Přeskočit na obsah
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
Fizzy & Sour - Happy Candy UK LTD

Fizzy & Sour

Filtry

Původní cena £1.25 - Původní cena £1.25
Původní cena
£1.25
£1.25 - £1.25
Momentální cena £1.25

Dobsons Mega Lollies 4 Pack (4x20g) 40+ Flavours

Pouze 3 doleva!

Dobson’s lollies are made using the same traditional methods stretching back decades. The unique taste and quality comes from the carefully selecte...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.25 - Původní cena £1.25
Původní cena
£1.25
£1.25 - £1.25
Momentální cena £1.25
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
150.0g | £13.27 / kg

Mixed Fruit Mega Sours PURGATORY EDITION 20 Pack

175 na skladě

Mixed Fruit Mega Sours PURGATORY EDITION 20 Pack Every Colour Hides the Same Cruel Secret. Enter Purgatory with a fearsome assortment of intensely...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
150.0g | £13.27 / kg
gluten-free
Původní cena £2.49 - Původní cena £2.49
Původní cena
£2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
100.0g | £24.90 / kg

Black DEATH DieHard Edition Mega Sour 10 Pack

367 na skladě

Dare to Face the Ultimate Sour Showdown: Black DEATH Diehard Mega Sour 10 Pack ☠️🍋 Think you can handle the sourest of the sour? Meet Black DEATH D...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.49 - Původní cena £2.49
Původní cena
£2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
100.0g | £24.90 / kg
trending-treat weigh-out
Původní cena £2.99 - Původní cena £7.99
Původní cena
£2.99 - £7.99
£2.99 - £7.99
Momentální cena £2.99

Barnetts Mega Sour Apples

956 na skladě

Barnetts Mega Sour Range will be very popular with children and adults alike. These fizzy boiled sweets have a tasty sour flavour, with an extremel...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.99 - Původní cena £7.99
Původní cena
£2.99 - £7.99
£2.99 - £7.99
Momentální cena £2.99
weigh-out
Původní cena £2.77 - Původní cena £16.95
Původní cena
£2.77 - £16.95
£2.77 - £16.95
Momentální cena £2.77

Fizzy Mix Ultimate Gummy Mix

37 na skladě

Fizzy Mix Ultimate Gummy Mix – A Burst of Fizzy Fun in Every Bite! Dive into a colourful world of chewy delights with the Fizzy Mix Ultimate Gummy...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.77 - Původní cena £16.95
Původní cena
£2.77 - £16.95
£2.77 - £16.95
Momentální cena £2.77
weigh-out
Původní cena £2.96 - Původní cena £17.94
Původní cena
£2.96 - £17.94
£2.96 - £17.94
Momentální cena £2.96

IRON BREW Bottle Sweets

18 na skladě

IRON BREW Bottle Sweets – A Taste That Keeps on Bubbling! Dive into the iconic, fizzy flavour of IRON BREW Bottle Sweets! With every chew, the tast...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.96 - Původní cena £17.94
Původní cena
£2.96 - £17.94
£2.96 - £17.94
Momentální cena £2.96
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
150.0g | £13.27 / kg

Green Apple Mega Sours PURGATORY EDITION 20 Pack

153 na skladě

Green Apple Mega Sours PURGATORY EDITION 20 Pack One Sweet. Two Sour Torments. Prepare to face a sour experience that refuses to end. Green Apple ...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
150.0g | £13.27 / kg
weigh-out
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47

Fizzy Bubblegum Bottles

39 na skladě

Fizzy Bubblegum Bottles – Classic Bubblegum Fun with a Fizzy Twist! Pop a Fizzy Bubblegum Bottle and get ready for double the excitement! These che...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47
sale vegan vegetarian
Původní cena £0.99
Původní cena £0.99 - Původní cena £0.99
Původní cena £0.99
Momentální cena £0.79
£0.79 - £0.79
Momentální cena £0.79
30.0g | £26.33 / kg

Mentos SOUR TONES Chewy Dragees Roll 38g

307 na skladě

Turn up the tang with Mentos Sour Tones Chewy Dragees!Packed with 14 irresistibly chewy sweets in mouth-watering apple, orange and strawberry flavo...

Zobrazit celý detail
Původní cena £0.99
Původní cena £0.99 - Původní cena £0.99
Původní cena £0.99
Momentální cena £0.79
£0.79 - £0.79
Momentální cena £0.79
30.0g | £26.33 / kg
Ušetříte 20% Ušetříte %
imported sale
Původní cena £1.99
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena £1.99
Momentální cena £1.69
£1.69 - £1.69
Momentální cena £1.69
102.0g | £16.57 / kg

Sour Patch Kids Blue Raspberry Share Bag (USA) 102g

50 na skladě

First they're sweet, then sour, then gone! Sour Patch Kids are delicious soft and chewy candies with the traditional Sour Patch Kids shape for a hi...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena £1.99
Momentální cena £1.69
£1.69 - £1.69
Momentální cena £1.69
102.0g | £16.57 / kg
Ušetříte 15% Ušetříte %
sale
Původní cena £0.69
Původní cena £0.69 - Původní cena £0.69
Původní cena £0.69
Momentální cena £0.49
£0.49 - £0.49
Momentální cena £0.49

Barratt Sherbet Fountain 25g

89 na skladě

Launched way back in 1925 under the original Barratt brand, the retro Sherbet Fountain is made with natural colours and flavours.   Ingredients For...

Zobrazit celý detail
Původní cena £0.69
Původní cena £0.69 - Původní cena £0.69
Původní cena £0.69
Momentální cena £0.49
£0.49 - £0.49
Momentální cena £0.49
Ušetříte 29% Ušetříte %
candy-exlusive gluten-free
Původní cena £2.49 - Původní cena £2.49
Původní cena
£2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
100.0g | £24.90 / kg

Blue DEATH DieHard Edition Mega Sour 10 Pack

183 na skladě

Blue DEATH DieHard Edition Mega Sour 10 Pack: Dare to Face the Ultimate Sour Showdown ☠️ Think you can survive the sour? Say hello to Blue DEATH Di...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.49 - Původní cena £2.49
Původní cena
£2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
100.0g | £24.90 / kg
Původní cena £1.50 - Původní cena £1.50
Původní cena
£1.50
£1.50 - £1.50
Momentální cena £1.50
75.0g | £20.00 / kg

Barratt Wham Extreme Bar 3 Pack (3 x 25g)

50 na skladě

An extremely sour version of the Barratt Wham Chew Bar, the Barratt Wham Extreme Bars are long lengths of raspberry flavour chew sweet, scattered w...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.50 - Původní cena £1.50
Původní cena
£1.50
£1.50 - £1.50
Momentální cena £1.50
75.0g | £20.00 / kg
vegan vegetarian weigh-out
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47

Fizzy Cherry Cola Bottles

Pouze 6 doleva!

Fizzy Cherry Cola Bottles – Classic Cola with a Cherry Twist and Fizzy Fun! Pop open the fun with Fizzy Cherry Cola Bottles! These chewy sweets cap...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47
Původní cena £1.59 - Původní cena £1.59
Původní cena
£1.59
£1.59 - £1.59
Momentální cena £1.59

Haribo Soda Twist Zing Share Bag 160g

24 na skladě

Soda Twist Zing contains a refreshing mix of bottle-shaped soda flavour combinations with a sour kick! The delicious flavours include Rhubarb &...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.59 - Původní cena £1.59
Původní cena
£1.59
£1.59 - £1.59
Momentální cena £1.59
sale
Původní cena £2.00
Původní cena £2.00 - Původní cena £2.00
Původní cena £2.00
Momentální cena £0.79
£0.79 - £0.79
Momentální cena £0.79
102.0g | £7.75 / kg

Chewits XTREME Extremely Sour Cherry Chews Multipack (3x34g)

Pouze 1 doleva!

Think you can handle the sour?  Chewits XTREME Extremely Sour Cherry Chews deliver an outrageously tangy cherry blast with an extra chewy bite that...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.00
Původní cena £2.00 - Původní cena £2.00
Původní cena £2.00
Momentální cena £0.79
£0.79 - £0.79
Momentální cena £0.79
102.0g | £7.75 / kg
Ušetříte 61% Ušetříte %
vegan vegetarian
Původní cena £0.99 - Původní cena £0.99
Původní cena
£0.99
£0.99 - £0.99
Momentální cena £0.99

Swizzels Refreshers Cherry Cola Chew Bar 4 Pack

14 na skladě

The iconic Swizzels Refresher with a twist. Each chew bar is packed with sweet cherry cola flavour and the iconic fizzy sherbet centre which is a t...

Zobrazit celý detail
Původní cena £0.99 - Původní cena £0.99
Původní cena
£0.99
£0.99 - £0.99
Momentální cena £0.99
vegan vegetarian weigh-out
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47

Sour Candy Fizzy Dummies

23 na skladě

Sour Candy Fizzy Dummies – Tangy, Fizzy, and Full of Fun! Get ready for a fizzy flavour explosion with Sour Candy Fizzy Dummies! These delightful j...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47
halloween2025 trending-treat
Původní cena £0.60 - Původní cena £0.60
Původní cena
£0.60
£0.60 - £0.60
Momentální cena £0.60

Zed Candy Screamers Dip & Lick 40g

57 na skladě

Zed Candy Screamers Dip & Licks are a retro sweet favourite with an extreme sour kick, packing a punch of sour flavours no one can resist. Appl...

Zobrazit celý detail
Původní cena £0.60 - Původní cena £0.60
Původní cena
£0.60
£0.60 - £0.60
Momentální cena £0.60
weigh-out
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47

Fizzy Cola Bottles

42 na skladě

Fizzy Cola Bottles – Classic Cola Flavour with a Sparkling Twist! Enjoy the timeless taste of cola with a fizzy, tangy twist! Our Fizzy Cola Bottle...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47
Původní cena £1.49 - Původní cena £1.49
Původní cena
£1.49
£1.49 - £1.49
Momentální cena £1.49

Vimto Flying Saucers Share Bag 33g

54 na skladě

The Vimto Flying Saucers are a fruity twist on an all-time classic retro sweet. Wafer discs filled with sherbet made from delicious Vimto flavour, ...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.49 - Původní cena £1.49
Původní cena
£1.49
£1.49 - £1.49
Momentální cena £1.49
imported
Původní cena £1.75 - Původní cena £1.75
Původní cena
£1.75
£1.75 - £1.75
Momentální cena £1.75

Sour Patch Kids Grape Share Bag (USA) 101g

Vyprodáno

First they're sweet, then sour, then gone! Sour Patch Kids are delicious soft and chewy candies with the traditional Sour Patch Kids shape for a hi...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.75 - Původní cena £1.75
Původní cena
£1.75
£1.75 - £1.75
Momentální cena £1.75
Vyprodáno
imported
Původní cena £1.79 - Původní cena £1.79
Původní cena
£1.79
£1.79 - £1.79
Momentální cena £1.79
60.0g | £29.83 / kg

Sour Patch Kids Chews (IMPORT) 60g

187 na skladě

Sour Patch Kids Chews (Import) – 60g Get ready for the ultimate sour-then-sweet adventure with Sour Patch Kids Chews. These soft, chewy treats flip...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.79 - Původní cena £1.79
Původní cena
£1.79
£1.79 - £1.79
Momentální cena £1.79
60.0g | £29.83 / kg
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
150.0g | £13.27 / kg

Blue Raspberry Mega Sours PURGATORY EDITION 20 Pack

282 na skladě

Enter Purgatory. Survive the Sour. Think the first blast is the challenge? Think again. Blue Raspberry Mega Sours PURGATORY EDITION unleash an elec...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
150.0g | £13.27 / kg
weigh-out
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47

Blue Raspberry Rocketz

37 na skladě

Blast Off Into Flavour!Get ready for a flavour explosion with Blue Raspberry Rocketz—bold, blue, and bursting with tangy sweetness! These chewy, gi...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
56.0g | £35.54 / kg

WarHeads Extreme Sour Hard Candy Bag 56g

Vyprodáno

For the Sour Candy extremist in your life! Warheads Extreme Sour Hard Candy is a must-have! A mix of five thrillingly sour flavours: Apple, Black C...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.99 - Původní cena £1.99
Původní cena
£1.99
£1.99 - £1.99
Momentální cena £1.99
56.0g | £35.54 / kg
Vyprodáno
sale
Původní cena £2.00
Původní cena £2.00 - Původní cena £2.00
Původní cena £2.00
Momentální cena £1.00
£1.00 - £1.00
Momentální cena £1.00
102.0g | £9.80 / kg

Chewits XTREME Extremely Sour Apple Chews Multipack (3x34g)

171 na skladě

Brace yourself for a seriously sharp hit of sour! Chewits XTREME Sour Apple Chews Multipack packs an explosively tangy punch that’ll wake up your t...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.00
Původní cena £2.00 - Původní cena £2.00
Původní cena £2.00
Momentální cena £1.00
£1.00 - £1.00
Momentální cena £1.00
102.0g | £9.80 / kg
Ušetříte 50% Ušetříte %
imported
Původní cena £2.49 - Původní cena £2.49
Původní cena
£2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49

Sour Slime Candy (USA) 100g

Pouze 5 doleva!

Those looking for a lip puckeringly sour treat will love Sour Slime Candy - a twist on liquid sour candy that can be enjoyed with a spoon, which ca...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.49 - Původní cena £2.49
Původní cena
£2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
vegan vegetarian
Původní cena £0.69 - Původní cena £0.69
Původní cena
£0.69
£0.69 - £0.69
Momentální cena £0.69
40.0g | £17.25 / kg

Candy Castle Mutations Sour Funkee Dip 40g

164 na skladě

These 4 flavour dips certainly pack a punch! Why not try today! IMAGE SHOWN FOR ILLUSTRATION PURPOSES, SOLD AS SINGLE UNIT (40g) Ingredients For Al...

Zobrazit celý detail
Původní cena £0.69 - Původní cena £0.69
Původní cena
£0.69
£0.69 - £0.69
Momentální cena £0.69
40.0g | £17.25 / kg
Původní cena £0.30 - Původní cena £0.30
Původní cena
£0.30
£0.30 - £0.30
Momentální cena £0.30
20.0g | £15.00 / kg

Toxic Waste Blue Raspberry Chew Bar 20g

62 na skladě

Prepare to get your taste buds stuck in overdrive! This authentic Toxic Waste Nuclear Sludge Sour bar is just what you need if you love pushing th...

Zobrazit celý detail
Původní cena £0.30 - Původní cena £0.30
Původní cena
£0.30
£0.30 - £0.30
Momentální cena £0.30
20.0g | £15.00 / kg
imported
Původní cena £1.79 - Původní cena £1.79
Původní cena
£1.79
£1.79 - £1.79
Momentální cena £1.79
101.0g | £17.72 / kg

Sour Patch Kids Peach Share Bag (USA) 101g

31 na skladě

First they're sweet, then sour, then gone! Sour Patch Kids are delicious soft and chewy candies with the traditional Sour Patch Kids shape for a hi...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.79 - Původní cena £1.79
Původní cena
£1.79
£1.79 - £1.79
Momentální cena £1.79
101.0g | £17.72 / kg
vegan weigh-out
Původní cena £1.49 - Původní cena £15.99
Původní cena
£1.49 - £15.99
£1.49 - £15.99
Momentální cena £1.49

BUBS Sour Tutti Frutti Foams

33 na skladě

A Fruity Sour Sensation in Every Soft Bite!Dive into the zesty world of BUBS Sour Tutti Frutti Foams—light, fluffy vegan sweets bursting with a rai...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.49 - Původní cena £15.99
Původní cena
£1.49 - £15.99
£1.49 - £15.99
Momentální cena £1.49
halloween2025 vegan weigh-out
Původní cena £1.49 - Původní cena £15.99
Původní cena
£1.49 - £15.99
£1.49 - £15.99
Momentální cena £1.49

BUBS Big Sour Skulls

34 na skladě

Dare to Take on the Big Sour Challenge?Get ready for a wild ride with BUBS Big Sour Skulls! These giant, eye-catching sweets pack a powerful punch ...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.49 - Původní cena £15.99
Původní cena
£1.49 - £15.99
£1.49 - £15.99
Momentální cena £1.49
vegan vegetarian
Původní cena £0.25 - Původní cena £0.25
Původní cena
£0.25
£0.25 - £0.25
Momentální cena £0.25
22.0g | £11.36 / kg

Candy Castle Mutations Raspberry Zing Shockers Bar 22g

156 na skladě

These new Raspberry Zing chew bars feature small sour blue crunchy pieces, worth a try if you like sour!   Ingredients For Allergens Please See Ing...

Zobrazit celý detail
Původní cena £0.25 - Původní cena £0.25
Původní cena
£0.25
£0.25 - £0.25
Momentální cena £0.25
22.0g | £11.36 / kg
weigh-out
Původní cena £0.99 - Původní cena £11.50
Původní cena
£0.99 - £11.50
£0.99 - £11.50
Momentální cena £0.99

Bazooka Juicy Drop Blasts

39 na skladě

Juicy Drop Blasts are the perfect mix of sweet and sour. Delicious fruit flavoured chews filled with sour sugar, ideal for those who enjoy a fun so...

Zobrazit celý detail
Původní cena £0.99 - Původní cena £11.50
Původní cena
£0.99 - £11.50
£0.99 - £11.50
Momentální cena £0.99
imported
Původní cena £2.49 - Původní cena £2.49
Původní cena
£2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
140.0g | £17.79 / kg

Sour Punch Pickle Roulette Bites Bag (USA) 140g

Pouze 10 doleva!

Your tastebuds are going to get into a pickle with these Sour Punch bites with a twist. Each tray has pickle straw bites hiding in it amongst the b...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.49 - Původní cena £2.49
Původní cena
£2.49
£2.49 - £2.49
Momentální cena £2.49
140.0g | £17.79 / kg
Původní cena £0.30 - Původní cena £0.30
Původní cena
£0.30
£0.30 - £0.30
Momentální cena £0.30
20.0g | £15.00 / kg

Toxic Waste Sour Cherry Chew Bar 20g

135 na skladě

Prepare to get your taste buds stuck in overdrive! This authentic Toxic Waste Nuclear Sludge Sour bar is just what you need if you love pushing th...

Zobrazit celý detail
Původní cena £0.30 - Původní cena £0.30
Původní cena
£0.30
£0.30 - £0.30
Momentální cena £0.30
20.0g | £15.00 / kg
Původní cena £1.79 - Původní cena £1.79
Původní cena
£1.79
£1.79 - £1.79
Momentální cena £1.79

Sour Patch Kids Cola Share Bag 130g

Vyprodáno

First they're sweet, then sour, then gone! Sour Patch Kids are delicious soft and chewy candies with the traditional Sour Patch Kids shape for a hi...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.79 - Původní cena £1.79
Původní cena
£1.79
£1.79 - £1.79
Momentální cena £1.79
Vyprodáno
weigh-out
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47

Apple Rings

42 na skladě

They’re new. They’re green. And they’re made to chew. These new rings are super soft and super fruity, We just cant put them down! Introductory Low...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47
vegan weigh-out
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47

Fizzy Blue Raspberry Gummy Stars

Pouze 10 doleva!

Fizzy Blue Raspberry Gummy Stars – Sparkling Sweetness in Every Starry Bite! Shoot for the stars with our Fizzy Blue Raspberry Gummy Stars! These c...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47
Původní cena £1.00 - Původní cena £1.00
Původní cena
£1.00
£1.00 - £1.00
Momentální cena £1.00
100.0g | £10.00 / kg

Millions Mini Jelly Babies Sour Mix Bag 100g

60 na skladě

Turn up the tang and treat your taste buds to Millions Mini Jelly Babies Sour Mix 100g. These bite-sized twists on a classic favourite pack a punch...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.00 - Původní cena £1.00
Původní cena
£1.00
£1.00 - £1.00
Momentální cena £1.00
100.0g | £10.00 / kg
halloween2025 trending-treat weigh-out
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47

Fizzy Spiders

16 na skladě

Fizzy Spiders – Creepy, Chewy, and Bursting with Fizzy Fun! Get tangled up in the tangy thrill of Fizzy Spiders! These soft, chewy spider-shaped sw...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47
imported
Původní cena £1.79 - Původní cena £1.79
Původní cena
£1.79
£1.79 - £1.79
Momentální cena £1.79
102.0g | £17.55 / kg

Sour Patch Kids Tropical Share Bag (USA) 102g

Vyprodáno

First they're sweet, then sour, then gone! Sour Patch Kids are delicious soft and chewy candies with the traditional Sour Patch Kids shape for a hi...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.79 - Původní cena £1.79
Původní cena
£1.79
£1.79 - £1.79
Momentální cena £1.79
102.0g | £17.55 / kg
Vyprodáno
Původní cena £0.30 - Původní cena £0.30
Původní cena
£0.30
£0.30 - £0.30
Momentální cena £0.30

Toxic Waste Sour Apple Nuclear Sludge Chew Bar 20g

56 na skladě

Prepare to get your taste buds stuck in overdrive! This authentic Toxic Waste Nuclear Sludge Sour bar is just what you need if you love pushing th...

Zobrazit celý detail
Původní cena £0.30 - Původní cena £0.30
Původní cena
£0.30
£0.30 - £0.30
Momentální cena £0.30
vegan vegetarian weigh-out
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47

Sour Apples

46 na skladě

Sour Apples – A Sharp, Tangy Burst of Classic Apple Zing! Sink your teeth into the irresistible tang of Sour Apples! These chewy sweets deliver a b...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47
halloween2025 vegan weigh-out
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47

Fizzy Dracula vampire Teeth

26 na skladě

Fizzy Dracula Vampire Teeth – Bite into a Fizzy Burst of Vampire Fun! Sink your teeth into these cheeky Fizzy Dracula Vampire Teeth! Soft, chewy, a...

Zobrazit celý detail
Původní cena £2.47 - Původní cena £14.88
Původní cena
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Momentální cena £2.47
Původní cena £1.00 - Původní cena £1.00
Původní cena
£1.00
£1.00 - £1.00
Momentální cena £1.00

Millions Squishies American Sour Bag 100g

27 na skladě

The tiny tasty chewy sweets Millions are now in Squishie form! Millions Squishies are jelly sweets bursting with a super juicy, super tasty blue ra...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.00 - Původní cena £1.00
Původní cena
£1.00
£1.00 - £1.00
Momentální cena £1.00
Původní cena £1.25 - Původní cena £1.25
Původní cena
£1.25
£1.25 - £1.25
Momentální cena £1.25

Haribo Twin Snakes Share Bag 140g

63 na skladě

Sweet and Sour, Haribo Twin Snakes is a mix of gummy jelly snake shaped pieces attached in pairs with one snake sweet and one sour.Large enough to ...

Zobrazit celý detail
Původní cena £1.25 - Původní cena £1.25
Původní cena
£1.25
£1.25 - £1.25
Momentální cena £1.25