Zu Inhalt springen
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
Christmas Sweets - Happy Candy UK LTD

Christmas Sweets

Filter

Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
90.0g | £22.11 / kg

Rose Tropical Slices Gift Box 90g

336 auf Lager

Bring a taste of sunshine to your day with the Rose Tropical Slices Gift Box — a vibrant selection of chewy, fruity delights bursting with exotic f...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
90.0g | £22.11 / kg
weigh-out
Ursprünglicher Preis £2.25 - Ursprünglicher Preis £27.99
Ursprünglicher Preis
£2.25 - £27.99
£2.25 - £27.99
Aktueller Preis £2.25

Milk Chocolate Toffee Drops FORMERLY Chewing Nuts

Nur 7 links!

These Chewing Nuts are an all time classic!  Despite their name, they are actually balls of toffee, coated in chocolate with no nuts used. These ar...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.25 - Ursprünglicher Preis £27.99
Ursprünglicher Preis
£2.25 - £27.99
£2.25 - £27.99
Aktueller Preis £2.25
weigh-out
Ursprünglicher Preis £2.47 - Ursprünglicher Preis £14.88
Ursprünglicher Preis
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Aktueller Preis £2.47

Christmas Candy poles

31 auf Lager

  Strawberry & Cream Gummy Christmas Candy Poles – Juicy, Chewy, Holiday Magic Celebrate the season with a twist of festive fun in every bite! ...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.47 - Ursprünglicher Preis £14.88
Ursprünglicher Preis
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Aktueller Preis £2.47
weigh-out
Ursprünglicher Preis £2.47 - Ursprünglicher Preis £14.88
Ursprünglicher Preis
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Aktueller Preis £2.47

White Choc Stars

42 auf Lager

White Choc Stars – A Festive Twist on a Classic Favourite Shimmering with seasonal charm, our White Choc Stars are a magical makeover of the belove...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.47 - Ursprünglicher Preis £14.88
Ursprünglicher Preis
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Aktueller Preis £2.47
weigh-out
Ursprünglicher Preis £2.47 - Ursprünglicher Preis £14.88
Ursprünglicher Preis
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Aktueller Preis £2.47

Santa Heads

20 auf Lager

Santa Heads – Jolly, Chewy, and Full of Holiday Cheer! Celebrate the season with our delightful Santa Heads! These charming, chewy sweets shaped li...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.47 - Ursprünglicher Preis £14.88
Ursprünglicher Preis
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Aktueller Preis £2.47
vegan weigh-out
Ursprünglicher Preis £2.47 - Ursprünglicher Preis £14.88
Ursprünglicher Preis
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Aktueller Preis £2.47

Fizzy Blue Raspberry Gummy Stars

Nur 9 links!

Fizzy Blue Raspberry Gummy Stars – Sparkling Sweetness in Every Starry Bite! Shoot for the stars with our Fizzy Blue Raspberry Gummy Stars! These c...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.47 - Ursprünglicher Preis £14.88
Ursprünglicher Preis
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Aktueller Preis £2.47
xmas
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
140.0g | £11.36 / kg

Maoam The GRINCH MERRY GRINCHMAS Cherry Cola 140g

380 auf Lager

Get into the mischievous Christmas spirit with Maoam The GRINCH MERRY GRINCHMAS Cherry Cola Sweets 140g! These festive MAOAM chews combine a delici...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
140.0g | £11.36 / kg
weigh-out
Ursprünglicher Preis £2.47 - Ursprünglicher Preis £14.88
Ursprünglicher Preis
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Aktueller Preis £2.47

Fizzy Christmas Trees

27 auf Lager

  Fizzy Christmas Trees – Sparkling Holiday Cheer in Every Bite! Celebrate the season with Fizzy Christmas Trees—chewy, festive treats bursting wit...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.47 - Ursprünglicher Preis £14.88
Ursprünglicher Preis
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Aktueller Preis £2.47
weigh-out
Ursprünglicher Preis £2.47 - Ursprünglicher Preis £14.88
Ursprünglicher Preis
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Aktueller Preis £2.47

Sugar Dusted Snowflakes

44 auf Lager

Sugar Dusted Snowflakes – A Festive Flurry of Raspberry & Vanilla Delight Celebrate the magic of the season with our Sugar Dusted Snowflakes—so...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.47 - Ursprünglicher Preis £14.88
Ursprünglicher Preis
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Aktueller Preis £2.47
weigh-out
Ursprünglicher Preis £2.47 - Ursprünglicher Preis £14.88
Ursprünglicher Preis
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Aktueller Preis £2.47

Christmas Elves

16 auf Lager

Delightfully Whimsical Christmas Elf Gummies – Sweet, Creamy, Festive Fun Meet the cutest holiday helpers you’ll ever taste! Our Christmas Elf Gumm...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.47 - Ursprünglicher Preis £14.88
Ursprünglicher Preis
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Aktueller Preis £2.47
sale vegetarian
Ursprünglicher Preis £1.69
Ursprünglicher Preis £1.69 - Ursprünglicher Preis £1.69
Ursprünglicher Preis £1.69
Aktueller Preis £1.25
£1.25 - £1.25
Aktueller Preis £1.25
144.0g | £8.68 / kg

Bonds Mint Candy Canes 12 Pack 144g

652 auf Lager

A Festive Classic with a Cool TwistAdd a touch of holiday magic with Bonds Mint Candy Canes – 12 Pack (144g). Bursting with refreshing mint flavour...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.69
Ursprünglicher Preis £1.69 - Ursprünglicher Preis £1.69
Ursprünglicher Preis £1.69
Aktueller Preis £1.25
£1.25 - £1.25
Aktueller Preis £1.25
144.0g | £8.68 / kg
Sparen Sie 26% Sparen Sie %
weigh-out
Ursprünglicher Preis £7.99 - Ursprünglicher Preis £15.99
Ursprünglicher Preis
£7.99 - £15.99
£7.99 - £15.99
Aktueller Preis £7.99

Christmas Mix Up Sweet Selection

24 auf Lager

  Christmas Sweet Mixup – A Festive Feast of Sweets & Chocolates Celebrate the season with a joyous blend of irresistible sweets and decadent c...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £7.99 - Ursprünglicher Preis £15.99
Ursprünglicher Preis
£7.99 - £15.99
£7.99 - £15.99
Aktueller Preis £7.99
xmas
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
140.0g | £11.36 / kg

Maoam Snowballs Limited Edition Sweet Bag 140g

296 auf Lager

Enjoy a fun winter twist with the MAOAM Snowballs Limited Edition Sweet Bag 140g. These fruity chewy sweets come in a playful snowball-inspired for...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
140.0g | £11.36 / kg
weigh-out
Ursprünglicher Preis £3.49 - Ursprünglicher Preis £19.99
Ursprünglicher Preis
£3.49 - £19.99
£3.49 - £19.99
Aktueller Preis £3.49

Festive CHRISTMAS Mix Foil Wrapped Chocolate Flavour

37 auf Lager

Festive Christmas Mix – A Joyful Medley of Foil-Wrapped Chocolate Delights Celebrate the season with our Festive Christmas Mix, a dazzling assortme...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £3.49 - Ursprünglicher Preis £19.99
Ursprünglicher Preis
£3.49 - £19.99
£3.49 - £19.99
Aktueller Preis £3.49
vegan weigh-out
Ursprünglicher Preis £1.25 - Ursprünglicher Preis £14.88
Ursprünglicher Preis
£1.25 - £14.88
£1.25 - £14.88
Aktueller Preis £1.25

Christmas Gummy Candy Canes

37 auf Lager

The delicious and wonderfully festive Gummy Sugared Candy Canes are a delightful way to spread the yuletide spirit! These vibrant red & green c...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.25 - Ursprünglicher Preis £14.88
Ursprünglicher Preis
£1.25 - £14.88
£1.25 - £14.88
Aktueller Preis £1.25
xmas
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
85.0g | £23.41 / kg

Thorntons Special Toffee Chewy Bag 85g

39 auf Lager

Thorntons Chewy Special Toffee uses a specially created recipe based on our traditional recipe from 1925, resulting in something truly special… Wit...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
85.0g | £23.41 / kg
xmas
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis
£1.50
£1.50 - £1.50
Aktueller Preis £1.50
140.0g | £10.71 / kg

Maoam The GRINCH MERRY GRINCHMAS Apple Cherry Lime-Grapefruit 140g

146 auf Lager

Get into the festive spirit with the MAOAM The GRINCH Merry Grinchmas Sweet Bag 140g. This limited edition Christmas bag is packed with delicious f...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis
£1.50
£1.50 - £1.50
Aktueller Preis £1.50
140.0g | £10.71 / kg
weigh-out
Ursprünglicher Preis £2.47 - Ursprünglicher Preis £14.88
Ursprünglicher Preis
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Aktueller Preis £2.47

Rudolph’s Fizzy Bubblegum Reindeer Gummies

32 auf Lager

Rudolph’s Fizzy Bubblegum Reindeer GummiesGet ready to prance into pure festive fun with these adorable reindeer-shaped gummy sweets! Bursting with...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.47 - Ursprünglicher Preis £14.88
Ursprünglicher Preis
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Aktueller Preis £2.47
xmas
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
85.0g | £23.41 / kg

Thorntons Vanilla Fudge Bag 85g

Nur 1 links!

Originating in 1950 and perfected over the years, Thorntons specially crafted fudge recipe has tradition and passion at heart. Every piece of Thorn...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
85.0g | £23.41 / kg
sale vegan xmas
Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis £1.99
Aktueller Preis £1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
90.0g | £17.67 / kg

Rose Orange & Lemon Fruit Slices Gift Box 90g

460 auf Lager

Make Christmas feel a little more special with the beautifully presented Rose Orange & Lemon Fruit Slices Gift Box 90g – a classic festive conf...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis £1.99
Aktueller Preis £1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
90.0g | £17.67 / kg
Sparen Sie 20% Sparen Sie %
xmas
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis
£1.50
£1.50 - £1.50
Aktueller Preis £1.50
130.0g | £11.54 / kg

Rowntree's Randoms Sleigh-Tastic Sweets Sharing Bag 130g

263 auf Lager

Bring some festive fun to your sweet stash with Rowntree's Randoms Sleigh-Tastic Sweets Sharing Bag 130g. This Christmas edition of the much-loved ...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis
£1.50
£1.50 - £1.50
Aktueller Preis £1.50
130.0g | £11.54 / kg
xmas
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis
£1.50
£1.50 - £1.50
Aktueller Preis £1.50
60.0g | £25.00 / kg

Elves Behavin' Badly 5D Peelable Gummies Pouch 60g

75 auf Lager

Bring some extra Christmas magic to your sweet selection with Elves Behavin' Badly 5D Peelable Gummies Pouch 60g – a brilliantly fun festive treat ...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis
£1.50
£1.50 - £1.50
Aktueller Preis £1.50
60.0g | £25.00 / kg
xmas
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
140.0g | £11.36 / kg

Haribo Chamallows CHRISTMAS Marshmallow Bag 140g

28 auf Lager

Get cosy this Christmas with Haribo Chamallows Christmas Cosy Winter Flavour 140g. This festive sharing bag is filled with soft and fluffy marshmal...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
140.0g | £11.36 / kg
vegetarian xmas
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg

Haribo Elf Surprises Share Bag Limited Edition 160g

73 auf Lager

Get into the festive spirit with Haribo Elf Surprises Limited Edition Share Bag 160g. Packed with colourful elf-shaped fruit flavour gummies, each ...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg
xmas
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg

Haribo Merry-Mix Share Bag Limited Edition 160g

79 auf Lager

Get into the festive spirit with Haribo Merry-Mix Limited Edition Share Bag 160g. This colourful Christmas mix is packed with fun seasonal-shaped s...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
160.0g | £9.94 / kg
xmas
Ursprünglicher Preis £2.50 - Ursprünglicher Preis £2.50
Ursprünglicher Preis
£2.50
£2.50 - £2.50
Aktueller Preis £2.50
100.0g | £25.00 / kg

Elves Behavin' Badly Naughty or Nice Jelly Bean Game 100g

12 auf Lager

Those mischievous Elves are up to no good again — and this time, they’ve taken over the sweet jar! The Elves Behavin’ Badly Naughty or Nice Jelly B...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.50 - Ursprünglicher Preis £2.50
Ursprünglicher Preis
£2.50
£2.50 - £2.50
Aktueller Preis £2.50
100.0g | £25.00 / kg
weigh-out
Ursprünglicher Preis £29.99 - Ursprünglicher Preis £34.99
Ursprünglicher Preis
£29.99 - £34.99
£29.99 - £34.99
Aktueller Preis £29.99
1000.0g | £29.99 / kg

Luxury Santa Twist Wrap Pralines

Nur 8 links!

Luxury Santa Twist Wrap Pralines — Indulge in the festive magic of these irresistibly decadent treats. Each sumptuous Praline ball is crafted with ...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £29.99 - Ursprünglicher Preis £34.99
Ursprünglicher Preis
£29.99 - £34.99
£29.99 - £34.99
Aktueller Preis £29.99
1000.0g | £29.99 / kg
imported xmas
Ursprünglicher Preis £2.99 - Ursprünglicher Preis £2.99
Ursprünglicher Preis
£2.99
£2.99 - £2.99
Aktueller Preis £2.99
104.0g | £28.75 / kg

Toxic Waste Large Christmas Stocking 104g

86 auf Lager

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.99 - Ursprünglicher Preis £2.99
Ursprünglicher Preis
£2.99
£2.99 - £2.99
Aktueller Preis £2.99
104.0g | £28.75 / kg
sale weigh-out xmas
Ursprünglicher Preis £19.99
Ursprünglicher Preis £19.99 - Ursprünglicher Preis £19.99
Ursprünglicher Preis £19.99
Aktueller Preis £9.99
£9.99 - £9.99
Aktueller Preis £9.99
1000.0g | £9.99 / kg

Christmas SPROUTS Foil Wrapped Milk Chocolate 1KG MEGA DEAL

58 auf Lager

Milk Chocolate Sprouts – The Festive Treat Everyone Will Love! Who says sprouts aren’t for eating? These delightful Milk Chocolate Sprouts are irre...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £19.99
Ursprünglicher Preis £19.99 - Ursprünglicher Preis £19.99
Ursprünglicher Preis £19.99
Aktueller Preis £9.99
£9.99 - £9.99
Aktueller Preis £9.99
1000.0g | £9.99 / kg
Sparen Sie 50% Sparen Sie %
imported xmas
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
70.0g | £28.43 / kg

Toxic Waste Christmas Stocking 70g

93 auf Lager

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
70.0g | £28.43 / kg