Zu Inhalt springen
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚

Halal Approved

Filter

sale vegan vegetarian
Ursprünglicher Preis £2.00
Ursprünglicher Preis £2.00 - Ursprünglicher Preis £2.00
Ursprünglicher Preis £2.00
Aktueller Preis £1.00
£1.00 - £1.00
Aktueller Preis £1.00
120.0g | £8.33 / kg

Zed Candy Sour Jelly Beans Box 120g

Nur 7 links!

Prepare for a delicious taste explosion with every bite with these Zed Candy Sour Jelly Beans. Fruit flavoured classics with a wickedly sour twist ...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.00
Ursprünglicher Preis £2.00 - Ursprünglicher Preis £2.00
Ursprünglicher Preis £2.00
Aktueller Preis £1.00
£1.00 - £1.00
Aktueller Preis £1.00
120.0g | £8.33 / kg
Sparen Sie 50% Sparen Sie %
imported sale trending-treat
Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis £1.50
Aktueller Preis £0.50
£0.50 - £0.50
Aktueller Preis £0.50
44.0g | £11.36 / kg

Meiji Yan Yan Chocolate and Strawberry Double Dips 44g

31 auf Lager

A beloved Japanese classic for nearly 50 years, Meiji Yan Yan Double Dips bring fun and flavour together in every bite. Each 44g cup is packed with...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis £1.50
Aktueller Preis £0.50
£0.50 - £0.50
Aktueller Preis £0.50
44.0g | £11.36 / kg
Sparen Sie 67% Sparen Sie %
imported
Ursprünglicher Preis £2.49 - Ursprünglicher Preis £2.49
Ursprünglicher Preis
£2.49
£2.49 - £2.49
Aktueller Preis £2.49
136.0g | £18.31 / kg

Crazy Jo Peelablezz Jumbo Banana Gummy 136g

20 auf Lager

Get ready to peel, pull and enjoy the viral sensation that’s taken TikTok by storm — Crazy Jo Peelablezz Jumbo Banana Gummy. Jumbo in size and burs...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.49 - Ursprünglicher Preis £2.49
Ursprünglicher Preis
£2.49
£2.49 - £2.49
Aktueller Preis £2.49
136.0g | £18.31 / kg
vegan vegetarian
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis
£1.50
£1.50 - £1.50
Aktueller Preis £1.50

Zed Candy GOB SMACKERS Theatre Box 120g

14 auf Lager

Zed Candy GOB SMACKERS Theatre Box 120gBig Flavour. Bold Crunch. The Ultimate Taste Explosion. Buckle up your taste buds — Zed Candy Gob Smackers a...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis
£1.50
£1.50 - £1.50
Aktueller Preis £1.50
imported vegan
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
150.0g | £13.27 / kg

Rochefleur Turkish Delight Pistachio (TURKISH IMPORT) 150g

Ausverkauft

Delight in a taste of tradition with Rochefleur Turkish Delight Pistachio (Turkish Import) 150g 🇹🇷 Soft, fragrant, and irresistibly sweet, these cl...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
150.0g | £13.27 / kg
Ausverkauft
imported sale trending-treat
Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis £1.50
Aktueller Preis £0.50
£0.50 - £0.50
Aktueller Preis £0.50
44.0g | £11.36 / kg

Meiji Yan Yan Hazelnut-Cocoa Dip 44g

54 auf Lager

Indulge in the rich, nutty delight of Meiji Yan Yan Hazelnut-Cocoa Dip—a playful snack that’s bursting with flavour. Each 44g cup is filled with li...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis £1.50
Aktueller Preis £0.50
£0.50 - £0.50
Aktueller Preis £0.50
44.0g | £11.36 / kg
Sparen Sie 67% Sparen Sie %
imported sale trending-treat
Ursprünglicher Preis £1.25
Ursprünglicher Preis £1.25 - Ursprünglicher Preis £1.25
Ursprünglicher Preis £1.25
Aktueller Preis £0.75
£0.75 - £0.75
Aktueller Preis £0.75
37.0g | £20.27 / kg

Lotte Koala's March Vanilla Biscuits 37g

19 auf Lager

Delight in the sweet charm of Lotte Koala’s March Vanilla Biscuits (37g) — a playful treat packed with creamy indulgence. Each light, crispy biscui...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.25
Ursprünglicher Preis £1.25 - Ursprünglicher Preis £1.25
Ursprünglicher Preis £1.25
Aktueller Preis £0.75
£0.75 - £0.75
Aktueller Preis £0.75
37.0g | £20.27 / kg
Sparen Sie 40% Sparen Sie %
imported
Ursprünglicher Preis £1.79 - Ursprünglicher Preis £1.79
Ursprünglicher Preis
£1.79
£1.79 - £1.79
Aktueller Preis £1.79
75.0g | £23.87 / kg

Lotte M-150 5 Stick Chewing Gum 3 Pack 3x13.5g

46 auf Lager

Enjoy a burst of fruity flavour with Lotte M-150 Mixed Fruits Chewing Gum! Each slim pack contains five individually wrapped sticks, delivering a s...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.79 - Ursprünglicher Preis £1.79
Ursprünglicher Preis
£1.79
£1.79 - £1.79
Aktueller Preis £1.79
75.0g | £23.87 / kg
imported sale trending-treat
Ursprünglicher Preis £1.25
Ursprünglicher Preis £1.25 - Ursprünglicher Preis £1.25
Ursprünglicher Preis £1.25
Aktueller Preis £0.75
£0.75 - £0.75
Aktueller Preis £0.75
37.0g | £20.27 / kg

Lotte Koala's March Strawberry Biscuits 37g

26 auf Lager

Step into a world of fun and flavour with Lotte Koala’s March Strawberry Biscuits—a beloved Japanese treat enjoyed for over 40 years. Each bite-siz...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.25
Ursprünglicher Preis £1.25 - Ursprünglicher Preis £1.25
Ursprünglicher Preis £1.25
Aktueller Preis £0.75
£0.75 - £0.75
Aktueller Preis £0.75
37.0g | £20.27 / kg
Sparen Sie 40% Sparen Sie %
gluten-free imported vegan
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
65.0g | £24.46 / kg

Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Blue Raspberry 65g

105 auf Lager

Turn up the tang with Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Blue Raspberry. Each pack includes 7 chewy Blue Raspberry sticks plus a pot of punchy sour di...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
65.0g | £24.46 / kg
gluten-free imported vegan
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
65.0g | £24.46 / kg

Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Strawberry 65g

60 auf Lager

Dip, chew and pucker up with Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Strawberry. Featuring 7 fruity strawberry chew sticks alongside a pot of zingy sour di...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.59 - Ursprünglicher Preis £1.59
Ursprünglicher Preis
£1.59
£1.59 - £1.59
Aktueller Preis £1.59
65.0g | £24.46 / kg
xmas
Ursprünglicher Preis £2.50 - Ursprünglicher Preis £2.50
Ursprünglicher Preis
£2.50
£2.50 - £2.50
Aktueller Preis £2.50
100.0g | £25.00 / kg

Elves Behavin' Badly Naughty or Nice Jelly Bean Game 100g

12 auf Lager

Those mischievous Elves are up to no good again — and this time, they’ve taken over the sweet jar! The Elves Behavin’ Badly Naughty or Nice Jelly B...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.50 - Ursprünglicher Preis £2.50
Ursprünglicher Preis
£2.50
£2.50 - £2.50
Aktueller Preis £2.50
100.0g | £25.00 / kg
vegan vegetarian
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
49.5g | £40.20 / kg

Zed Candy Screamers Nippers Gummy Rope 3 Pack 3x16.5g

12 auf Lager

Turn up the tang with Zed Candy Screamers Nippers Gummy Rope 3 Pack! Each pack contains a soft and chewy fruit-flavoured gummy rope coated in colou...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
49.5g | £40.20 / kg
imported trending-treat
Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis £1.50
Aktueller Preis £0.50
£0.50 - £0.50
Aktueller Preis £0.50
44.0g | £11.36 / kg

Meiji Yan Yan Vanilla Dip 44g

66 auf Lager

Treat yourself to a moment of creamy indulgence with Meiji Yan Yan Vanilla Dip. This delightful 44g snack pairs light, crispy biscuit sticks with a...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis £1.50 - Ursprünglicher Preis £1.50
Ursprünglicher Preis £1.50
Aktueller Preis £0.50
£0.50 - £0.50
Aktueller Preis £0.50
44.0g | £11.36 / kg
Sparen Sie 67% Sparen Sie %
imported xmas
Ursprünglicher Preis £2.99 - Ursprünglicher Preis £2.99
Ursprünglicher Preis
£2.99
£2.99 - £2.99
Aktueller Preis £2.99
104.0g | £28.75 / kg

Toxic Waste Large Christmas Stocking 104g

86 auf Lager

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.99 - Ursprünglicher Preis £2.99
Ursprünglicher Preis
£2.99
£2.99 - £2.99
Aktueller Preis £2.99
104.0g | £28.75 / kg
imported trending-treat xmas
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
96.0g | £20.73 / kg

HOT WHEELS Let's Race Candy Sticks 6 Pack (6x16g) 96g

189 auf Lager

HOT WHEELS Let’s Race Candy Sticks 6 Pack (6x16g) 96g Rev up snack time with the HOT WHEELS Let’s Race Candy Sticks 6 Pack 96g – a fun, colourful ...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
96.0g | £20.73 / kg
imported xmas
Ursprünglicher Preis £2.99 - Ursprünglicher Preis £2.99
Ursprünglicher Preis
£2.99
£2.99 - £2.99
Aktueller Preis £2.99
72.0g | £41.53 / kg

DC METAL FORCE Popping Candy 30 Pack (30x1.1g) 33g

214 auf Lager

DC METAL FORCE Popping Candy 30 Pack (30x1.1g) 33g Bring some superhero-sized excitement to sweet time with the DC Metal Force Popping Candy 30 Pa...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £2.99 - Ursprünglicher Preis £2.99
Ursprünglicher Preis
£2.99
£2.99 - £2.99
Aktueller Preis £2.99
72.0g | £41.53 / kg
imported trending-treat xmas
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
72.0g | £27.64 / kg

DC METAL FORCE Candy Sticks 6 Pack (6x12g) 72g

189 auf Lager

DC METAL FORCE Candy Sticks 6 Pack (6x12g) 72g Power up snack time with the DC Metal Force Candy Sticks 6 Pack 72g – a fun multipack combining fru...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
72.0g | £27.64 / kg
imported xmas
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
70.0g | £28.43 / kg

Toxic Waste Christmas Stocking 70g

93 auf Lager

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

Vollständige Details anzeigen
Ursprünglicher Preis £1.99 - Ursprünglicher Preis £1.99
Ursprünglicher Preis
£1.99
£1.99 - £1.99
Aktueller Preis £1.99
70.0g | £28.43 / kg