglicher Preis
£1.25
£1.25 - £1.25
Aktueller Preis £1.25
150.0g | £8.33 / kg
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59

Haribo COLA FLOATS Share Bag 150g

157 auf Lager

Enjoy a creamy twist on a classic with Haribo COLA FLOATS! These fun bottle-shaped sweets combine delicious cola flavour gummy candy with a soft va...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
xmas
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis
£1.50
£1.50 - £1.50
Aktueller Preis £1.50
140.0g | £10.71 / kg

Maoam The GRINCH MERRY GRINCHMAS Apple Cherry Lime-Grapefruit 140g

147 auf Lager

Get into the festive spirit with the MAOAM The GRINCH Merry Grinchmas Sweet Bag 140g. This limited edition Christmas bag is packed with delicious f...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis
£1.50
£1.50 - £1.50
Aktueller Preis £1.50
140.0g | £10.71 / kg
xmas
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
140.0g | £11.36 / kg

Haribo Chamallows CHRISTMAS Marshmallow Bag 140g

28 auf Lager

Get cosy this Christmas with Haribo Chamallows Christmas Cosy Winter Flavour 140g. This festive sharing bag is filled with soft and fluffy marshmal...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
140.0g | £11.36 / kg
vegetarian xmas
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg

Haribo Elf Surprises Share Bag Limited Edition 160g

75 auf Lager

Get into the festive spirit with Haribo Elf Surprises Limited Edition Share Bag 160g. Packed with colourful elf-shaped fruit flavour gummies, each ...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg
xmas
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
140.0g | £11.36 / kg

Maoam The GRINCH MERRY GRINCHMAS Cherry Cola 140g

411 auf Lager

Get into the mischievous Christmas spirit with Maoam The GRINCH MERRY GRINCHMAS Cherry Cola Sweets 140g! These festive MAOAM chews combine a delici...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
140.0g | £11.36 / kg
halloween2025 trending-treat
Ursprünglicher Preis £3.99 - Ursprünglicher Preis £3.99
Ursprünglicher Preis
£3.99
£3.99 - £3.99
Aktueller Preis £3.99
350.0g | £11.40 / kg

MAOAM Broom Stixx SOUR LIMITED EDITION Halloween Share Bag 350g

147 auf Lager

Get ready for a spine-tingling sour adventure with the limited edition Maoam Broom Stixx Sour – the closest thing to the legendary Maoam sour strip...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £3.99 - Ursprünglicher Preis £3.99
Ursprünglicher Preis
£3.99
£3.99 - £3.99
Aktueller Preis £3.99
350.0g | £11.40 / kg
halloween2025 trending-treat
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
160.0g | £12.44 / kg

Haribo Halloween Trick or Treat 10x16g Fun Size Bags Multipack 160g

Ausverkauft

When spooky season creeps in, make sure you're ready to thrill with Haribo’s Trick or Treat Multipack – the ultimate Halloween crowd-pleaser!Packed...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
160.0g | £12.44 / kg
Ausverkauft
xmas
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
160.0g | £12.44 / kg

Haribo Merry Mix CHRISTMAS 10x16g Fun Size Bags Multipack 160g

97 auf Lager

🎄 Haribo Merry Mix Christmas Fun Size Bags (10x16g | 160g) 🎅 Get into the festive spirit with Haribo Merry Mix – a merry medley of everyone’s favou...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
160.0g | £12.44 / kg
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59

Haribo Goldbears Berry Bears 175g

209 auf Lager

Meet the NEW Haribo Goldbears Berry Bears 175g – the classic Goldbears you know and love, now bursting with a delicious berry-inspired flavour line...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59