Skip to content
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚
🚚 Spend £35 and Receive Free Delivery 🚚

Products

Filters

vegan vegetarian
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19

Whitakers Dark Chocolate Rose Fondant Creams 150g

43 in stock

Discover the romantic allure of Whitakers Chocolates' Rose Fondant Cream Chocolates, lovingly crafted from a traditional recipe that hon...

View full details
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19
vegan vegetarian
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19

Whitakers Dark Chocolate Salted Caramel Fondant Creams Gift Box 150g

Only 8 left!

Whitakers salted caramel fondant cream chocolates are made to a traditional recipe using only the finest natural ingredients and flavou...

View full details
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19
vegan vegetarian
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19

Whitakers Dark Chocolate Strawberry Fondant Creams Gift Box 150g

Only 1 left!

Whitakers Strawberry fondant cream chocolates are made to a traditional recipe using only the finest natural ingredients and flavours. ...

View full details
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19
vegan vegetarian
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19
150.0g | £21.27 / kg

Whitakers Dark Chocolate Tiramisu Fondant Creams Gift Box 150g

Only 8 left!

Whitakers Coffee fondant cream chocolates are made to a traditional recipe using only the finest natural ingredients and flavours. Using ...

View full details
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19
150.0g | £21.27 / kg
vegan vegetarian
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19

Whitakers Dark Chocolate Violet Fondant Creams 150g

19 in stock

Step into a world of floral elegance with Whitakers Chocolates' Violet Fondant Cream Chocolates, meticulously crafted according to a tra...

View full details
Original price £3.19 - Original price £3.19
Original price
£3.19
£3.19 - £3.19
Current price £3.19
weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

White Buttons

29 in stock

White Buttons – Simple, Sweet, and Utterly Creamy Delicate, smooth, and wonderfully moreish – White Buttons are the perfect bite-sized treat for an...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

White Choc Stars

41 in stock

White Choc Stars – A Festive Twist on a Classic Favourite Shimmering with seasonal charm, our White Choc Stars are a magical makeover of the belove...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

White Mice

15 in stock

White Mice – Creamy, Dreamy, and Totally Irresistible Smooth, creamy, and delightfully nostalgic – White Mice are the ultimate treat that charms sw...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
imported
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49

Whoppers Share Box (USA) 141g

19 in stock

When you want a movie theatre snack or a sweet ice cream topping, look to WHOPPERS The Original Malted Milk Balls! WHOPPERS Malted Milk Balls are p...

View full details
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Wine Gums

27 in stock

Wine Gums – A Classic Treat, Naturally Delicious Bursting with bold, fruity flavour, our Wine Gums are a timeless favourite with a modern twist. Cr...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Winter Mixture

48 in stock

Winter Mixture – Warming, Minty Comfort in Every Crunch Embrace the chill with our Winter Mixture, a timeless blend of classic boiled sweets that s...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
sale sugar-free
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.71
£1.71 - £1.71
Current price £1.71
70.0g | £24.43 / kg

Wrigley's Airwaves 5 Pack Sugar Free Chewing Gum 5x14g 70g

99 in stock

Unleash a Wave of Intense FreshnessDive into the invigorating power of Wrigley’s Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugar Free Chewing Gum — a bold ...

View full details
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.71
£1.71 - £1.71
Current price £1.71
70.0g | £24.43 / kg
Save 43% Save %
imported
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
40.5g | £49.14 / kg

Wrigley's DOUBLEMINT Chewing Gum Sticks 3 Pack 3x13.5g

96 in stock

Enjoy the unmistakably fresh taste of Wrigley’s DOUBLEMINT Chewing Gum Sticks with this handy 3-pack bundle. Each 13.5g pack is filled with classic...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
40.5g | £49.14 / kg
sale
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.69
£1.69 - £1.69
Current price £1.69

Wrigley's Extra Refreshers Strawberry Lemon 30 Piece Chewing Gum Tub 67g

126 in stock

This sugar-free, lemon and strawberry flavour chewing gum is a delightfully zesty treat to sink your teeth into. Perfect for those looking for a hi...

View full details
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.69
£1.69 - £1.69
Current price £1.69
Save 43% Save %
sale sugar-free
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99

Wrigley's Extra Refreshers Tropical 21 Piece Chewing Gum (3X15.6g)

109 in stock

Burst into fruity freshness with Wrigley’s Extra Refreshers Tropical Chewing Gum. Each soft-chew piece delivers a juicy tropical flavour hit, givin...

View full details
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
Save 33% Save %
sale sugar-free
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £2.25
£2.25 - £2.25
Current price £2.25

Wrigley's Extra Refreshers TROPICAL Chewing Gum 30 Piece Tub 67g

11 in stock

In a convenient and resealable bottle, the Wrigley’s Extra Refreshers Sugar-free Gum is a refreshing and practical option. This sugar-free gum is n...

View full details
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £2.25
£2.25 - £2.25
Current price £2.25
Save 25% Save %
sale sugar-free
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99

Wrigley's Extra Refreshers Watermelon Raspberry 21 Piece Chewing Gum (3X15.6g)

130 in stock

Treat your taste buds to a juicy burst of refreshment with Wrigley’s Extra Refreshers Watermelon Raspberry Chewing Gum. Each soft-chew piece blends...

View full details
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
Save 33% Save %
sale sugar-free
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
98.0g | £15.31 / kg

Wrigley's Extra Spearmint Chewing Gum 7 Pack Sugar Free 7x14g

112 in stock

Freshen up anytime with Wrigley’s Extra Spearmint Chewing Gum 7 Pack Sugar Free 7x14g. This handy multipack contains 7 individual 14g packs of cla...

View full details
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
98.0g | £15.31 / kg
Save 50% Save %
sale sugar-free
Original price £3.00
Original price £3.00 - Original price £3.00
Original price £3.00
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
84.0g | £17.86 / kg

Wrigley's Extra Sugar Free Mints 3 Pack (3x28g)

Only 2 left!

Freshen up anytime with Wrigley’s Extra Sugar Free Peppermint Mints 3 Pack (3x28g) – crisp, refreshing mints bursting with a cool peppermint flavou...

View full details
Original price £3.00
Original price £3.00 - Original price £3.00
Original price £3.00
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
84.0g | £17.86 / kg
Save 50% Save %
imported sale
Original price £0.99
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price £0.99
Current price £0.59
£0.59 - £0.59
Current price £0.59

Wrigley's Juicy Fruit 10 Pellets Original 12g

388 in stock

Just when you thought you could no longer get this crazy popular chewing gum, they are now back with a bang, for a limited time only! Ingredients F...

View full details
Original price £0.99
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price £0.99
Current price £0.59
£0.59 - £0.59
Current price £0.59
Save 40% Save %
imported sale
Original price £30.00
Original price £30.00 - Original price £30.00
Original price £30.00
Current price £16.99
£16.99 - £16.99
Current price £16.99

Wrigley's Juicy Fruit 10 Pellets Original BULK RETAIL BOX 30x12g

Only 8 left!

SUPPLIED AS A BULK RETAIL BOX CONTAINING 30 PACKS BEST BEFORE: MARCH 2027 Just when you thought you could no longer get this crazy popular chewing ...

View full details
Original price £30.00
Original price £30.00 - Original price £30.00
Original price £30.00
Current price £16.99
£16.99 - £16.99
Current price £16.99
Save 43% Save %
imported
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99
12.0g | £82.50 / kg

Wrigley's Juicy Fruit Strawberry 10 Pellets Gum 12g

280 in stock

Get ready for a sweet comeback with Wrigley’s Juicy Fruit Strawberry 10 Pellets Gum 12g The iconic gum you know and love is back—with a juicy twist...

View full details
Original price £0.99 - Original price £0.99
Original price
£0.99
£0.99 - £0.99
Current price £0.99
12.0g | £82.50 / kg
sale
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
70.0g | £21.43 / kg

Wrigleys Extra Strawberry Chewing Gum 5 Pack Sugar Free 5 X 14g (70g)

135 in stock

Wrigleys Extra Strawberry Sugar-Free Chewing Gum, 14g (Pack of 5) Crisp on the outside and chewy on the inside, with flavour that lasts. Sugar fre...

View full details
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
70.0g | £21.43 / kg
Save 50% Save %
trending-treat
Original price £1.39 - Original price £1.39
Original price
£1.39
£1.39 - £1.39
Current price £1.39
66.0g | £21.06 / kg

YORKIE DUO Biscuit & Brownie 66g

75 in stock

Unwrap a bold new indulgence with the YORKIE DUO Biscuit & Brownie 66g. This limited edition twist on the iconic Yorkie bar brings together ric...

View full details
Original price £1.39 - Original price £1.39
Original price
£1.39
£1.39 - £1.39
Current price £1.39
66.0g | £21.06 / kg
Original price £1.39 - Original price £1.39
Original price
£1.39
£1.39 - £1.39
Current price £1.39
66.0g | £21.06 / kg

Yorkie Milk Chocolate Duo Bar 72g

109 in stock

Get stuck into a true chocolate classic with the Yorkie Milk Chocolate Duo Bar 72g Packed with bold, chunky pieces of smooth milk chocolate, this d...

View full details
Original price £1.39 - Original price £1.39
Original price
£1.39
£1.39 - £1.39
Current price £1.39
66.0g | £21.06 / kg
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
66.0g | £22.73 / kg

Yorkie Raisin & Biscuit Chocolate Duo Bar 66g

Only 6 left!

Treat yourself to a bold twist on a classic with the Yorkie Raisin & Biscuit Chocolate Duo Bar 66g. This satisfying bar combines chunky pieces ...

View full details
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
66.0g | £22.73 / kg
trending-treat
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
66.0g | £22.73 / kg

Yorkie Salted Caramel Pretzel Milk Chocolate DUO Bar 66g

32 in stock

Yorkie® Salted Caramel Pretzel Milk Chocolate DUO Bar 66g Get ready for a seriously satisfying chocolate experience. The limited-edition Yorkie® Sa...

View full details
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
66.0g | £22.73 / kg
weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Yorkshire Mix

34 in stock

Yorkshire Mix – A Taste of Traditional Sweetshop Charm Step back in time with the Yorkshire Mix, a vibrant medley of classic hard-boiled sweets bur...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
halloween2025 trending-treat
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49

Zed Candy Double Dares Hot or Not Jelly Bean Game 100g

35 in stock

Zed Candy double dare you to spin the wheel and see whether you land a hot or not jelly bean. Spin the wheel and you might end up with a ginger or ...

View full details
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
halloween2025 trending-treat
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49

Zed Candy Double Dares Jelly Bean Game 100g

187 in stock

Board games are a traditional part of Christmas but families can break tradition with the super fun Zed Candy Double Dares. A game where you spin t...

View full details
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price
£2.49
£2.49 - £2.49
Current price £2.49
vegan vegetarian
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50

Zed Candy GOB SMACKERS Theatre Box 120g

14 in stock

Zed Candy GOB SMACKERS Theatre Box 120gBig Flavour. Bold Crunch. The Ultimate Taste Explosion. Buckle up your taste buds — Zed Candy Gob Smackers a...

View full details
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
sale vegan
Original price £2.49
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price £2.49
Current price £1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
184.0g | £10.82 / kg

Zed Candy GOURMET Jelly Beans Gift Box 184g

Out of stock

Indulge in a flavour journey like no other with the Zed Candy GOURMET Jelly Beans Gift Box (184g)—a vibrant collection of irresistibly paired flavo...

View full details
Original price £2.49
Original price £2.49 - Original price £2.49
Original price £2.49
Current price £1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
184.0g | £10.82 / kg
Sold out
gluten-free imported
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
51.0g | £24.51 / kg

Zed Candy Gummy Nachos & Dips 51g

24 in stock

Get ready for a fun twist on a Mexican favourite with Zed Candy Gummy Nachos & Dips 51g! This novelty sweet kit comes complete with gummy nacho...

View full details
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
51.0g | £24.51 / kg
vegan vegetarian
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
140.0g | £10.71 / kg

Zed Candy Jawbreakers USA Box 140g

Only 6 left!

Zed Candy Jawbreakers are tough to crack but fun to eat! Layers upon layers of fruity flavours underneath a hard crispy shell and a gum centre! The...

View full details
Original price £1.50 - Original price £1.50
Original price
£1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
140.0g | £10.71 / kg
vegan vegetarian
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25

Zed Candy Juicy Jems Box 140g

Only 3 left!

Bursting with bold fruity flavour, Zed Candy Juicy Jems are the ultimate chewy treat for sweet lovers who crave a seriously juicy bite. Packed with...

View full details
Original price £1.25 - Original price £1.25
Original price
£1.25
£1.25 - £1.25
Current price £1.25
sale
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
177.0g | £11.24 / kg

Zed Candy Mini Sweet Hamper 177g

75 in stock

This Mini Sweet Hamper will be a hit this Christmas. A selection of Zed Candy favourites packed into a boxed hamper. It includes Big Zappers, Golf ...

View full details
Original price £2.99
Original price £2.99 - Original price £2.99
Original price £2.99
Current price £1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
177.0g | £11.24 / kg
Save 33% Save %
gluten-free
Original price £2.50 - Original price £2.50
Original price
£2.50
£2.50 - £2.50
Current price £2.50
310.0g | £8.06 / kg

Zed Candy Monster Jawbreaker in a Box 310g

22 in stock

Zed Candy's Monster Jawbreaker has just gotten bigger! This giant size jawbreaker has layer upon layer of delicious fruit flavours with a bubblegum...

View full details
Original price £2.50 - Original price £2.50
Original price
£2.50
£2.50 - £2.50
Current price £2.50
310.0g | £8.06 / kg
sale vegan vegetarian
Original price £2.00
Original price £2.00 - Original price £2.00
Original price £2.00
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
140.0g | £10.71 / kg

Zed Candy Nippers Blue & Purple Razz Box 140g

40 in stock

Zed Candy Nippers really do nip at your tastebuds with their wickedly sour kick. These sour blue and purple raspberry-flavoured crunchy candies del...

View full details
Original price £2.00
Original price £2.00 - Original price £2.00
Original price £2.00
Current price £1.50
£1.50 - £1.50
Current price £1.50
140.0g | £10.71 / kg
Save 25% Save %
vegan vegetarian
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00

Zed Candy Nippers Blue & Purple Razz Box 50g

64 in stock

Zed Candy Nippers really do nip at your tastebuds with their wickedly sour kick. These sour blue and purple raspberry-flavoured crunchy candies del...

View full details
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
vegan vegetarian
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00

Zed Candy Nippers Grape & Cherry Box 50g

65 in stock

Zed Candy Nippers really do nip at your taste buds with their wickedly sour kick. These grape and cherry-flavoured crunchy candies deliver a delici...

View full details
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
vegan vegetarian
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00

Zed Candy Nippers Watermelon & Strawberry Box 50g

19 in stock

Zed Candy Nippers really do nip at your taste buds with their wickedly sour kick. These watermelon and strawberry-flavoured crunchy candies deliver...

View full details
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
halloween2025 trending-treat
Original price £0.60 - Original price £0.60
Original price
£0.60
£0.60 - £0.60
Current price £0.60

Zed Candy Screamers Dip & Lick 40g

55 in stock

Zed Candy Screamers Dip & Licks are a retro sweet favourite with an extreme sour kick, packing a punch of sour flavours no one can resist. Appl...

View full details
Original price £0.60 - Original price £0.60
Original price
£0.60
£0.60 - £0.60
Current price £0.60
vegan vegetarian
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
49.5g | £40.20 / kg

Zed Candy Screamers Nippers Gummy Rope 3 Pack 3x16.5g

12 in stock

Turn up the tang with Zed Candy Screamers Nippers Gummy Rope 3 Pack! Each pack contains a soft and chewy fruit-flavoured gummy rope coated in colou...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
49.5g | £40.20 / kg
sale vegan vegetarian
Original price £2.00
Original price £2.00 - Original price £2.00
Original price £2.00
Current price £1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
120.0g | £8.33 / kg

Zed Candy Sour Jelly Beans Box 120g

Only 7 left!

Prepare for a delicious taste explosion with every bite with these Zed Candy Sour Jelly Beans. Fruit flavoured classics with a wickedly sour twist ...

View full details
Original price £2.00
Original price £2.00 - Original price £2.00
Original price £2.00
Current price £1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
120.0g | £8.33 / kg
Save 50% Save %
vegan vegetarian
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
120.0g | £16.58 / kg

Zed Candy Sour Mites Box 120g

Only 7 left!

Prepare for a delicious taste explosion with every bite with these Zed Candy Sour Mites. Fruit flavoured and shaped candy with a wickedly sour twis...

View full details
Original price £1.99 - Original price £1.99
Original price
£1.99
£1.99 - £1.99
Current price £1.99
120.0g | £16.58 / kg
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
60.0g | £16.67 / kg

Zed SCREAMERS Blue Razz & Cherry Mega Sour Gum Rope 2 Pack (2x30g)

92 in stock

Each sour gum rope is made from long lengths of delicious blue raspberry and cherry flavour bubblegum and filled with a sour blue raspberry and che...

View full details
Original price £1.00 - Original price £1.00
Original price
£1.00
£1.00 - £1.00
Current price £1.00
60.0g | £16.67 / kg
halloween2025 trending-treat weigh-out
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47

Zombie Jelly Eyeballs

41 in stock

Zombie Jelly Eyeballs – A Gory Delight That’s Frighteningly Delicious! Sink your teeth into our best-selling Halloween treat – Zombie Jelly Eyeball...

View full details
Original price £2.47 - Original price £14.88
Original price
£2.47 - £14.88
£2.47 - £14.88
Current price £2.47
Original price £0.50 - Original price £0.50
Original price
£0.50
£0.50 - £0.50
Current price £0.50

Zoo Lollipop

15 in stock

Zoo Pops by Crazy Candy Factory are tasty fruit flavoured candy lollipops, in the shape of animal heads. 4 different flavours of lollipop - cola, s...

View full details
Original price £0.50 - Original price £0.50
Original price
£0.50
£0.50 - £0.50
Current price £0.50