Přeskočit na obsah
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
Recently Added

Recently Added

Filtry

imported sale
Původní cena £4.99
Původní cena £4.99 - Původní cena £4.99
Původní cena £4.99
Momentální cena £2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
155.0g | £16.06 / kg

Kit Kat Aero Mint Milk Chocolate Block (AUSTRALIA) 155g

1155 na skladě

Two legendary chocolate favourites come together in the Kit Kat Aero Mint Milk Chocolate Block – a delicious Australian import combining crispy waf...

Zobrazit celý detail
Původní cena £4.99
Původní cena £4.99 - Původní cena £4.99
Původní cena £4.99
Momentální cena £2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
155.0g | £16.06 / kg
Ušetříte 50% Ušetříte %
imported sale
Původní cena £4.99
Původní cena £4.99 - Původní cena £4.99
Původní cena £4.99
Momentální cena £2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
155.0g | £16.06 / kg

Kit Kat Aero Milk Chocolate Block (AUSTRALIA) 155g

313 na skladě

Two iconic chocolate favourites collide in the Kit Kat Aero Milk Chocolate Block – an irresistible Australian treat made for serious chocolate love...

Zobrazit celý detail
Původní cena £4.99
Původní cena £4.99 - Původní cena £4.99
Původní cena £4.99
Momentální cena £2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
155.0g | £16.06 / kg
Ušetříte 50% Ušetříte %
imported xmas
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena
£2.99
£2.99 - £2.99
Momentální cena £2.99
72.0g | £41.53 / kg

DC METAL FORCE Popping Candy 30 Pack (30x1.1g) 33g

214 na skladě

DC METAL FORCE Popping Candy 30 Pack (30x1.1g) 33g Bring some superhero-sized excitement to sweet time with the DC Metal Force Popping Candy 30 Pa...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena
£2.99
£2.99 - £2.99
Momentální cena £2.99
72.0g | £41.53 / kg
imported trending-treat xmas
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
72.0g | £27.64 / kg

DC METAL FORCE Candy Sticks 6 Pack (6x12g) 72g

189 na skladě

DC METAL FORCE Candy Sticks 6 Pack (6x12g) 72g Power up snack time with the DC Metal Force Candy Sticks 6 Pack 72g – a fun multipack combining fru...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
72.0g | £27.64 / kg
imported trending-treat xmas
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
96.0g | £20.73 / kg

HOT WHEELS Let's Race Candy Sticks 6 Pack (6x16g) 96g

189 na skladě

HOT WHEELS Let’s Race Candy Sticks 6 Pack (6x16g) 96g Rev up snack time with the HOT WHEELS Let’s Race Candy Sticks 6 Pack 96g – a fun, colourful ...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
96.0g | £20.73 / kg
imported trending-treat
Původní cena £1.55 - Původní cena £1.55
Původní cena
£1.55
£1.55 - £1.55
Momentální cena £1.55
65.0g | £23.85 / kg

Amos 4D Gummy Creme Brulee Pouch 65g

176 na skladě

Turn dessert time into gummy time with Amos 4D Gummy Crème Brûlée 65g – a clever sweet inspired by the rich, caramelised flavour of the classic F...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.55 - Původní cena £1.55
Původní cena
£1.55
£1.55 - £1.55
Momentální cena £1.55
65.0g | £23.85 / kg
imported trending-treat
Původní cena £1.55 - Původní cena £1.55
Původní cena
£1.55
£1.55 - £1.55
Momentální cena £1.55
65.0g | £23.85 / kg

Amos 4D Gummy Lemon Tart Pouch 65g

177 na skladě

Discover a dessert-inspired gummy with a difference with Amos 4D Gummy Lemon Tart 65g. These innovative 4D gummies combine a crunchy outer shell ...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.55 - Původní cena £1.55
Původní cena
£1.55
£1.55 - £1.55
Momentální cena £1.55
65.0g | £23.85 / kg
imported
Původní cena £2.49 - Původní cena £2.49
Původní cena
£2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
88.0g | £28.30 / kg

Hostess Ding Dongs Cookie Dough Bites Box (USA) 88g

34 na skladě

Get ready for a seriously indulgent American treat with Hostess Ding Dongs Cookie Dough Bites 88g – bite-sized pieces inspired by the iconic chocol...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.49 - Původní cena £2.49
Původní cena
£2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
88.0g | £28.30 / kg
imported
Původní cena £2.49 - Původní cena £2.49
Původní cena
£2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
127.0g | £19.61 / kg

Calypso Sour Wedges Ocean Blue Lemonade (USA) 127g

117 na skladě

Make waves with Calypso Sour Wedges Ocean Blue Lemonade 127g – a bold American candy inspired by the tropical, fruity flavour of Calypso’s famous O...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.49 - Původní cena £2.49
Původní cena
£2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
127.0g | £19.61 / kg
imported
Původní cena £2.49 - Původní cena £2.49
Původní cena
£2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
127.0g | £19.61 / kg

Calypso Sour Wedges Lemonade Favourites Mix (USA) 127g

120 na skladě

Bring the taste of the islands to your sweet stash with Calypso Sour Wedges Lemonade Favourites Mix 127g – a colourful American candy mix inspired ...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.49 - Původní cena £2.49
Původní cena
£2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
127.0g | £19.61 / kg
imported sale
Původní cena £2.29
Původní cena £2.29 - Původní cena £2.29
Původní cena £2.29
Momentální cena £1.55
£1.55 - £1.55
Momentální cena £1.55
120.0g | £12.92 / kg

Mike And Ike Mega Mix Sour 10 Flavour Theatre Box 120g

45 na skladě

Get ready to pucker up with Mike and Ike Mega Mix Sour 120g – a bold, chewy American candy mix packed with 10 seriously sour fruit flavours in ever...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.29
Původní cena £2.29 - Původní cena £2.29
Původní cena £2.29
Momentální cena £1.55
£1.55 - £1.55
Momentální cena £1.55
120.0g | £12.92 / kg
Ušetříte 32% Ušetříte %
Původní cena £1.00 - Původní cena £1.00
Původní cena
£1.00
£1.00 - £1.00
Momentální cena £1.00
33.4g | £29.94 / kg

POLO Sugar Free Berry Mint Flavour Roll 33.4g

59 na skladě

POLO Sugar Free Berry Mint Flavour Roll 33.4g Freshen up with a fruity twist thanks to POLO Sugar Free Berry Mint Flavour 33.4g – the classic mint...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.00 - Původní cena £1.00
Původní cena
£1.00
£1.00 - £1.00
Momentální cena £1.00
33.4g | £29.94 / kg
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
99.0g | £20.10 / kg

Kit Kat Brownie Milk Chocolate Sharing Bar 99g

85 na skladě

Take a break on the indulgent side with the KitKat Brownie Milk Chocolate Sharing Bar 99g – a delicious twist on the classic KitKat®. Each crispy w...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
99.0g | £20.10 / kg
sale
Původní cena £1.65
Původní cena £1.65 - Původní cena £1.65
Původní cena £1.65
Momentální cena £1.50
£1.50 - £1.50
Momentální cena £1.50
90.0g | £16.67 / kg

Aero Milk Chocolate Sharing Bar 90g

59 na skladě

Feel the bubbles melt™ with the unmistakably light and bubbly taste of Aero Milk Chocolate. Made with Aero’s famous aerated chocolate bubbles and w...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.65
Původní cena £1.65 - Původní cena £1.65
Původní cena £1.65
Momentální cena £1.50
£1.50 - £1.50
Momentální cena £1.50
90.0g | £16.67 / kg
Ušetříte 9% Ušetříte %
Původní cena £1.55 - Původní cena £1.55
Původní cena
£1.55
£1.55 - £1.55
Momentální cena £1.55
43.0g | £36.05 / kg

Cadbury Twirl GOLDEN DIPPED Milk Chocolate Bar (LIMITED EDITION) 43g

136 na skladě

Indulge in a luxurious twist on a chocolate favourite with the Cadbury Twirl GOLDEN DIPPED Milk Chocolate Bar (Limited Edition) 43g. This irresisti...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.55 - Původní cena £1.55
Původní cena
£1.55
£1.55 - £1.55
Momentální cena £1.55
43.0g | £36.05 / kg
imported sale
Původní cena £2.99
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena £2.99
Momentální cena £1.79
£1.79 - £1.79
Momentální cena £1.79
40.0g | £44.75 / kg

Cadbury Twirl CRISPY WAFER Milk Chocolate Bar (AUSTRALIA) 40g

127 na skladě

Treat yourself to a delicious Australian twist on a chocolate classic with the Cadbury Twirl CRISPY WAFER Milk Chocolate Bar 40g. This tasty bar co...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.99
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena £2.99
Momentální cena £1.79
£1.79 - £1.79
Momentální cena £1.79
40.0g | £44.75 / kg
Ušetříte 40% Ušetříte %
imported sale
Původní cena £2.99
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena £2.99
Momentální cena £1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
39.0g | £51.03 / kg

Cadbury Twirl CARAMILK Milk Chocolate Bar (AUSTRALIA) 39g

139 na skladě

Get ready for a seriously indulgent Aussie treat with the Cadbury Twirl CARAMILK Milk Chocolate Bar 39g – a delicious Australian twist on the class...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.99
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena £2.99
Momentální cena £1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
39.0g | £51.03 / kg
Ušetříte 33% Ušetříte %
Původní cena £0.99 - Původní cena £0.99
Původní cena
£0.99
£0.99 - £0.99
Momentální cena £0.99
25.0g | £39.60 / kg

Bonds Christmas Milk Chocolate Gold Coins Net 25g

356 na skladě

No Christmas celebration is complete without the timeless tradition of chocolate coins—and Bonds of London delivers the magic in every golden bite....

Zobrazit celý detail
Původní cena £0.99 - Původní cena £0.99
Původní cena
£0.99
£0.99 - £0.99
Momentální cena £0.99
25.0g | £39.60 / kg
imported xmas
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
70.0g | £28.43 / kg

Toxic Waste Christmas Stocking 70g

93 na skladě

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
70.0g | £28.43 / kg
sale weigh-out xmas
Původní cena £19.99
Původní cena £19.99 - Původní cena £19.99
Původní cena £19.99
Momentální cena £9.99
£9.99 - £9.99
Momentální cena £9.99
1000.0g | £9.99 / kg

Christmas SPROUTS Foil Wrapped Milk Chocolate 1KG MEGA DEAL

58 na skladě

Milk Chocolate Sprouts – The Festive Treat Everyone Will Love! Who says sprouts aren’t for eating? These delightful Milk Chocolate Sprouts are irre...

Zobrazit celý detail
Původní cena £19.99
Původní cena £19.99 - Původní cena £19.99
Původní cena £19.99
Momentální cena £9.99
£9.99 - £9.99
Momentální cena £9.99
1000.0g | £9.99 / kg
Ušetříte 50% Ušetříte %
sale trending-treat
Původní cena £1.59
Původní cena £1.59 - Původní cena £1.59
Původní cena £1.59
Momentální cena £1.00
£1.00 - £1.00
Momentální cena £1.00
75.0g | £13.33 / kg

Twix Xtra Hazelnut Milk Chocolate Bar 75g

99 na skladě

Go bigger on indulgence with the Twix Hazelnut Xtra – a larger, more satisfying take on the delicious hazelnut twist on a classic favourite. Each X...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.59
Původní cena £1.59 - Původní cena £1.59
Původní cena £1.59
Momentální cena £1.00
£1.00 - £1.00
Momentální cena £1.00
75.0g | £13.33 / kg
Ušetříte 37% Ušetříte %
halloween2025 trending-treat
Původní cena £1.50 - Původní cena £1.50
Původní cena
£1.50
£1.50 - £1.50
Momentální cena £1.50
66.0g | £22.73 / kg

Vidal Giant Jelly Snake 1 Metre Long 66g

15 na skladě

Go big or go home with the Vidal Giant Jelly Snake 1 Metre Long 66g – an outrageously fun, super-stretchy sweet that’s made to impress! Packed with...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.50 - Původní cena £1.50
Původní cena
£1.50
£1.50 - £1.50
Momentální cena £1.50
66.0g | £22.73 / kg
Původní cena £1.59 - Původní cena £1.59
Původní cena
£1.59
£1.59 - £1.59
Momentální cena £1.59

Haribo Goldbears Berry Bears 175g

90 na skladě

Meet the NEW Haribo Goldbears Berry Bears 175g – the classic Goldbears you know and love, now bursting with a delicious berry-inspired flavour line...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.59 - Původní cena £1.59
Původní cena
£1.59
£1.59 - £1.59
Momentální cena £1.59
xmas
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
80.0g | £24.88 / kg

Terry's Chocolate Mint Crisp Minis Bag 80g

36 na skladě

Back by minty popular demand! Terry’s Chocolate Mint Crisp Minis Bag 80g is back for Christmas, bringing together smooth milk chocolate, a refreshi...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
80.0g | £24.88 / kg
xmas
Původní cena £3.99 - Původní cena £3.99
Původní cena
£3.99
£3.99 - £3.99
Momentální cena £3.99
33.5g | £119.10 / kg

Cadbury Dairy Milk Biscoff Bauble 5 Pack 167.5g

23 na skladě

Bring extra indulgence to Christmas with the Cadbury Dairy Milk Biscoff Bauble 5 Pack 167.5g – a festive box packed with five individually wrapped ...

Zobrazit celý detail
Původní cena £3.99 - Původní cena £3.99
Původní cena
£3.99
£3.99 - £3.99
Momentální cena £3.99
33.5g | £119.10 / kg
xmas
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena
£2.99
£2.99 - £2.99
Momentální cena £2.99
145.0g | £20.62 / kg

Terry's Chocolate Orange White Ball 145g

12 na skladě

Yes, it’s true – the legendary Terry’s Chocolate Orange White Ball 145g is back, bringing a creamy new twist to one of Britain’s most iconic chocol...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena
£2.99
£2.99 - £2.99
Momentální cena £2.99
145.0g | £20.62 / kg
sale trending-treat xmas
Původní cena £4.95
Původní cena £4.95 - Původní cena £4.95
Původní cena £4.95
Momentální cena £3.99
£3.99 - £3.99
Momentální cena £3.99
150.0g | £26.60 / kg

Paynes Just Brazils Milk Chocolate Brazils Gift Box 150g

87 na skladě

A true Christmas classic, beautifully presented and made for those indulgent festive moments, Paynes Just Brazils Milk Chocolate Brazil...

Zobrazit celý detail
Původní cena £4.95
Původní cena £4.95 - Původní cena £4.95
Původní cena £4.95
Momentální cena £3.99
£3.99 - £3.99
Momentální cena £3.99
150.0g | £26.60 / kg
Ušetříte 19% Ušetříte %
sale vegan xmas
Původní cena £1.99
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena £1.99
Momentální cena £1.59
£1.59 - £1.59
Momentální cena £1.59
90.0g | £17.67 / kg

Rose Orange & Lemon Fruit Slices Gift Box 90g

475 na skladě

Make Christmas feel a little more special with the beautifully presented Rose Orange & Lemon Fruit Slices Gift Box 90g – a classic festive conf...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena £1.99
Momentální cena £1.59
£1.59 - £1.59
Momentální cena £1.59
90.0g | £17.67 / kg
Ušetříte 20% Ušetříte %
xmas
Původní cena £2.69 - Původní cena £2.69
Původní cena
£2.69
£2.69 - £2.69
Momentální cena £2.69
90.0g | £29.89 / kg

Cadbury Dairy Milk SMASH BAUBLE Chocolate Buttons 90g

46 na skladě

Bring some smashable festive fun to Christmas with the Cadbury Dairy Milk Smash Bauble Chocolate Buttons 90g. This playful chocolate bauble hides a...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.69 - Původní cena £2.69
Původní cena
£2.69
£2.69 - £2.69
Momentální cena £2.69
90.0g | £29.89 / kg
xmas
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena
£2.99
£2.99 - £2.99
Momentální cena £2.99
147.0g | £20.34 / kg

Terry's Chocolate Orange EXPLODING CANDY 147g

13 na skladě

Turn up the fun with Terry’s Chocolate Orange Exploding Candy 147g – the iconic chocolate orange with an exciting popping candy twist! Enjoy the un...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena
£2.99
£2.99 - £2.99
Momentální cena £2.99
147.0g | £20.34 / kg
xmas
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena
£2.99
£2.99 - £2.99
Momentální cena £2.99
145.0g | £20.62 / kg

Terry's Chocolate Orange Toffee Crunch 145g

18 na skladě

Give a classic favourite an irresistible crunchy twist with Terry’s Chocolate Orange Toffee Crunch 145g. Combining the unmistakable zesty orange fl...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena
£2.99
£2.99 - £2.99
Momentální cena £2.99
145.0g | £20.62 / kg
xmas
Původní cena £3.99 - Původní cena £3.99
Původní cena
£3.99
£3.99 - £3.99
Momentální cena £3.99
72.0g | £55.42 / kg

Baileys Chocolate Caramel Whirls 3 Pack Gift Box 72g

87 na skladě

Forget those nutty whips, it's all about Baileys Chocolate Caramel Whirls. Open this 3 pack, and experience the fluffy mallow and chocolate caramel...

Zobrazit celý detail
Původní cena £3.99 - Původní cena £3.99
Původní cena
£3.99
£3.99 - £3.99
Momentální cena £3.99
72.0g | £55.42 / kg
xmas
Původní cena £2.49 - Původní cena £2.49
Původní cena
£2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
80.0g | £31.13 / kg

Bonds Milk Chocolate Santas With Creme Filling Net 80g

227 na skladě

Bring a little extra Christmas cheer to your sweet selection with Bonds Milk Chocolate Santas Net 80g – a festive treat that looks just as good as ...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.49 - Původní cena £2.49
Původní cena
£2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
80.0g | £31.13 / kg
imported xmas
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena
£2.99
£2.99 - £2.99
Momentální cena £2.99
104.0g | £28.75 / kg

Toxic Waste Large Christmas Stocking 104g

86 na skladě

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena
£2.99
£2.99 - £2.99
Momentální cena £2.99
104.0g | £28.75 / kg
imported trending-treat
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
38.0g | £52.37 / kg

Cadbury Dairy Milk FIREWORKS Milk Chocolate Bar (CANADA) 38g

Pouze 8 doleva!

Make every bite a celebration with the Cadbury Dairy Milk Fireworks Bar 38g from Canada! This fun twist on classic Cadbury Dairy Milk combines smoo...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
38.0g | £52.37 / kg
xmas
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
160.0g | £12.44 / kg

Haribo Merry Mix CHRISTMAS 10x16g Fun Size Bags Multipack 160g

98 na skladě

🎄 Haribo Merry Mix Christmas Fun Size Bags (10x16g | 160g) 🎅 Get into the festive spirit with Haribo Merry Mix – a merry medley of everyone’s favou...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
160.0g | £12.44 / kg
xmas
Původní cena £1.50 - Původní cena £1.50
Původní cena
£1.50
£1.50 - £1.50
Momentální cena £1.50
60.0g | £25.00 / kg

Elves Behavin' Badly 5D Peelable Gummies Pouch 60g

76 na skladě

Bring some extra Christmas magic to your sweet selection with Elves Behavin' Badly 5D Peelable Gummies Pouch 60g – a brilliantly fun festive treat ...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.50 - Původní cena £1.50
Původní cena
£1.50
£1.50 - £1.50
Momentální cena £1.50
60.0g | £25.00 / kg
imported
Původní cena £2.29 - Původní cena £2.29
Původní cena
£2.29
£2.29 - £2.29
Momentální cena £2.29
90.0g | £25.44 / kg

Hostess Twinkies Mini Candy Pieces Bag (USA) 90g

Pouze 3 doleva!

Bring the unmistakable taste of Hostess Twinkies into bite-sized candy form with these irresistible Hostess Twinkies Mini Candy Pieces from the USA...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.29 - Původní cena £2.29
Původní cena
£2.29
£2.29 - £2.29
Momentální cena £2.29
90.0g | £25.44 / kg
xmas
Původní cena £3.99 - Původní cena £3.99
Původní cena
£3.99
£3.99 - £3.99
Momentální cena £3.99
90.0g | £44.33 / kg

Guinness Caramel Milk Chocolate Bar 90g

69 na skladě

Indulge in a seriously tempting combination of smooth milk chocolate, rich caramel and the unmistakable character of Guinness with the Guinness Car...

Zobrazit celý detail
Původní cena £3.99 - Původní cena £3.99
Původní cena
£3.99
£3.99 - £3.99
Momentální cena £3.99
90.0g | £44.33 / kg
halloween2025 trending-treat
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
160.0g | £12.44 / kg

Haribo Halloween Trick or Treat 10x16g Fun Size Bags Multipack 160g

Vyprodáno

When spooky season creeps in, make sure you're ready to thrill with Haribo’s Trick or Treat Multipack – the ultimate Halloween crowd-pleaser!Packed...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
160.0g | £12.44 / kg
Vyprodáno
halloween2025 trending-treat
Původní cena £3.99 - Původní cena £3.99
Původní cena
£3.99
£3.99 - £3.99
Momentální cena £3.99
350.0g | £11.40 / kg

MAOAM Broom Stixx SOUR LIMITED EDITION Halloween Share Bag 350g

148 na skladě

Get ready for a spine-tingling sour adventure with the limited edition Maoam Broom Stixx Sour – the closest thing to the legendary Maoam sour strip...

Zobrazit celý detail
Původní cena £3.99 - Původní cena £3.99
Původní cena
£3.99
£3.99 - £3.99
Momentální cena £3.99
350.0g | £11.40 / kg
imported sale xmas
Původní cena £2.29
Původní cena £2.29 - Původní cena £2.29
Původní cena £2.29
Momentální cena £1.50
£1.50 - £1.50
Momentální cena £1.50
120.0g | £12.50 / kg

ICEE Sour Gummy Bears Candy Bag 113g

102 na skladě

Turn up the tang with ICEE Sour Gummy Bears Candy Bag 113g – a mouth-watering American candy inspired by the iconic ICEE frozen drink! Each soft an...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.29
Původní cena £2.29 - Původní cena £2.29
Původní cena £2.29
Momentální cena £1.50
£1.50 - £1.50
Momentální cena £1.50
120.0g | £12.50 / kg
Ušetříte 34% Ušetříte %
imported
Původní cena £2.29 - Původní cena £2.29
Původní cena
£2.29
£2.29 - £2.29
Momentální cena £2.29
100.0g | £22.90 / kg

Tootsie Roll Cocoa Flavour Chewy Candy Bag (USA) 100g

21 na skladě

Enjoy an iconic American sweet with Tootsie Roll Cocoa Flavour Chewy Candy Bag (USA) 100g. These classic cocoa-flavoured chewy candies have a rich,...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.29 - Původní cena £2.29
Původní cena
£2.29
£2.29 - £2.29
Momentální cena £2.29
100.0g | £22.90 / kg
sale
Původní cena £1.99
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena £1.99
Momentální cena £1.25
£1.25 - £1.25
Momentální cena £1.25
157.0g | £7.96 / kg

Oreo Double Creme Cookie Chocolate Sandwich Biscuits 157g

93 na skladě

Double the creme, double the indulgence with Oreo Double Creme Cookie Chocolate Sandwich Biscuits 157g. These irresistible Oreo cookies feature the...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena £1.99
Momentální cena £1.25
£1.25 - £1.25
Momentální cena £1.25
157.0g | £7.96 / kg
Ušetříte 37% Ušetříte %
sale sugar-free
Původní cena £2.99
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena £2.99
Momentální cena £1.50
£1.50 - £1.50
Momentální cena £1.50
98.0g | £15.31 / kg

Wrigley's Extra Spearmint Chewing Gum 7 Pack Sugar Free 7x14g

114 na skladě

Freshen up anytime with Wrigley’s Extra Spearmint Chewing Gum 7 Pack Sugar Free 7x14g. This handy multipack contains 7 individual 14g packs of cla...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.99
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena £2.99
Momentální cena £1.50
£1.50 - £1.50
Momentální cena £1.50
98.0g | £15.31 / kg
Ušetříte 50% Ušetříte %
gluten-free halloween2025 imported
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
120.0g | £16.58 / kg

Hot Tamales TROPICAL HEAT Chewy Candies (USA) 120g

39 na skladě

Turn up the heat with Hot Tamales Tropical Heat Chewy Candies (USA) 120g – a fiery tropical twist on the classic Hot Tamales experience. These bold...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
120.0g | £16.58 / kg
xmas
Původní cena £1.59 - Původní cena £1.59
Původní cena
£1.59
£1.59 - £1.59
Momentální cena £1.59
140.0g | £11.36 / kg

Maoam The GRINCH MERRY GRINCHMAS Cherry Cola 140g

Pouze 2 doleva!

Get into the mischievous Christmas spirit with Maoam The GRINCH MERRY GRINCHMAS Cherry Cola Sweets 140g! These festive MAOAM chews combine a delici...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.59 - Původní cena £1.59
Původní cena
£1.59
£1.59 - £1.59
Momentální cena £1.59
140.0g | £11.36 / kg
candy-exlusive halloween2025 trending-treat
Původní cena £1.50 - Původní cena £1.50
Původní cena
£1.50
£1.50 - £1.50
Momentální cena £1.50
125.0g | £12.00 / kg

Dobsons BONFIRE TOFFEE Mega Lollies INDIVIDUALLY WRAPPED 5 Pack

370 na skladě

Dobson’s lollies are crafted with the same time-honoured methods that have delighted taste buds for decades. Each sweet delivers a unique flavour a...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.50 - Původní cena £1.50
Původní cena
£1.50
£1.50 - £1.50
Momentální cena £1.50
125.0g | £12.00 / kg