Doorgaan naar inhoud
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚

Producten

Filters

xmas
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
85.0g | £23.41 / kg

Thorntons Special Toffee Chewy Bag 85g

27 in voorraad

Thorntons Chewy Special Toffee uses a specially created recipe based on our traditional recipe from 1925, resulting in something truly special… Wit...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
85.0g | £23.41 / kg
xmas
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
85.0g | £23.41 / kg

Thorntons Vanilla Fudge Bag 85g

Uitverkocht

Originating in 1950 and perfected over the years, Thorntons specially crafted fudge recipe has tradition and passion at heart. Every piece of Thorn...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
85.0g | £23.41 / kg
Uitverkocht
sale xmas
Oorspronkelijke prijs £2.50
Oorspronkelijke prijs £2.50 - Oorspronkelijke prijs £2.50
Oorspronkelijke prijs £2.50
Huidige prijs £1.50
£1.50 - £1.50
Huidige prijs £1.50
100.0g | £15.00 / kg

Toblerone Milk Chocolate Bar 100g

289 in voorraad

Indulge in the unmistakable taste of Toblerone Milk Chocolate – a true Swiss classic that never goes out of style. Crafted from silky-smooth milk c...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.50
Oorspronkelijke prijs £2.50 - Oorspronkelijke prijs £2.50
Oorspronkelijke prijs £2.50
Huidige prijs £1.50
£1.50 - £1.50
Huidige prijs £1.50
100.0g | £15.00 / kg
Bespaar 40% Bespaar %
gluten-free weigh-out
Oorspronkelijke prijs £2.47 - Oorspronkelijke prijs £14.88
Oorspronkelijke prijs
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Huidige prijs £2.47

Toffee Bon Bons

Alleen 10 links!

Toffee Bon Bons – Creamy, Chewy, Classic Indulgence Savour the timeless charm of our Toffee Bon Bons, each one wrapped to perfection and bursting w...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.47 - Oorspronkelijke prijs £14.88
Oorspronkelijke prijs
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Huidige prijs £2.47
vegan vegetarian weigh-out
Oorspronkelijke prijs £2.47 - Oorspronkelijke prijs £14.88
Oorspronkelijke prijs
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Huidige prijs £2.47

Tongue Painter Fizzy Dummies

21 in voorraad

Tongue Painter Fizzy Dummies – A Burst of Colour and Fizzy Fun! Get ready for a flavour-packed adventure with Tongue Painter Fizzy Dummies! These d...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.47 - Oorspronkelijke prijs £14.88
Oorspronkelijke prijs
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Huidige prijs £2.47
Oorspronkelijke prijs £1.00 - Oorspronkelijke prijs £1.00
Oorspronkelijke prijs
£1.00
£1.00 - £1.00
Huidige prijs £1.00

Tongue Painter Lollies 10 Pack

94 in voorraad

A great novelty lollipop, these Lollies paint your tongue as you eat them. Ingredients For allergens please see ingredients listed in bo...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.00 - Oorspronkelijke prijs £1.00
Oorspronkelijke prijs
£1.00
£1.00 - £1.00
Huidige prijs £1.00
imported
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99

Tootsie Dots Theatre Box (USA) 184g

13 in voorraad

Tootsie Dots, also known as ‘Gumdrops’, Delicious cone shaped treats, available in an array of fruity flavours including cherry, strawberry, lemon...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
imported
Oorspronkelijke prijs £2.29 - Oorspronkelijke prijs £2.29
Oorspronkelijke prijs
£2.29
£2.29 - £2.29
Huidige prijs £2.29
100.0g | £22.90 / kg

Tootsie Roll Cocoa Flavour Chewy Candy Bag (USA) 100g

Alleen 3 links!

Enjoy an iconic American sweet with Tootsie Roll Cocoa Flavour Chewy Candy Bag (USA) 100g. These classic cocoa-flavoured chewy candies have a rich,...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.29 - Oorspronkelijke prijs £2.29
Oorspronkelijke prijs
£2.29
£2.29 - £2.29
Huidige prijs £2.29
100.0g | £22.90 / kg
imported
Oorspronkelijke prijs £2.29 - Oorspronkelijke prijs £2.29
Oorspronkelijke prijs
£2.29
£2.29 - £2.29
Huidige prijs £2.29
99.0g | £23.13 / kg

Tootsie Roll Mini Bites (USA) 99g

Alleen 3 links!

The iconic American candy bar has been made miniature! This delightful box of Tootsie Roll Mini Bites offers a perfectly-balanced cocoa taste, line...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.29 - Oorspronkelijke prijs £2.29
Oorspronkelijke prijs
£2.29
£2.29 - £2.29
Huidige prijs £2.29
99.0g | £23.13 / kg
imported
Oorspronkelijke prijs £1.00 - Oorspronkelijke prijs £1.00
Oorspronkelijke prijs
£1.00
£1.00 - £1.00
Huidige prijs £1.00

Toxic Waste Atomic Bytes 60g

67 in voorraad

Toxic Waste is an American Candy Brand founded back in 2006 in Indiana USA, Today the brand has spread quickly across the globe and is one of our m...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.00 - Oorspronkelijke prijs £1.00
Oorspronkelijke prijs
£1.00
£1.00 - £1.00
Huidige prijs £1.00
Oorspronkelijke prijs £0.30 - Oorspronkelijke prijs £0.30
Oorspronkelijke prijs
£0.30
£0.30 - £0.30
Huidige prijs £0.30
20.0g | £15.00 / kg

Toxic Waste Blue Raspberry Chew Bar 20g

62 in voorraad

Prepare to get your taste buds stuck in overdrive! This authentic Toxic Waste Nuclear Sludge Sour bar is just what you need if you love pushing th...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £0.30 - Oorspronkelijke prijs £0.30
Oorspronkelijke prijs
£0.30
£0.30 - £0.30
Huidige prijs £0.30
20.0g | £15.00 / kg
Oorspronkelijke prijs £1.25 - Oorspronkelijke prijs £1.25
Oorspronkelijke prijs
£1.25
£1.25 - £1.25
Huidige prijs £1.25

Toxic Waste Blue Sour Candy Drum 42g

15 in voorraad

Can you handle the challenge of the new and exciting Toxic Waste Blue? Hazardously sour hard candy with a striking blue colour and a wicked fruit f...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.25 - Oorspronkelijke prijs £1.25
Oorspronkelijke prijs
£1.25
£1.25 - £1.25
Huidige prijs £1.25
imported xmas
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
70.0g | £28.43 / kg

Toxic Waste Christmas Stocking 70g

92 in voorraad

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
70.0g | £28.43 / kg
imported sale
Oorspronkelijke prijs £0.79
Oorspronkelijke prijs £0.79 - Oorspronkelijke prijs £0.79
Oorspronkelijke prijs £0.79
Huidige prijs £0.49
£0.49 - £0.49
Huidige prijs £0.49

Toxic Waste Goop Gum 43g

Alleen 2 links!

Toxic Waste is an American Candy Brand founded back in 2006 in Indiana USA, Today the brand has spread quickly across the globe and is one of our m...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £0.79
Oorspronkelijke prijs £0.79 - Oorspronkelijke prijs £0.79
Oorspronkelijke prijs £0.79
Huidige prijs £0.49
£0.49 - £0.49
Huidige prijs £0.49
Bespaar 38% Bespaar %
imported xmas
Oorspronkelijke prijs £2.99 - Oorspronkelijke prijs £2.99
Oorspronkelijke prijs
£2.99
£2.99 - £2.99
Huidige prijs £2.99
104.0g | £28.75 / kg

Toxic Waste Large Christmas Stocking 104g

82 in voorraad

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.99 - Oorspronkelijke prijs £2.99
Oorspronkelijke prijs
£2.99
£2.99 - £2.99
Huidige prijs £2.99
104.0g | £28.75 / kg
halloween2025 imported
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
80.0g | £24.88 / kg

Toxic Waste Nuclear Sludge 10 PACK Mini Chew Bars 80g

131 in voorraad

Brace yourself for a radioactive rush of sour flavour with Toxic Waste Nuclear Sludge Mini Chew Bars! This 10-pack features a mouth-puckering mix o...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
80.0g | £24.88 / kg
Oorspronkelijke prijs £0.30 - Oorspronkelijke prijs £0.30
Oorspronkelijke prijs
£0.30
£0.30 - £0.30
Huidige prijs £0.30

Toxic Waste Sour Apple Nuclear Sludge Chew Bar 20g

Uitverkocht

Prepare to get your taste buds stuck in overdrive! This authentic Toxic Waste Nuclear Sludge Sour bar is just what you need if you love pushing th...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £0.30 - Oorspronkelijke prijs £0.30
Oorspronkelijke prijs
£0.30
£0.30 - £0.30
Huidige prijs £0.30
Uitverkocht
Oorspronkelijke prijs £0.30 - Oorspronkelijke prijs £0.30
Oorspronkelijke prijs
£0.30
£0.30 - £0.30
Huidige prijs £0.30
20.0g | £15.00 / kg

Toxic Waste Sour Cherry Chew Bar 20g

135 in voorraad

Prepare to get your taste buds stuck in overdrive! This authentic Toxic Waste Nuclear Sludge Sour bar is just what you need if you love pushing th...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £0.30 - Oorspronkelijke prijs £0.30
Oorspronkelijke prijs
£0.30
£0.30 - £0.30
Huidige prijs £0.30
20.0g | £15.00 / kg
imported
Oorspronkelijke prijs £0.79 - Oorspronkelijke prijs £0.79
Oorspronkelijke prijs
£0.79
£0.79 - £0.79
Huidige prijs £0.79
48.0g | £16.46 / kg

Toxic Waste Sour Smog Balls 48g

45 in voorraad

Toxic waste candy is extreme sour and a true test for your taste buds. At first you'll experience sour flavour and if you can make it to the middl...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £0.79 - Oorspronkelijke prijs £0.79
Oorspronkelijke prijs
£0.79
£0.79 - £0.79
Huidige prijs £0.79
48.0g | £16.46 / kg
halloween2025 imported
Oorspronkelijke prijs £1.25 - Oorspronkelijke prijs £1.25
Oorspronkelijke prijs
£1.25
£1.25 - £1.25
Huidige prijs £1.25
60.0g | £20.83 / kg

Toxic Waste Zapz Shockingly Sour Candy 60g

Alleen 8 links!

Turn up the sour with Toxic Waste Zapz Shockingly Sour Candy 60g! These intensely tangy sweets deliver a powerful sour hit in a mix of Blue Raspber...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.25 - Oorspronkelijke prijs £1.25
Oorspronkelijke prijs
£1.25
£1.25 - £1.25
Huidige prijs £1.25
60.0g | £20.83 / kg
vegetarian weigh-out
Oorspronkelijke prijs £2.77 - Oorspronkelijke prijs £16.95
Oorspronkelijke prijs
£2.77 - £16.95
£2.77 - £16.95
Huidige prijs £2.77
200.0g | £13.85 / kg

Traditional Meltaway Mint Crumbles

37 in voorraad

Enjoy a refreshingly delicate treat with these Melt-in-the-Mouth Mint Crumbles. Light, airy and wonderfully crisp, each piece gently dissolves on t...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.77 - Oorspronkelijke prijs £16.95
Oorspronkelijke prijs
£2.77 - £16.95
£2.77 - £16.95
Huidige prijs £2.77
200.0g | £13.85 / kg
weigh-out
Oorspronkelijke prijs £1.59 - Oorspronkelijke prijs £17.94
Oorspronkelijke prijs
£1.59 - £17.94
£1.59 - £17.94
Huidige prijs £1.59

Treacle Toffee - Walker's Nonsuch

28 in voorraad

Treacle Toffee – Walker’s Nonsuch: A Timeless British Classic Since 1894, Walker’s Nonsuch Treacle Toffee has been crafting irresistibly chewy, gol...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.59 - Oorspronkelijke prijs £17.94
Oorspronkelijke prijs
£1.59 - £17.94
£1.59 - £17.94
Huidige prijs £1.59
gluten-free vegan weigh-out
Oorspronkelijke prijs £2.47 - Oorspronkelijke prijs £14.88
Oorspronkelijke prijs
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Huidige prijs £2.47
200.0g | £12.35 / kg

Triple Kiss Sour Lips Strawberry, Grape & Grapefruit Vegan Gummies

46 in voorraad

Pucker up for a fruity flavour sensation with Triple Kiss Sour Lips Vegan Gummies! Combining juicy strawberry, bold grape and zesty grapefruit flav...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.47 - Oorspronkelijke prijs £14.88
Oorspronkelijke prijs
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Huidige prijs £2.47
200.0g | £12.35 / kg
halloween2025 trending-treat
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99

Trolli 3D Flavour Bombs Bursting Ball 4 Pack

21 in voorraad

Trolli 3D Flavour Bombs Bursting Ball 4 PackGet ready for a taste explosion with Trolli’s 3D Flavour Bombs Bursting Ball 4 Pack – the ultimate swee...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.99 - Oorspronkelijke prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs
£1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
Oorspronkelijke prijs £2.49 - Oorspronkelijke prijs £2.49
Oorspronkelijke prijs
£2.49
£2.49 - £2.49
Huidige prijs £2.49

Trolli 3D FOOTBALL WORLD CUP Flavour Bombs Bursting Ball 4 Pack

17 in voorraad

Trolli 3D FOOTBALL WORLD CUP Flavour Bombs Bursting Ball 4 Pack Get ready for a flavour kick-off like no other with Trolli 3D FOOTBALL WORLD CUP Fl...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.49 - Oorspronkelijke prijs £2.49
Oorspronkelijke prijs
£2.49
£2.49 - £2.49
Huidige prijs £2.49
Oorspronkelijke prijs £1.50 - Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs
£1.50
£1.50 - £1.50
Huidige prijs £1.50
120.0g | £12.50 / kg

Tunnocks Milk Chocolate Caramel Wafer Biscuits Multipack 4x30g

77 in voorraad

Indulge in a timeless classic with the Tunnock’s Milk Chocolate Caramel Wafer Biscuits Multipack (4 x 30g) Each iconic biscuit layers crisp, light ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.50 - Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs
£1.50
£1.50 - £1.50
Huidige prijs £1.50
120.0g | £12.50 / kg
sale
Oorspronkelijke prijs £2.00
Oorspronkelijke prijs £2.00 - Oorspronkelijke prijs £2.00
Oorspronkelijke prijs £2.00
Huidige prijs £1.75
£1.75 - £1.75
Huidige prijs £1.75
144.0g | £12.15 / kg

Tunnocks Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g

Alleen 5 links!

Tunnock’s Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g A true British classic — Tunnock’s Milk Chocolate Tea Cakes are an irresistible blend of texture and tas...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.00
Oorspronkelijke prijs £2.00 - Oorspronkelijke prijs £2.00
Oorspronkelijke prijs £2.00
Huidige prijs £1.75
£1.75 - £1.75
Huidige prijs £1.75
144.0g | £12.15 / kg
Bespaar 13% Bespaar %
vegan weigh-out
Oorspronkelijke prijs £2.77 - Oorspronkelijke prijs £16.95
Oorspronkelijke prijs
£2.77 - £16.95
£2.77 - £16.95
Huidige prijs £2.77

Turkish Delight Rose & Lemon

19 in voorraad

This gorgeous tasting Lemon & Rose Classic Turkish Delight is one of Our all time favourites.  Just about everyone who tastes it, wants more!  ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.77 - Oorspronkelijke prijs £16.95
Oorspronkelijke prijs
£2.77 - £16.95
£2.77 - £16.95
Huidige prijs £2.77
vegan weigh-out
Oorspronkelijke prijs £2.47 - Oorspronkelijke prijs £14.88
Oorspronkelijke prijs
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Huidige prijs £2.47

Tutti Frutti Cubes

43 in voorraad

Tutti Frutti Cubes – A Burst of Fruity Fun in Every Chew Experience a colourful explosion of flavour with our Tutti Frutti Cubes! These delightful ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.47 - Oorspronkelijke prijs £14.88
Oorspronkelijke prijs
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Huidige prijs £2.47
Oorspronkelijke prijs £1.50 - Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs
£1.50
£1.50 - £1.50
Huidige prijs £1.50
100.0g | £15.00 / kg

Twisted Giant Mallow Cable 70c.m (OVER 2FT LONG)

Alleen 1 links!

Twisted Giant Mallow – Over 70cm of Marshmallow Madness!Get ready for the ultimate marshmallow experience! This colossal twisted cable of fluffy sw...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.50 - Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs
£1.50
£1.50 - £1.50
Huidige prijs £1.50
100.0g | £15.00 / kg
sale
Oorspronkelijke prijs £1.00
Oorspronkelijke prijs £1.00 - Oorspronkelijke prijs £1.00
Oorspronkelijke prijs £1.00
Huidige prijs £0.79
£0.79 - £0.79
Huidige prijs £0.79
50.0g | £15.80 / kg

Twix Caramel & Milk Chocolate Fingers Biscuit Snack Bar 50g

239 in voorraad

With crunchy biscuit fingers covered in caramel and smothered in milk chocolate the Orginal Twix is a delicious and retro classic chocolate bar! In...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.00
Oorspronkelijke prijs £1.00 - Oorspronkelijke prijs £1.00
Oorspronkelijke prijs £1.00
Huidige prijs £0.79
£0.79 - £0.79
Huidige prijs £0.79
50.0g | £15.80 / kg
Bespaar 21% Bespaar %
imported
Oorspronkelijke prijs £2.49 - Oorspronkelijke prijs £2.49
Oorspronkelijke prijs
£2.49
£2.49 - £2.49
Huidige prijs £2.49
40.0g | £62.25 / kg

Twix Cookie Dough Milk Chocolate Bar (USA) 38.6g

Uitverkocht

Indulge in a delicious twist on a classic favourite with the Twix Cookie Dough Milk Chocolate Bar (USA) 38.6g — a treat that takes everything you l...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.49 - Oorspronkelijke prijs £2.49
Oorspronkelijke prijs
£2.49
£2.49 - £2.49
Huidige prijs £2.49
40.0g | £62.25 / kg
Uitverkocht
imported
Oorspronkelijke prijs £3.99 - Oorspronkelijke prijs £3.99
Oorspronkelijke prijs
£3.99
£3.99 - £3.99
Huidige prijs £3.99
77.1g | £51.75 / kg

Twix Cookies & Creme Milk Chocolate Bar (USA) Share Size 77.1g

Alleen 2 links!

Indulge in a creamy, crunchy twist on a classic with the Twix Cookies & Creme Milk Chocolate Bar (USA) Share Size 77.1g — a seriously satisfyin...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £3.99 - Oorspronkelijke prijs £3.99
Oorspronkelijke prijs
£3.99
£3.99 - £3.99
Huidige prijs £3.99
77.1g | £51.75 / kg
sale trending-treat
Oorspronkelijke prijs £1.00
Oorspronkelijke prijs £1.00 - Oorspronkelijke prijs £1.00
Oorspronkelijke prijs £1.00
Huidige prijs £0.59
£0.59 - £0.59
Huidige prijs £0.59

Twix Crispy Rolls 22.5g

20 in voorraad

We all remember the Milkyway Crispy Rolls from the 90s? Well Look no further than these new Twix wafer rolls, born from the same idea as the Milkyw...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.00
Oorspronkelijke prijs £1.00 - Oorspronkelijke prijs £1.00
Oorspronkelijke prijs £1.00
Huidige prijs £0.59
£0.59 - £0.59
Huidige prijs £0.59
Bespaar 41% Bespaar %
sale trending-treat
Oorspronkelijke prijs £4.50
Oorspronkelijke prijs £4.50 - Oorspronkelijke prijs £4.50
Oorspronkelijke prijs £4.50
Huidige prijs £2.99
£2.99 - £2.99
Huidige prijs £2.99
225.0g | £13.29 / kg

Twix Hazelnut Milk Chocolate Bar 3 Pack 3x75g

Alleen 9 links!

Indulge in a delicious twist on a classic with the all-new Twix Hazelnut. Each bar is packed with that iconic trio you love – crisp, crunchy biscui...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £4.50
Oorspronkelijke prijs £4.50 - Oorspronkelijke prijs £4.50
Oorspronkelijke prijs £4.50
Huidige prijs £2.99
£2.99 - £2.99
Huidige prijs £2.99
225.0g | £13.29 / kg
Bespaar 34% Bespaar %
vegetarian
Oorspronkelijke prijs £3.00
Oorspronkelijke prijs £3.00 - Oorspronkelijke prijs £3.00
Oorspronkelijke prijs £3.00
Huidige prijs £1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
112.5g | £17.69 / kg

Twix Milk Chocolate Crispy Rolls 5 Pack Multipack 112.5g

Alleen 3 links!

Twix Milk Chocolate Crispy Rolls Multipack – 5 x 22.5g (112.5g) Get ready to rediscover a nostalgic favourite – with a Twix twist! Inspired by the ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £3.00
Oorspronkelijke prijs £3.00 - Oorspronkelijke prijs £3.00
Oorspronkelijke prijs £3.00
Huidige prijs £1.99
£1.99 - £1.99
Huidige prijs £1.99
112.5g | £17.69 / kg
Bespaar 34% Bespaar %
imported
Oorspronkelijke prijs £1.29
Oorspronkelijke prijs £1.29 - Oorspronkelijke prijs £1.29
Oorspronkelijke prijs £1.29
Huidige prijs £0.99
£0.99 - £0.99
Huidige prijs £0.99
46.0g | £21.52 / kg

Twix SALTED Caramel Milk Chocolate Bar (IMPORT) 46g

174 in voorraad

Indulge in a delicious twist on a classic with the Twix Salted Caramel Milk Chocolate Bar 46g. Crunchy biscuit fingers are layered with smooth, gol...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.29
Oorspronkelijke prijs £1.29 - Oorspronkelijke prijs £1.29
Oorspronkelijke prijs £1.29
Huidige prijs £0.99
£0.99 - £0.99
Huidige prijs £0.99
46.0g | £21.52 / kg
Bespaar 23% Bespaar %
imported
Oorspronkelijke prijs £2.49 - Oorspronkelijke prijs £2.49
Oorspronkelijke prijs
£2.49
£2.49 - £2.49
Huidige prijs £2.49
40.0g | £62.25 / kg

Twix Snicker Doodle Milk Chocolate Bar (USA) 40g

82 in voorraad

Indulge in a warm, comforting twist on a classic with the Twix Snickerdoodle Milk Chocolate Bar (USA) 40g — a flavour that brings bakery-style indu...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.49 - Oorspronkelijke prijs £2.49
Oorspronkelijke prijs
£2.49
£2.49 - £2.49
Huidige prijs £2.49
40.0g | £62.25 / kg
sale trending-treat
Oorspronkelijke prijs £1.59
Oorspronkelijke prijs £1.59 - Oorspronkelijke prijs £1.59
Oorspronkelijke prijs £1.59
Huidige prijs £1.00
£1.00 - £1.00
Huidige prijs £1.00
75.0g | £13.33 / kg

Twix Xtra Hazelnut Milk Chocolate Bar 75g

91 in voorraad

Go bigger on indulgence with the Twix Hazelnut Xtra – a larger, more satisfying take on the delicious hazelnut twist on a classic favourite. Each X...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.59
Oorspronkelijke prijs £1.59 - Oorspronkelijke prijs £1.59
Oorspronkelijke prijs £1.59
Huidige prijs £1.00
£1.00 - £1.00
Huidige prijs £1.00
75.0g | £13.33 / kg
Bespaar 37% Bespaar %
vegetarian
Oorspronkelijke prijs £1.39 - Oorspronkelijke prijs £1.39
Oorspronkelijke prijs
£1.39
£1.39 - £1.39
Huidige prijs £1.39
112.5g | £12.36 / kg

Twix Xtra White Chocolate Bar 75g

Alleen 3 links!

Indulge in double the delight with the Twix Xtra White Chocolate Bar 75g. This irresistible twist on the classic pairs a crunchy biscuit base with ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.39 - Oorspronkelijke prijs £1.39
Oorspronkelijke prijs
£1.39
£1.39 - £1.39
Huidige prijs £1.39
112.5g | £12.36 / kg
weigh-out
Oorspronkelijke prijs £1.50 - Oorspronkelijke prijs £16.95
Oorspronkelijke prijs
£1.50 - £16.95
£1.50 - £16.95
Huidige prijs £1.50

Ultimate Mega Gummy Mix By Happy Candy®

25 in voorraad

Ultimate Mega Gummy Mix – A Deluxe Explosion of Flavour and Fun Dive into a treasure trove of chewy delight with our Ultimate Mega Gummy Mix! Packe...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.50 - Oorspronkelijke prijs £16.95
Oorspronkelijke prijs
£1.50 - £16.95
£1.50 - £16.95
Huidige prijs £1.50
sale
Oorspronkelijke prijs £0.07 - Oorspronkelijke prijs £0.07
Oorspronkelijke prijs
£0.07
£0.07 - £0.07
Huidige prijs £0.07

Unicorn Temporary Tattoos 6 Pack

1373 in voorraad

These tattoos make perfect party favours, lucky dip prizes and presents. Each Pack can be split into 6 individual tattoos measuring 4cm x 4cm. Easy...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £0.07 - Oorspronkelijke prijs £0.07
Oorspronkelijke prijs
£0.07
£0.07 - £0.07
Huidige prijs £0.07
halloween2025 trending-treat weigh-out
Oorspronkelijke prijs £2.47 - Oorspronkelijke prijs £14.88
Oorspronkelijke prijs
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Huidige prijs £2.47

Ursulas Witches Trio

38 in voorraad

Ursula’s Witches Trio – Delightfully Wicked Treats for a Spooky Halloween Get ready to be bewitched by Ursula’s Witches Trio – authentically ugly, ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.47 - Oorspronkelijke prijs £14.88
Oorspronkelijke prijs
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Huidige prijs £2.47
weigh-out
Oorspronkelijke prijs £2.96 - Oorspronkelijke prijs £17.94
Oorspronkelijke prijs
£2.96 - £17.94
£2.96 - £17.94
Huidige prijs £2.96

Vanilla Fudge

13 in voorraad

Vanilla Fudge – Creamy, Melt-in-Your-Mouth Delight Indulge in the luscious, velvety sweetness of our Vanilla Fudge. Each bite is a perfect balance ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £2.96 - Oorspronkelijke prijs £17.94
Oorspronkelijke prijs
£2.96 - £17.94
£2.96 - £17.94
Huidige prijs £2.96
Oorspronkelijke prijs £3.75 - Oorspronkelijke prijs £3.75
Oorspronkelijke prijs
£3.75
£3.75 - £3.75
Huidige prijs £3.75

Vibrant Foil Wrapped Milk Chocolate Eggs 20 Pack

64 in voorraad

Add a burst of colour and indulgence to your Easter celebrations with Vibrant Foil Wrapped Milk Chocolate Eggs – 20 Pack Each egg is crafted from ...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £3.75 - Oorspronkelijke prijs £3.75
Oorspronkelijke prijs
£3.75
£3.75 - £3.75
Huidige prijs £3.75
halloween2025
Oorspronkelijke prijs £1.00 - Oorspronkelijke prijs £1.00
Oorspronkelijke prijs
£1.00
£1.00 - £1.00
Huidige prijs £1.00

Vidal Alien Eggs Liquid Filled Bubblegum 10 Pack

75 in voorraad

Prepare for a flavour invasion with Vidal Alien Eggs Liquid Filled Bubblegum 10 Pack These out-of-this-world treats deliver a cosmic burst of taste...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.00 - Oorspronkelijke prijs £1.00
Oorspronkelijke prijs
£1.00
£1.00 - £1.00
Huidige prijs £1.00
halloween2025 trending-treat
Oorspronkelijke prijs £1.50 - Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs
£1.50
£1.50 - £1.50
Huidige prijs £1.50
66.0g | £22.73 / kg

Vidal Giant Jelly Snake 1 Metre Long 66g

13 in voorraad

Go big or go home with the Vidal Giant Jelly Snake 1 Metre Long 66g – an outrageously fun, super-stretchy sweet that’s made to impress! Packed with...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.50 - Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs
£1.50
£1.50 - £1.50
Huidige prijs £1.50
66.0g | £22.73 / kg
halloween2025 trending-treat
Oorspronkelijke prijs £1.50 - Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs
£1.50
£1.50 - £1.50
Huidige prijs £1.50
66.0g | £22.73 / kg

Vidal Monster Jelly 6 Pack 66g

27 in voorraad

These awesome Blister Packs featuring Vidal Monster Jelly offer more than just six large, soft jelly candies—they’re the perfect addition to your H...

Alle gegevens bekijken
Oorspronkelijke prijs £1.50 - Oorspronkelijke prijs £1.50
Oorspronkelijke prijs
£1.50
£1.50 - £1.50
Huidige prijs £1.50
66.0g | £22.73 / kg