Skip to content
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚

Halal Approved

Filters

sale vegan vegetarian
Original price £2.00
Original price £2.00 - Original price £2.00
Original price £2.00
Current price £1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
120.0g | £8.33 / kg

Zed Candy Sour Jelly Beans Box 120g

Only 7 left!

Prepare for a delicious taste explosion with every bite with these Zed Candy Sour Jelly Beans. Fruit flavoured classics with a wickedly sour twist ...

View full details
Original price £2.00
Original price £2.00 - Original price £2.00
Original price £2.00
Current price £1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
120.0g | £8.33 / kg
Save 50% Save %
imported sale trending-treat
Original price £1.50
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price £1.50
Current price £0.50
£0.50 - £0.50
Current price £0.50
44.0g | £11.36 / kg

Meiji Yan Yan Chocolate and Strawberry Double Dips 44g

31 in stock

A beloved Japanese classic for nearly 50 years, Meiji Yan Yan Double Dips bring fun and flavour together in every bite. Each 44g cup is packed with...

View full details
Original price £1.50
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price £1.50
Current price £0.50
£0.50 - £0.50
Current price £0.50
44.0g | £11.36 / kg
Save 67% Save %
imported
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
136.0g | £18.31 / kg

Crazy Jo Peelablezz Jumbo Banana Gummy 136g

20 in stock

Get ready to peel, pull and enjoy the viral sensation that’s taken TikTok by storm — Crazy Jo Peelablezz Jumbo Banana Gummy. Jumbo in size and burs...

View full details
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
136.0g | £18.31 / kg
vegan vegetarian
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50

Zed Candy GOB SMACKERS Theatre Box 120g

14 in stock

Zed Candy GOB SMACKERS Theatre Box 120gBig Flavour. Bold Crunch. The Ultimate Taste Explosion. Buckle up your taste buds — Zed Candy Gob Smackers a...

View full details
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
imported vegan
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
150.0g | £13.27 / kg

Rochefleur Turkish Delight Pistachio (TURKISH IMPORT) 150g

Out of stock

Delight in a taste of tradition with Rochefleur Turkish Delight Pistachio (Turkish Import) 150g 🇹🇷 Soft, fragrant, and irresistibly sweet, these cl...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
150.0g | £13.27 / kg
Sold out
imported sale trending-treat
Original price £1.50
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price £1.50
Current price £0.50
£0.50 - £0.50
Current price £0.50
44.0g | £11.36 / kg

Meiji Yan Yan Hazelnut-Cocoa Dip 44g

54 in stock

Indulge in the rich, nutty delight of Meiji Yan Yan Hazelnut-Cocoa Dip—a playful snack that’s bursting with flavour. Each 44g cup is filled with li...

View full details
Original price £1.50
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price £1.50
Current price £0.50
£0.50 - £0.50
Current price £0.50
44.0g | £11.36 / kg
Save 67% Save %
imported sale trending-treat
Original price £1.25
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price £1.25
Current price £0.75
£0.75 - £0.75
Current price £0.75
37.0g | £20.27 / kg

Lotte Koala's March Vanilla Biscuits 37g

19 in stock

Delight in the sweet charm of Lotte Koala’s March Vanilla Biscuits (37g) — a playful treat packed with creamy indulgence. Each light, crispy biscui...

View full details
Original price £1.25
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price £1.25
Current price £0.75
£0.75 - £0.75
Current price £0.75
37.0g | £20.27 / kg
Save 40% Save %
imported
Original price £1.79 - Original price £1.79
Original price
£1.79
£1.79 - £1.79
Current price £1.79
75.0g | £23.87 / kg

Lotte M-150 5 Stick Chewing Gum 3 Pack 3x13.5g

46 in stock

Enjoy a burst of fruity flavour with Lotte M-150 Mixed Fruits Chewing Gum! Each slim pack contains five individually wrapped sticks, delivering a s...

View full details
Original price £1.79 - Original price £1.79
Original price
£1.79
£1.79 - £1.79
Current price £1.79
75.0g | £23.87 / kg
imported sale trending-treat
Original price £1.25
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price £1.25
Current price £0.75
£0.75 - £0.75
Current price £0.75
37.0g | £20.27 / kg

Lotte Koala's March Strawberry Biscuits 37g

26 in stock

Step into a world of fun and flavour with Lotte Koala’s March Strawberry Biscuits—a beloved Japanese treat enjoyed for over 40 years. Each bite-siz...

View full details
Original price £1.25
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price £1.25
Current price £0.75
£0.75 - £0.75
Current price £0.75
37.0g | £20.27 / kg
Save 40% Save %
gluten-free imported vegan
Original price £1.59 - Original price £1.59
Original price
£1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
65.0g | £24.46 / kg

Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Blue Raspberry 65g

105 in stock

Turn up the tang with Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Blue Raspberry. Each pack includes 7 chewy Blue Raspberry sticks plus a pot of punchy sour di...

View full details
Original price £1.59 - Original price £1.59
Original price
£1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
65.0g | £24.46 / kg
gluten-free imported vegan
Original price £1.59 - Original price £1.59
Original price
£1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
65.0g | £24.46 / kg

Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Strawberry 65g

60 in stock

Dip, chew and pucker up with Bazooka Juicy Drop Chew Dipperz Strawberry. Featuring 7 fruity strawberry chew sticks alongside a pot of zingy sour di...

View full details
Original price £1.59 - Original price £1.59
Original price
£1.59
£1.59 - £1.59
Current price £1.59
65.0g | £24.46 / kg
xmas
Original price £2.50 - Original price £2.50
Original price
£2.50
£2.50 - £2.50
Current price £2.50
100.0g | £25.00 / kg

Elves Behavin' Badly Naughty or Nice Jelly Bean Game 100g

12 in stock

Those mischievous Elves are up to no good again — and this time, they’ve taken over the sweet jar! The Elves Behavin’ Badly Naughty or Nice Jelly B...

View full details
Original price £2.50 - Original price £2.50
Original price
£2.50
£2.50 - £2.50
Current price £2.50
100.0g | £25.00 / kg
vegan vegetarian
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
49.5g | £40.20 / kg

Zed Candy Screamers Nippers Gummy Rope 3 Pack 3x16.5g

12 in stock

Turn up the tang with Zed Candy Screamers Nippers Gummy Rope 3 Pack! Each pack contains a soft and chewy fruit-flavoured gummy rope coated in colou...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
49.5g | £40.20 / kg
imported trending-treat
Original price £1.50
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price £1.50
Current price £0.50
£0.50 - £0.50
Current price £0.50
44.0g | £11.36 / kg

Meiji Yan Yan Vanilla Dip 44g

66 in stock

Treat yourself to a moment of creamy indulgence with Meiji Yan Yan Vanilla Dip. This delightful 44g snack pairs light, crispy biscuit sticks with a...

View full details
Original price £1.50
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price £1.50
Current price £0.50
£0.50 - £0.50
Current price £0.50
44.0g | £11.36 / kg
Save 67% Save %
imported xmas
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
104.0g | £28.75 / kg

Toxic Waste Large Christmas Stocking 104g

86 in stock

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

View full details
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
104.0g | £28.75 / kg
imported trending-treat xmas
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
96.0g | £20.73 / kg

HOT WHEELS Let's Race Candy Sticks 6 Pack (6x16g) 96g

189 in stock

HOT WHEELS Let’s Race Candy Sticks 6 Pack (6x16g) 96g Rev up snack time with the HOT WHEELS Let’s Race Candy Sticks 6 Pack 96g – a fun, colourful ...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
96.0g | £20.73 / kg
imported xmas
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
72.0g | £41.53 / kg

DC METAL FORCE Popping Candy 30 Pack (30x1.1g) 33g

214 in stock

DC METAL FORCE Popping Candy 30 Pack (30x1.1g) 33g Bring some superhero-sized excitement to sweet time with the DC Metal Force Popping Candy 30 Pa...

View full details
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price
£2.99
£2.99 - £2.99
Current price £2.99
72.0g | £41.53 / kg
imported trending-treat xmas
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
72.0g | £27.64 / kg

DC METAL FORCE Candy Sticks 6 Pack (6x12g) 72g

189 in stock

DC METAL FORCE Candy Sticks 6 Pack (6x12g) 72g Power up snack time with the DC Metal Force Candy Sticks 6 Pack 72g – a fun multipack combining fru...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
72.0g | £27.64 / kg
imported xmas
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
70.0g | £28.43 / kg

Toxic Waste Christmas Stocking 70g

93 in stock

The Toxic Waste Christmas Stocking is the perfect gift for anyone who can handle the sour of Toxic Waste. Inside each stocking, you'll find an asso...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
70.0g | £28.43 / kg