Doorgaan naar inhoud
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚

Halal Approved

Filters

sale vegan vegetarian
Oorspronkelijke prijs £2.00
Oorspronkelijke prijs £2.00 - Oorspronkelijke prijs £2.00
Oorspronkelijke prijs £2.00
Huidige prijs £1.00
£1.00 - £1.00
Huidige prijs £1.00
120.0g | £8.33 / kg

Zed Candy Sour Jelly Beans Box 120g

Alleen 7 links!

Prepare for a delicious taste explosion with every bite with these Zed Candy Sour Jelly Beans. Fruit flavoured classics with a wickedly sour twist ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.00
Oorspronkelijke prijs £2.00 - Oorspronkelijke prijs £2.00
Oorspronkelijke prijs £2.00
Huidige prijs £1.00
£1.00 - £1.00
Huidige prijs £1.00
120.0g | £8.33 / kg
Bespaar 50% Bespaar %
imported sale trending-treat
Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs £1.50 - Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs £1.50
Huidige prijs £0.50
£0.50 - £0.50
Huidige prijs £0.50
44.0g | £11.36 / kg

Meiji Yan Yan Chocolate and Strawberry Double Dips 44g

31 in voorraad

A beloved Japanese classic for nearly 50 years, Meiji Yan Yan Double Dips bring fun and flavour together in every bite. Each 44g cup is packed with...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs £1.50 - Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs £1.50
Huidige prijs £0.50
£0.50 - £0.50
Huidige prijs £0.50
44.0g | £11.36 / kg
Bespaar 67% Bespaar %
imported
Oorspronkelijke prijs £2.49 - Oorspronkelijke prijs £2.49
Oorspronkelijke prijs
£2.49
£2.49 - £2.49
Huidige prijs £2.49
136.0g | £18.31 / kg

Crazy Jo Peelablezz Jumbo Banana Gummy 136g

20 in voorraad

Get ready to peel, pull and enjoy the viral sensation that’s taken TikTok by storm — Crazy Jo Peelablezz Jumbo Banana Gummy. Jumbo in size and burs...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.49 - Oorspronkelijke prijs £2.49
Oorspronkelijke prijs
£2.49
£2.49 - £2.49
Huidige prijs £2.49
136.0g | £18.31 / kg
vegan vegetarian
Oorspronkelijke prijs £1.50 - Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs
£1.50
£1.50 - £1.50
Huidige prijs £1.50

Zed Candy GOB SMACKERS Theatre Box 120g

14 in voorraad

Zed Candy GOB SMACKERS Theatre Box 120gBig Flavour. Bold Crunch. The Ultimate Taste Explosion. Buckle up your taste buds — Zed Candy Gob Smackers a...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.50 - Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs
£1.50
£1.50 - £1.50
Huidige prijs £1.50
imported vegan
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
150.0g | £13.27 / kg

Rochefleur Turkish Delight Pistachio (TURKISH IMPORT) 150g

Uitverkocht

Delight in a taste of tradition with Rochefleur Turkish Delight Pistachio (Turkish Import) 150g 🇹🇷 Soft, fragrant, and irresistibly sweet, these cl...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
150.0g | £13.27 / kg
Uitverkocht
imported sale trending-treat
Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs £1.50 - Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs £1.50
Huidige prijs £0.50
£0.50 - £0.50
Huidige prijs £0.50
44.0g | £11.36 / kg

Meiji Yan Yan Hazelnut-Cocoa Dip 44g

54 in voorraad

Indulge in the rich, nutty delight of Meiji Yan Yan Hazelnut-Cocoa Dip—a playful snack that’s bursting with flavour. Each 44g cup is filled with li...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs £1.50 - Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs £1.50
Huidige prijs £0.50
£0.50 - £0.50
Huidige prijs £0.50
44.0g | £11.36 / kg
Bespaar 67% Bespaar %
imported sale trending-treat
Oorspronkelijke prijs £1.25
Oorspronkelijke prijs £1.25 - Oorspronkelijke prijs £1.25
Oorspronkelijke prijs £1.25
Huidige prijs £0.75
£0.75 - £0.75
Huidige prijs £0.75
37.0g | £20.27 / kg

Lotte Koala's March Vanilla Biscuits 37g

19 in voorraad

Delight in the sweet charm of Lotte Koala’s March Vanilla Biscuits (37g) — a playful treat packed with creamy indulgence. Each light, crispy biscui...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.25
Oorspronkelijke prijs £1.25 - Oorspronkelijke prijs £1.25
Oorspronkelijke prijs £1.25
Huidige prijs £0.75
£0.75 - £0.75
Huidige prijs £0.75
37.0g | £20.27 / kg
Bespaar 40% Bespaar %
imported
Oorspronkelijke prijs £1.79 - Oorspronkelijke prijs £1.79
Oorspronkelijke prijs
£1.79
£1.79 - £1.79
Huidige prijs £1.79
75.0g | £23.87 / kg

Lotte M-150 5 Stick Chewing Gum 3 Pack 3x13.5g

46 in voorraad

Enjoy a burst of fruity flavour with Lotte M-150 Mixed Fruits Chewing Gum! Each slim pack contains five individually wrapped sticks, delivering a s...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.79 - Oorspronkelijke prijs £1.79
Oorspronkelijke prijs
£1.79
£1.79 - £1.79
Huidige prijs £1.79
75.0g | £23.87 / kg
imported sale trending-treat
Oorspronkelijke prijs £1.25
Oorspronkelijke prijs £1.25 - Oorspronkelijke prijs £1.25
Oorspronkelijke prijs £1.25
Huidige prijs £0.75
£0.75 - £0.75
Huidige prijs £0.75
37.0g | £20.27 / kg

Lotte Koala's March Strawberry Biscuits 37g

26 in voorraad

Step into a world of fun and flavour with Lotte Koala’s March Strawberry Biscuits—a beloved Japanese treat enjoyed for over 40 years. Each bite-siz...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.25
Oorspronkelijke prijs £1.25 - Oorspronkelijke prijs £1.25
Oorspronkelijke prijs £1.25
Huidige prijs £0.75
£0.75 - £0.75
Huidige prijs £0.75
37.0g | £20.27 / kg
Bespaar 40% Bespaar %
gluten-free imported vegan
Oorspronkelijke prijs £1.59 - Oorspronkelijke prijs £1.59
Oorspronkelijke prijs
£1.59
£1.59 - £1.59
Huidige prijs £1.59
65.0g | £24.46 / kg

Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Blue Raspberry 65g

105 in voorraad

Turn up the tang with Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Blue Raspberry. Each pack includes 7 chewy Blue Raspberry sticks plus a pot of punchy sour di...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.59 - Oorspronkelijke prijs £1.59
Oorspronkelijke prijs
£1.59
£1.59 - £1.59
Huidige prijs £1.59
65.0g | £24.46 / kg
gluten-free imported vegan
Oorspronkelijke prijs £1.59 - Oorspronkelijke prijs £1.59
Oorspronkelijke prijs
£1.59
£1.59 - £1.59
Huidige prijs £1.59
65.0g | £24.46 / kg

Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Strawberry 65g

60 in voorraad

Dip, chew and pucker up with Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Strawberry. Featuring 7 fruity strawberry chew sticks alongside a pot of zingy sour di...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.59 - Oorspronkelijke prijs £1.59
Oorspronkelijke prijs
£1.59
£1.59 - £1.59
Huidige prijs £1.59
65.0g | £24.46 / kg
xmas
Oorspronkelijke prijs £2.50 - Oorspronkelijke prijs £2.50
Oorspronkelijke prijs
£2.50
£2.50 - £2.50
Huidige prijs £2.50
100.0g | £25.00 / kg

Elves Behavin' Badly Naughty or Nice Jelly Bean Game 100g

12 in voorraad

Those mischievous Elves are up to no good again — and this time, they’ve taken over the sweet jar! The Elves Behavin’ Badly Naughty or Nice Jelly B...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.50 - Oorspronkelijke prijs £2.50
Oorspronkelijke prijs
£2.50
£2.50 - £2.50
Huidige prijs £2.50
100.0g | £25.00 / kg
vegan vegetarian
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
49.5g | £40.20 / kg

Zed Candy Screamers Nippers Gummy Rope 3 Pack 3x16.5g

12 in voorraad

Turn up the tang with Zed Candy Screamers Nippers Gummy Rope 3 Pack! Each pack contains a soft and chewy fruit-flavoured gummy rope coated in colou...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
49.5g | £40.20 / kg
imported trending-treat
Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs £1.50 - Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs £1.50
Huidige prijs £0.50
£0.50 - £0.50
Huidige prijs £0.50
44.0g | £11.36 / kg

Meiji Yan Yan Vanilla Dip 44g

66 in voorraad

Treat yourself to a moment of creamy indulgence with Meiji Yan Yan Vanilla Dip. This delightful 44g snack pairs light, crispy biscuit sticks with a...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs £1.50 - Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs £1.50
Huidige prijs £0.50
£0.50 - £0.50
Huidige prijs £0.50
44.0g | £11.36 / kg
Bespaar 67% Bespaar %
imported xmas
Oorspronkelijke prijs £2.99 - Oorspronkelijke prijs £2.99
Oorspronkelijke prijs
£2.99
£2.99 - £2.99
Huidige prijs £2.99
104.0g | £28.75 / kg

Toxic Waste Large Christmas Stocking 104g

86 in voorraad

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.99 - Oorspronkelijke prijs £2.99
Oorspronkelijke prijs
£2.99
£2.99 - £2.99
Huidige prijs £2.99
104.0g | £28.75 / kg
imported trending-treat xmas
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
96.0g | £20.73 / kg

HOT WHEELS Let's Race Candy Sticks 6 Pack (6x16g) 96g

189 in voorraad

HOT WHEELS Let’s Race Candy Sticks 6 Pack (6x16g) 96g Rev up snack time with the HOT WHEELS Let’s Race Candy Sticks 6 Pack 96g – a fun, colourful ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
96.0g | £20.73 / kg
imported xmas
Oorspronkelijke prijs £2.99 - Oorspronkelijke prijs £2.99
Oorspronkelijke prijs
£2.99
£2.99 - £2.99
Huidige prijs £2.99
72.0g | £41.53 / kg

DC METAL FORCE Popping Candy 30 Pack (30x1.1g) 33g

214 in voorraad

DC METAL FORCE Popping Candy 30 Pack (30x1.1g) 33g Bring some superhero-sized excitement to sweet time with the DC Metal Force Popping Candy 30 Pa...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.99 - Oorspronkelijke prijs £2.99
Oorspronkelijke prijs
£2.99
£2.99 - £2.99
Huidige prijs £2.99
72.0g | £41.53 / kg
imported trending-treat xmas
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
72.0g | £27.64 / kg

DC METAL FORCE Candy Sticks 6 Pack (6x12g) 72g

189 in voorraad

DC METAL FORCE Candy Sticks 6 Pack (6x12g) 72g Power up snack time with the DC Metal Force Candy Sticks 6 Pack 72g – a fun multipack combining fru...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
72.0g | £27.64 / kg
imported xmas
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
70.0g | £28.43 / kg

Toxic Waste Christmas Stocking 70g

93 in voorraad

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
70.0g | £28.43 / kg