Přeskočit na obsah
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚

Halal Approved

Filtry

sale vegan vegetarian
Původní cena £2.00
Původní cena £2.00 - Původní cena £2.00
Původní cena £2.00
Momentální cena £1.00
£1.00 - £1.00
Momentální cena £1.00
120.0g | £8.33 / kg

Zed Candy Sour Jelly Beans Box 120g

Pouze 7 doleva!

Prepare for a delicious taste explosion with every bite with these Zed Candy Sour Jelly Beans. Fruit flavoured classics with a wickedly sour twist ...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.00
Původní cena £2.00 - Původní cena £2.00
Původní cena £2.00
Momentální cena £1.00
£1.00 - £1.00
Momentální cena £1.00
120.0g | £8.33 / kg
Ušetříte 50% Ušetříte %
imported sale trending-treat
Původní cena £1.50
Původní cena £1.50 - Původní cena £1.50
Původní cena £1.50
Momentální cena £0.50
£0.50 - £0.50
Momentální cena £0.50
44.0g | £11.36 / kg

Meiji Yan Yan Chocolate and Strawberry Double Dips 44g

31 na skladě

A beloved Japanese classic for nearly 50 years, Meiji Yan Yan Double Dips bring fun and flavour together in every bite. Each 44g cup is packed with...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.50
Původní cena £1.50 - Původní cena £1.50
Původní cena £1.50
Momentální cena £0.50
£0.50 - £0.50
Momentální cena £0.50
44.0g | £11.36 / kg
Ušetříte 67% Ušetříte %
imported
Původní cena £2.49 - Původní cena £2.49
Původní cena
£2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
136.0g | £18.31 / kg

Crazy Jo Peelablezz Jumbo Banana Gummy 136g

20 na skladě

Get ready to peel, pull and enjoy the viral sensation that’s taken TikTok by storm — Crazy Jo Peelablezz Jumbo Banana Gummy. Jumbo in size and burs...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.49 - Původní cena £2.49
Původní cena
£2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
136.0g | £18.31 / kg
vegan vegetarian
Původní cena £1.50 - Původní cena £1.50
Původní cena
£1.50
£1.50 - £1.50
Momentální cena £1.50

Zed Candy GOB SMACKERS Theatre Box 120g

14 na skladě

Zed Candy GOB SMACKERS Theatre Box 120gBig Flavour. Bold Crunch. The Ultimate Taste Explosion. Buckle up your taste buds — Zed Candy Gob Smackers a...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.50 - Původní cena £1.50
Původní cena
£1.50
£1.50 - £1.50
Momentální cena £1.50
imported vegan
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
150.0g | £13.27 / kg

Rochefleur Turkish Delight Pistachio (TURKISH IMPORT) 150g

Vyprodáno

Delight in a taste of tradition with Rochefleur Turkish Delight Pistachio (Turkish Import) 150g 🇹🇷 Soft, fragrant, and irresistibly sweet, these cl...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
150.0g | £13.27 / kg
Vyprodáno
imported sale trending-treat
Původní cena £1.50
Původní cena £1.50 - Původní cena £1.50
Původní cena £1.50
Momentální cena £0.50
£0.50 - £0.50
Momentální cena £0.50
44.0g | £11.36 / kg

Meiji Yan Yan Hazelnut-Cocoa Dip 44g

54 na skladě

Indulge in the rich, nutty delight of Meiji Yan Yan Hazelnut-Cocoa Dip—a playful snack that’s bursting with flavour. Each 44g cup is filled with li...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.50
Původní cena £1.50 - Původní cena £1.50
Původní cena £1.50
Momentální cena £0.50
£0.50 - £0.50
Momentální cena £0.50
44.0g | £11.36 / kg
Ušetříte 67% Ušetříte %
imported sale trending-treat
Původní cena £1.25
Původní cena £1.25 - Původní cena £1.25
Původní cena £1.25
Momentální cena £0.75
£0.75 - £0.75
Momentální cena £0.75
37.0g | £20.27 / kg

Lotte Koala's March Vanilla Biscuits 37g

19 na skladě

Delight in the sweet charm of Lotte Koala’s March Vanilla Biscuits (37g) — a playful treat packed with creamy indulgence. Each light, crispy biscui...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.25
Původní cena £1.25 - Původní cena £1.25
Původní cena £1.25
Momentální cena £0.75
£0.75 - £0.75
Momentální cena £0.75
37.0g | £20.27 / kg
Ušetříte 40% Ušetříte %
imported
Původní cena £1.79 - Původní cena £1.79
Původní cena
£1.79
£1.79 - £1.79
Momentální cena £1.79
75.0g | £23.87 / kg

Lotte M-150 5 Stick Chewing Gum 3 Pack 3x13.5g

46 na skladě

Enjoy a burst of fruity flavour with Lotte M-150 Mixed Fruits Chewing Gum! Each slim pack contains five individually wrapped sticks, delivering a s...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.79 - Původní cena £1.79
Původní cena
£1.79
£1.79 - £1.79
Momentální cena £1.79
75.0g | £23.87 / kg
imported sale trending-treat
Původní cena £1.25
Původní cena £1.25 - Původní cena £1.25
Původní cena £1.25
Momentální cena £0.75
£0.75 - £0.75
Momentální cena £0.75
37.0g | £20.27 / kg

Lotte Koala's March Strawberry Biscuits 37g

26 na skladě

Step into a world of fun and flavour with Lotte Koala’s March Strawberry Biscuits—a beloved Japanese treat enjoyed for over 40 years. Each bite-siz...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.25
Původní cena £1.25 - Původní cena £1.25
Původní cena £1.25
Momentální cena £0.75
£0.75 - £0.75
Momentální cena £0.75
37.0g | £20.27 / kg
Ušetříte 40% Ušetříte %
gluten-free imported vegan
Původní cena £1.59 - Původní cena £1.59
Původní cena
£1.59
£1.59 - £1.59
Momentální cena £1.59
65.0g | £24.46 / kg

Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Blue Raspberry 65g

105 na skladě

Turn up the tang with Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Blue Raspberry. Each pack includes 7 chewy Blue Raspberry sticks plus a pot of punchy sour di...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.59 - Původní cena £1.59
Původní cena
£1.59
£1.59 - £1.59
Momentální cena £1.59
65.0g | £24.46 / kg
gluten-free imported vegan
Původní cena £1.59 - Původní cena £1.59
Původní cena
£1.59
£1.59 - £1.59
Momentální cena £1.59
65.0g | £24.46 / kg

Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Strawberry 65g

60 na skladě

Dip, chew and pucker up with Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Strawberry. Featuring 7 fruity strawberry chew sticks alongside a pot of zingy sour di...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.59 - Původní cena £1.59
Původní cena
£1.59
£1.59 - £1.59
Momentální cena £1.59
65.0g | £24.46 / kg
xmas
Původní cena £2.50 - Původní cena £2.50
Původní cena
£2.50
£2.50 - £2.50
Momentální cena £2.50
100.0g | £25.00 / kg

Elves Behavin' Badly Naughty or Nice Jelly Bean Game 100g

12 na skladě

Those mischievous Elves are up to no good again — and this time, they’ve taken over the sweet jar! The Elves Behavin’ Badly Naughty or Nice Jelly B...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.50 - Původní cena £2.50
Původní cena
£2.50
£2.50 - £2.50
Momentální cena £2.50
100.0g | £25.00 / kg
vegan vegetarian
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
49.5g | £40.20 / kg

Zed Candy Screamers Nippers Gummy Rope 3 Pack 3x16.5g

12 na skladě

Turn up the tang with Zed Candy Screamers Nippers Gummy Rope 3 Pack! Each pack contains a soft and chewy fruit-flavoured gummy rope coated in colou...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
49.5g | £40.20 / kg
imported trending-treat
Původní cena £1.50
Původní cena £1.50 - Původní cena £1.50
Původní cena £1.50
Momentální cena £0.50
£0.50 - £0.50
Momentální cena £0.50
44.0g | £11.36 / kg

Meiji Yan Yan Vanilla Dip 44g

66 na skladě

Treat yourself to a moment of creamy indulgence with Meiji Yan Yan Vanilla Dip. This delightful 44g snack pairs light, crispy biscuit sticks with a...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.50
Původní cena £1.50 - Původní cena £1.50
Původní cena £1.50
Momentální cena £0.50
£0.50 - £0.50
Momentální cena £0.50
44.0g | £11.36 / kg
Ušetříte 67% Ušetříte %
imported xmas
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena
£2.99
£2.99 - £2.99
Momentální cena £2.99
104.0g | £28.75 / kg

Toxic Waste Large Christmas Stocking 104g

86 na skladě

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena
£2.99
£2.99 - £2.99
Momentální cena £2.99
104.0g | £28.75 / kg
imported trending-treat xmas
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
96.0g | £20.73 / kg

HOT WHEELS Let's Race Candy Sticks 6 Pack (6x16g) 96g

189 na skladě

HOT WHEELS Let’s Race Candy Sticks 6 Pack (6x16g) 96g Rev up snack time with the HOT WHEELS Let’s Race Candy Sticks 6 Pack 96g – a fun, colourful ...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
96.0g | £20.73 / kg
imported xmas
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena
£2.99
£2.99 - £2.99
Momentální cena £2.99
72.0g | £41.53 / kg

DC METAL FORCE Popping Candy 30 Pack (30x1.1g) 33g

214 na skladě

DC METAL FORCE Popping Candy 30 Pack (30x1.1g) 33g Bring some superhero-sized excitement to sweet time with the DC Metal Force Popping Candy 30 Pa...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.99 - Původní cena £2.99
Původní cena
£2.99
£2.99 - £2.99
Momentální cena £2.99
72.0g | £41.53 / kg
imported trending-treat xmas
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
72.0g | £27.64 / kg

DC METAL FORCE Candy Sticks 6 Pack (6x12g) 72g

189 na skladě

DC METAL FORCE Candy Sticks 6 Pack (6x12g) 72g Power up snack time with the DC Metal Force Candy Sticks 6 Pack 72g – a fun multipack combining fru...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
72.0g | £27.64 / kg
imported xmas
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
70.0g | £28.43 / kg

Toxic Waste Christmas Stocking 70g

93 na skladě

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
70.0g | £28.43 / kg